Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#818789
mousatos έγραψε:κοιτούσα τιμές μεταχρ. στο car.gr για το yaris diesel του 13' σαν το δικό μου. για να υπολογίσω πόσο να το βάλω στη μεικτή
Στο car ζητάνε τρελά λεφτά 9,5-10 χαλαρά με πολλά χιλιόμετρα.
Φταίει που είναι συλλεκτικό μάλλον :lol:


Το δικό σου είναι ελληνικό (συλλεκτικό δηλ :) ) οπότε τα πιάνεις αυτά τα λεφτά για πλάκα.
Όπως μου είπε ενας μαντράς μόνο αν φέρεις yaris, corsa σηκώνομαι να το δω πριν δώσω τιμή για τα αλλα δίνω χωρίς να τα δω ... χαμηλότερη ενα 500€ απο την χαμηλότερη στο car!
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#818791 πως πάει με το πρόγραμμα; όλα καλά;
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#818793 Νταμπλ σκορ 80 χωρίς 80 με πρόγραμμα 160.000 χλμ συνολικά, όλα καλά κανένα πρόβλημα .
Άξιζε ο κόπος να κατέβω Αθήνα και αποδεικνύει οτι ο επανα -προγραμματισμός είναι πιο safe απο τους παράλληλους εγκεφάλους .
Τριπλά λεφτά είχε δώσει γνωστός και μη εξαιρετέος :innocent: με ποντικί yaris για παράλληλο του έσβησε δυο τρείς φορές εν Κινήση :help:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819218 Αναπαντεχο crossover με το πεμβεδοτοπικο:





Update: Dealer service manager called and said Toyota would not warranty this vehicle due to "racing"

HPDE (High Performance Driver Education) events are explicitly not racing, as Toyota themselves confirmed the last time someone was in the news for this.

Dealer and Toyota corporate are both refusing warranty coverage for this "due to the nature in which the vehicle was used"

Toyota corporate refused to even look at this video.

~19k miles

Oil changed yesterday with 5w30
No engine mods

First session of the day.


Ντιμβακο ολα καλα ρε πουθενιδη; :s_bye

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ;;;; :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#819239 Εντάξει είμαστε, έχουμε το εξής προφίλ πραγματικά πραγματικού οδηγού :

- Σφίγγω το τιμόνι μέχρι να βγάλει λάδι : ψηεψκ
- Αγία Τρίτη τα κάνει όλα , απο 2000 στροφές σε ανηφόρα μέχρι καναδυό κόφτες : καραψηεψκ
- Ακούω τονε κινητήρα περίεργα αλλά νομίζω οτι μου κάνει μουτράκια , δε πειράζει , προχωράμε :
τριπλ ψηεψκ και το λουρί της μάνας

Δε νομίζω να είχε άλλο abuse το αμάξι στα 19Κ μίλια, το παιδί φαίνεται σωστό :s_dunno

:lol:

ΚΡΙΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΙΚΡΟΥΙ , ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ
(για μπουγάτσα, κινητήρα έφαγε ήδη)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#819255 Μιλαμε για κτηνος, δεν συμπεριφερονται ετσι σε μια δεσποινιδα των γαλλικων και πιανου. :lol: :lol: :lol: :lol:


Μα ημαρτον χριστε μου. Μετα μας φταινε οι Τεσλιστι. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#819260 Είπαμε,δεν μπορεί να ακολουθεί την κίνηση.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#819272 Συμπέρασμα.
Προσέχουμε τι λέμε στην εταιρεία όταν σπάσει η μηχανή στην εγγύηση.
Στοιχηματίζω οτι έβαλε μάπα φίλτρο λαδιού. Κάποιος στα σχόλια λέει οτι τα λάδια αλλάχτηκαν την προηγούμενη μέρα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#819273
Giuseppe Busso έγραψε:https://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_FA_engine#FA24

:hmmm:


Ντίμης :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:


#boxerila :inlove:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#819753 Πςςςςςς
Άνετα το βλέπω κουμπωμένο στο Cross και να σκίζεται στις πωλήσεις.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#821024
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#822500 Απορία: γιατί εξέχει έτσι το εξατμισόνι στο cc; Υπάρχει λόγος να χάνει ground clearance, πχ για λόγους επαφής με άλλα υλικά, ή παίχτηκε στραβοτιμονιά;

Εικόνα

+8777147 πόντους σε όποιον πετύχει την τοποθεσία