Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#819224 βγήκε από τη βαθιά κατάψυξη ο νοσταλγός του Στάλιν και δίνει μαθήματα. :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819227 Τουλαχιστον μπορουν (;) να αντιληφθουν ακομα και οι πιο καλοπροαιρετοι εξ υμων, ποιες ειναι οι ονειρωξεις του παρεακιου.

Θα περναει ο Ελ Προφεσορ τα συνορα της Καλλιθεας και θα φοραει φουλ φεης, γιλεκο κεβλαρ και βατραχοπεδιλα.



ΥΓ

Τα pm στυλ "G μας τα ελεγες, αλλα πού να μας αφησει η τσιμπλα¨δεν θα απαντωνται. Σας εχω σχαθει απο καιρο. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#819228
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 27 Μάιος 2023, 15:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#819229
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 27 Μάιος 2023, 15:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#819231 Εικόνα

Τι ζούμε;
:(
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#819233 Έχω πμ από τον τζι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819237 Στέλνω ντικ πικ σε μουσατο και μετά θα σας περιλαβω και σας. :roll:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#819444
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#819454
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#819455 To πολύ ενδιαφέρον εδώ είναι πως κάποιοι τιλτάρουν με την γιούχα (μπικόζ Εξάρχεια --> ζαίοι), και όχι με το γεγονός πως ένας δεδηλωμένος φασίστας έβγαλε όπλο. Ως γνωστόν, αν απειλείσαι σε ετούτη την χώρα, δικαιολογείσαι να βγάλεις όπλο, εγώ τώρα το πρωί που ερχόμουν, με έκλεισε ένας στο δρόμο, έβγαλα το περίστροφο και του είπα "κάνε στην άκρη ρε, είναι δικός μου ο δρόμος."
Γενικώς, είναι καλή φάση να λύνουμε τέτοια θέματα με τα όπλα, στις ΗΠΑ λακαμάδες είναι που επιτρέπουν την οπλοφορία; Πρέπει τα επιτυχημένα παραδείγματα να τα αντιγράφουμε, τι πιο επιτυχημένο από την οπλοκατοχή και οπλοφορία;
Καλά δεν τα λέω ρε mousatos;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#819457