Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#860631 Τι μάρκα είναι?
Τέτοια έχω και είμαστε στα 20 έτη χωρίς μέχρι στιγμής κάποιο θέμα.
Σε ένα wc μόνο χρειάστηκε να βαφτεί εξωτερικά γιατί είχε εμφανή σημάδια σκουριάς εξωτερικά.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#860632 Εχω τετοια εδω και 32 χρονια και ειναι ολα μια χαρα, και του μπανιου.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#860633 Μάρκα δεν γνωρίζω. Εργολαβικά είναι, αυτά βρήκαμε όταν ήρθαμε στην οικοδομή. Το εντυπωσιακό είναι ότι χάλασαν τα 3 από τα 4 μέσα σε έξι μήνες! Περιμένουμε και το τελευταίο τώρα! :thumbsdown:

Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μάρκα που πρέπει να προτιμήσω; Ξέρω ότι υπάρχουν Τούρκικα και Γερμανικά, με αρκετή διαφορά στην τιμή προφανώς.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#860635 Eγω εχω τα κλασσικα με φετες σε σπιτι του 1989. Του μπανιου ειχε σκουριασει τελειως εξωτερικα (δεν ειχε διαρροες), ηθελε δηλαδη ολο τριψιμο και βαψιμο οποτε ειπα να το αλλαξω με νεο παλι ιδιες φετες απο Λιροι, δεν ηταν ακριβο 63 ευρω συν 30 πηρε ο υδραυλικος. Ομως και αυτο αρχισε να σκουριαζει χαμηλα στον 1 χρονο. Εχω απογοητευτει.

Νομιζω για να αλλαξεις απο φετες σε σωματα πλακε και στο μπανιο σε σωμα που κρεμανε πετσετες θελει μελετη μου ειπαν;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#860657 Στο παλιό μου σπίτι είχαμε σώματα καλοριφέρ πάνελ που τοποθετήθηκαν το 2000. Μέχρι το 2021 που γκρεμίσαμε το σπίτι δεν είχαμε το παραμικρό θέμα.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#860671 axel εντός ημερών περιμένω προσφορά για καλοριφέρ (και όλο το σύστημα δηλαδή) στο εξοχικό. Θα ρωτήσω τι μάρκες και ποια θα μου πουν και θα σου πω.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#860695
GTS έγραψε:Eγω εχω τα κλασσικα με φετες σε σπιτι του 1989. Του μπανιου ειχε σκουριασει τελειως εξωτερικα (δεν ειχε διαρροες), ηθελε δηλαδη ολο τριψιμο και βαψιμο οποτε ειπα να το αλλαξω με νεο παλι ιδιες φετες απο Λιροι, δεν ηταν ακριβο 63 ευρω συν 30 πηρε ο υδραυλικος. Ομως και αυτο αρχισε να σκουριαζει χαμηλα στον 1 χρονο. Εχω απογοητευτει.

Νομιζω για να αλλαξεις απο φετες σε σωματα πλακε και στο μπανιο σε σωμα που κρεμανε πετσετες θελει μελετη μου ειπαν;


if you pay peanuts, you get monkeys
Άβαταρ μέλους
By GTS
#860716
red_monster έγραψε:
GTS έγραψε:Eγω εχω τα κλασσικα με φετες σε σπιτι του 1989. Του μπανιου ειχε σκουριασει τελειως εξωτερικα (δεν ειχε διαρροες), ηθελε δηλαδη ολο τριψιμο και βαψιμο οποτε ειπα να το αλλαξω με νεο παλι ιδιες φετες απο Λιροι, δεν ηταν ακριβο 63 ευρω συν 30 πηρε ο υδραυλικος. Ομως και αυτο αρχισε να σκουριαζει χαμηλα στον 1 χρονο. Εχω απογοητευτει.

Νομιζω για να αλλαξεις απο φετες σε σωματα πλακε και στο μπανιο σε σωμα που κρεμανε πετσετες θελει μελετη μου ειπαν;


if you pay peanuts, you get monkeys

Δεν αξιζει το διαμερισμα αυτο ακριβα πραγματα. Πιστευω παντως με καλυτερο βαψιμο να αντεξει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#860718 Τοτε γιατι απογοητευτηκες; Φυστικια πληρωσες ( εν γνωσει σου) , τί περιμενες να παρεις; Μονοκερους;
Άβαταρ μέλους
By otso
#860720
GTS έγραψε:
red_monster έγραψε:
GTS έγραψε:Eγω εχω τα κλασσικα με φετες σε σπιτι του 1989. Του μπανιου ειχε σκουριασει τελειως εξωτερικα (δεν ειχε διαρροες), ηθελε δηλαδη ολο τριψιμο και βαψιμο οποτε ειπα να το αλλαξω με νεο παλι ιδιες φετες απο Λιροι, δεν ηταν ακριβο 63 ευρω συν 30 πηρε ο υδραυλικος. Ομως και αυτο αρχισε να σκουριαζει χαμηλα στον 1 χρονο. Εχω απογοητευτει.

Νομιζω για να αλλαξεις απο φετες σε σωματα πλακε και στο μπανιο σε σωμα που κρεμανε πετσετες θελει μελετη μου ειπαν;


if you pay peanuts, you get monkeys

Δεν αξιζει το διαμερισμα αυτο ακριβα πραγματα. Πιστευω παντως με καλυτερο βαψιμο να αντεξει.


Δεν νομιζω οτι το βαψιμο ενος διαμερισματος θα του προσθεση αντοχη .
Άβαταρ μέλους
By GTS
#860722
g8777 έγραψε:Τοτε γιατι απογοητευτηκες; Φυστικια πληρωσες ( εν γνωσει σου) , τί περιμενες να παρεις; Μονοκερους;


Περιμενα οτι θα αντεξει μερικα χρονια.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#860723
otso έγραψε:
GTS έγραψε:
red_monster έγραψε:
GTS έγραψε:Eγω εχω τα κλασσικα με φετες σε σπιτι του 1989. Του μπανιου ειχε σκουριασει τελειως εξωτερικα (δεν ειχε διαρροες), ηθελε δηλαδη ολο τριψιμο και βαψιμο οποτε ειπα να το αλλαξω με νεο παλι ιδιες φετες απο Λιροι, δεν ηταν ακριβο 63 ευρω συν 30 πηρε ο υδραυλικος. Ομως και αυτο αρχισε να σκουριαζει χαμηλα στον 1 χρονο. Εχω απογοητευτει.

Νομιζω για να αλλαξεις απο φετες σε σωματα πλακε και στο μπανιο σε σωμα που κρεμανε πετσετες θελει μελετη μου ειπαν;


if you pay peanuts, you get monkeys

Δεν αξιζει το διαμερισμα αυτο ακριβα πραγματα. Πιστευω παντως με καλυτερο βαψιμο να αντεξει.


Δεν νομιζω οτι το βαψιμο ενος διαμερισματος θα του προσθεση αντοχη .

Λαθος νομιζεις.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#860774
otso έγραψε:GTS απο περιεργεια και μονο ,τι σχεση εχεις με τον wantone ;
επειδη ειδα ιδια ερωτηση με δικη σου, σε αλλο φορουμ.

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#860829
otso έγραψε:GTS απο περιεργεια και μονο ,τι σχεση εχεις με τον wantone ;
επειδη ειδα ιδια ερωτηση με δικη σου, σε αλλο φορουμ.


--->

Εικόνα