Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#810494 Κανει ενα κατεβασμα η ασφαλτος (μικρη ραμπα) την στιγμη που το πρωτοχανει ή ειναι η ιδεα μου?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#810503 Ντιρλα / ασχετος / κινητο.


Εγκληματικη ταχυτητα μεσα στο τουνελ, αψυχολογητα φρενα εντελως στο ασχετο, πιθανον διορθωση τιμονιου πανω στη στροφη ( με τα οσα).

Ε, τι να κανει και το Μαζντακι μετα.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#810510 Μακακια περιγραφή,δεν πέρασε στο άλλο ρεύμα κυκλοφορίας, στην πλαϊνή λωριδα μπήκε!!! οδηγός προβληματικό σίγουρα...

.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#810515 Αφηστε τα λιωμενα λαστιχα, τα προβληματα του οδοστρωματος κλπ, ξεκαθαρα τριμπουρδελο οδηγος. Απο αυτους που χτυπαει το spidersense βλεποντας τους με την ακρη του ματιου σου στον καθρεφτη και αφηνεις γκαζι να φυγουν μακρια. Ή τους περνας οπως οπως αν πηγαινουν βαρκα γυαλο
Άβαταρ μέλους
By edmond
#810560 Λολ, το εμπρός αριστερό λάστιχο τσεκάρετε(πάνω δεξιά όπως το βλέπουμε τούμπα),σε σχέση με το δεξί, σε σχέση με τα πίσω.....
Άβαταρ μέλους
By glf
#810570 Βρε και γω τα κοιτούσα και ακόμα και τώρα δεν ξέρω τι μπορεί να βλέπουμε. Αν είναι κόλπο της γωνίας της κάμερας ή αν φοράει διαφορετικά λάστιχα αριστερά και δεξιά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#810577 Και εγω οταν την παρατηρησα μονολόησα " φαρδυτερα λαστιχα φορεμενα στην δεξια πλευρα, νεοτερα στην αριστερη. Καλα ναι, αυτα ουτε στην Ελλαδα."


Εικόνα

Ουτε στην Ελλαδα ε; :s_omg
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#810992 Προ τεσσάρων ωρών μου τηλεφωνεί η γυναίκα μου και μου λέει ότι την τράκαραν. Η πρώτη ερώτηση ήταν αν είναι όλοι καλά και μετά με τι τρακάρεις, η απάντηση της: έπεσε πάνω μου μια μηχανή. Πάω με το αμάξι, στο ύψος του Παλαιοχωρίου, στη παλιά εθνική οδό Ελευσίνας Θήβας, μετά την Αγία Σωτήρα. Η σύζυγος στο ρεύμα προς Ελευσίνα, το παλικάρι με τη μηχανή προς Βίλια (πήγαιναν 3 μηχανές για καφέ και στροφιλικια στα Βίλια). Έκανε προσπέραση σε φορτηγο, διπλή διαχωριστική, σε τυφλό σημείο. Με το που πάει να προσπεράσει, ανηφορικά, ευτυχώς η γυναίκα μου δεν τρέχει πατάει φρένο, πατάει και εκείνος και πέφτει πάνω της. Στο Citroen C3 έκανε ένα βαθούλωμα το καπώ που έσκασε πάνω το παλικάρι και ο προφυλακτήρας μπροστά βγήκε και μπλόκαρε. από μέσα δεν έχει τίποτα το αμάξι. Η μηχανή έσπασε ο ανεμοθραυστης, κάποιες γρατζουνιες η μάσκα, η αριστερή μανέτα κατέβηκε πιο κάτω λόγω της πτώσης μετά τη σύγκρουση. Ευτυχώς όλα καλά. Το παλικάρι είπε χίλιες φορές συγγνώμη .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#810995
Dodger έγραψε:Προ τεσσάρων ωρών μου τηλεφωνεί η γυναίκα μου και μου λέει ότι την τράκαραν. Η πρώτη ερώτηση ήταν αν είναι όλοι καλά και μετά με τι τρακάρεις, η απάντηση της: έπεσε πάνω μου μια μηχανή. Πάω με το αμάξι, στο ύψος του Παλαιοχωρίου, στη παλιά εθνική οδό Ελευσίνας Θήβας, μετά την Αγία Σωτήρα. Η σύζυγος στο ρεύμα προς Ελευσίνα, το παλικάρι με τη μηχανή προς Βίλια (πήγαιναν 3 μηχανές για καφέ και στροφιλικια στα Βίλια). Έκανε προσπέραση σε φορτηγο, διπλή διαχωριστική, σε τυφλό σημείο. Με το που πάει να προσπεράσει, ανηφορικά, ευτυχώς η γυναίκα μου δεν τρέχει πατάει φρένο, πατάει και εκείνος και πέφτει πάνω της. Στο Citroen C3 έκανε ένα βαθούλωμα το καπώ που έσκασε πάνω το παλικάρι και ο προφυλακτήρας μπροστά βγήκε και μπλόκαρε. από μέσα δεν έχει τίποτα το αμάξι. Η μηχανή έσπασε ο ανεμοθραυστης, κάποιες γρατζουνιες η μάσκα, η αριστερή μανέτα κατέβηκε πιο κάτω λόγω της πτώσης μετά τη σύγκρουση. Ευτυχώς όλα καλά. Το παλικάρι είπε χίλιες φορές συγγνώμη .

To σημαντικό είναι ότι είναι όλοι καλά.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#810998 Ναι, εννοείται, δεν ειπώθηκε από κανέναν τίποτα, όταν έφτασα και γω, ρώτησα το παλικάρι αν είναι εντάξει. Ευτυχώς ήταν ντυμένος καλά, κράνος, κτλ. Τη Honda Fireblade λυπήθηκα αλλά φτιάχνεται.