Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#802399
Giuseppe Busso έγραψε:Καλορίζικο. Μαύρο, ωραίο, αλλά 128άρι. Ξέρω ότι κάνει ένα νεφρό βέβαια, αλλά...
Ευχαριστώ αγορίνα

Όπως μου έχει πει και ένα πολύ καλός φίλος, τα σάβανα δεν έχουν τσέπες. Αφού δεν τα κλέβω από κανέναν, τα δίνω μία φορά τη διετία και ας πάει στο διάολο

Όσο για το ότι είναι 128αρι

Εικόνα

Πραγματικά δεν χρειάζομαι κάτι παραπάνω
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#802410 Με γεια! Ηλεκτρικό όμως; Δεν είχε θερμικό; :s_sarcastic

Στα σοβαρά τώρα. Πώς και το 12 και όχι το 13 ή το 14; Ρωτάω γιατί δε βλέπω τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#802418 Το 14 είναι.
12 είναι το παλιό προφανώς
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#802420 Εικόνα

Έχει γεμίσει βίντεο η μνήμη :shifty:


Δεν θα το λέτε 14. Είναι 14 Pro Max :rtfm:
Τα απλά τα έχει ο πιο φτωχός Απλαίος. Τα Pro Max είναι για μάτσο μαν και έχοντες :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#802533 Apple gives some older iPhones OS updates, going back to iPhone 5s

https://appleinsider.com/articles/23/01 ... -iphone-5s

Καταλάβατε τώρα ΝΟΣΚΥΛΑ τη διαφορά;
Έδωσε iOS update μέχρι και στο 5s που κυκλοφόρησε το 2013.
Το 2 0 1 3 ΝΟΣΚΥΛΑ. :iconcool: 10 ΧΡΟΝΩΝ ΚΙΝΗΤΟ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#802568
Anonymous Founder έγραψε:Ποιος έχει άραγε κρατήσει τόσο πολύ ένα τέτοιο κινητό και για ποιο λόγο;
Και μάλιστα iPhone.
iPhone 5 για 7 χρόνια αλλά στο τέλος δεν δούλευαν οι εφαρμογές όποτε αναγκαστικά πήρα άλλο.

Τώρα το έχω για 3 χρόνια το 11 ακόμα δεν έχει θέμα δουλεύει μια χαρά η υγεία της μπαταρίας είναι 85%.


< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#802571
Anonymous Founder έγραψε:Ποιος έχει άραγε κρατήσει τόσο πολύ ένα τέτοιο κινητό και για ποιο λόγο;
Και μάλιστα iPhone.
Στη μητέρα μου έχω δώσει από το 2019 νομίζω το 6s+ που είχα αγοράσει Οκτώβρη 2015

Μία μπαταρία άλλαξα πριν της το δώσω γιατί φαινόταν ότι ήταν στα τελευταία της. Αλλά το μπουρδελάκι έχει δουλέψει απροβλημάτιστα, της κάνω τα updates και όλα πόπα, facetimeaρουμε κάθε μέρα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#802609 Εμείς έχουμε iPad 4ης γενιάς εδώ και 10 χρόνια και παρά τις άπειρες ώρες χρήσης και ότι πέρασε από τα χέρια 2 παιδιών, καθώς και ότι έχει φάει δεκάδες τούμπες κι ως εκ τούτου μπόλικα ραγίσματα, είναι ακόμα λειτουργικό

Η μπαταρία δεν είναι όπως στην αρχή αλλά για την ηλικία της τη λες κι εντυπωσιακή

Απλά έμεινε στο iOS 10 κι έτσι κάποιες εφαρμογές δεν ενημερώνονται και δεν λειτουργούν πχ YouTube (βλέπεις όμως από το safari) κι επίσης επειδή είναι η έκδοση με τα 16gb δεν είναι να το φορτώσεις (αν ομως ηταν έστω 32, κανένα πρόβλημα)

Πρόσφατα αποκτήθηκε και ένα 9ης γενιάς για τη μεγάλη, που υποθέτω ότι θα βγάλει άλλα 10 χρόνια (πολύ vfm το συγκεκριμένο για τα 370 που κόστισε και μάλιστα το φθινόπωρο το έβρισκες και 330)
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#803026 Μου το είχαν πει στην αρχή θα βλαστημήσεις με τη μετάβαση σε Apple....
Πώς διάολο κάνω το πιο απλό πράμα, να μεταφέρω ένα φάκελο από τα downloads σε ένα φλασάκι;; Το πιάνω και το βάζω επάνω αλλά έχει σήμα απαγορεύεται. Το αντιγράφω αλλά μετά δεν μου δίνει επιλογή να το επικολλήσω.... Γκρρ