Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#99856 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#99887 Το ίδιο κουλός είναι το 2015. Δεν άλλαξε κάτι σε σχέση με το '14.

:)
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#99953 Geo :s_rofl :s_rofl :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :s_tongue :s_tongue :s_wink :s_wink

Με εκανες και γελασα ρε μπαγασα.

Στον τελευταιο αγωνα ηταν πολυ καλος, ομως αυτο δεν φτανει, πρεπει να εχει σταθερα τετοια αποδοση.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#125338 ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ... ΨΑΛΙΔΙ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ

Ραικόνεν σε δημοσιογράφους: Γράφετε μαλ...


Οργισμένος για τα δημοσιεύματα που θέλουν την Ferrari να του κάνει μείωση αποδοχών για να παραμείνει μέχρι και το 2016 εμφανίστηκε σε δηλώσεις ο Κίμι Ραικόνεν.

Ο Φινλανδός οδηγός δεν έχει προχωρήσει σε ανανέωση του συμβολαίου του, το οποίο λήγει στο τέλος της σεζόν, με τα ΜΜΕ να κάνουν λόγο για ενδεχόμενη μείωση απολαβών του, σε περίπτωση που ο παγκόσμιος πρωταθλητής του 2007 παραμείνει στη Scuderia.

Ο 35χρονος πιλότος προχώρησε έμμεσα σε διάψευση των δημοσιευμάτων, ενώ παράλληλα επιτέθηκε φραστικά στους δημοσιογράφους.

«Έχω ακούσει κάτι και θα ήθελα πολύ να μάθω ποιος το έγραψε. Αρχικά δεν έχετε ιδέα τι λέει το συμβόλαιό μου. Έχετε δει το συμβόλαιό μου; Οπότε απλά επινοείτε μ@@@ες, ναι ή όχι; Είναι οι μ@@@ες που επινοείτε όλη την ώρα. Είμαι οκ με αυτό. Δεν ξέρετε το συμβόλαιό μου αλλά γράφετε διάφορα. Διάφορα που δεν αληθεύουν. Ίσως θα έπρεπε να ξεκινήσετε να γράφετε και κάτι που να ισχύει. Γράψτε ότι θέλετε, αλήθεια δεν με απασχολεί» δήλωσε χαρακτηριστικά ο Ραικόνεν.

http://www.iefimerida.gr/news/212672/ra ... rafete-mal
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#125349 Aφου δεν τον απασχολεί τι γράφουν γιατί τους την έπεσε; Εντι; Την επίσημη εκδοχή παρακαλώ :)
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#126503
Corto Maltese έγραψε:Aφου δεν τον απασχολεί τι γράφουν γιατί τους την έπεσε; Εντι; Την επίσημη εκδοχή παρακαλώ :)


+Bottas
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#126604 Ο Κιμις ακολουθει την Χοντα νομιζω!!! :omg:

Καθε μερα γινεται καλυτερος :inlove:

Νομιζω θα ειναι η τελευταια του χρονια φετος..(Αν την βγαλει)