Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#796026
otso έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Για τις απόκριες δεν είναι;

Τι όχι; :lol:


εσυ να προσεξεις το ντυσιμο οταν πας παρισι μην ντροπιασης το φορουμ , ελπιζω να πηρες κανα ρουχαλακι στην σμυρνη .



+1

και θέλω και φωτογραφία στο ανάλογα θέμα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#796030 Γεια σου otso

Indeed, πήρα ένα μάλλινο και πήρα και προχθές από το berto lucci 2-3 πράγματα, δεν τα έχω φορέσει ακόμα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#796540
NickTG έγραψε:Μάθετε μπαλίτσα από τον άρχοντα βρομεροι πλεμπαίοι!

https://paramythianews.gr/%CE%B1%CF%80% ... %AC%CF%82/


Είσαι από εκείνους τους λίγους περιθωριακούς που πάνε supermarket κι εσύ;;;

Αυτός αύριο θα κυκλοφορήσει στην εκλογική του περιφέρεια και δεν θα φάει σάπιες ντομάτες στο αμάξι (δε λέω στο κεφάλι γιατί δεν προτρέπουμε σε σωματική βία);;;
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#796619 Εγώ ευτυχώς με τα λεφτά που έχω δεν μπορώ να πάω οπότε και δεν κοιτάω τιμές. Οριακά τη γλίτωσα! :yahoo:

Μπορεί στην εκλογική του περιφέρεια να μην κοιτάει κανείς τις τιμές. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#796643
NickTG έγραψε:
Μπορεί στην εκλογική του περιφέρεια να μην κοιτάει κανείς τις τιμές. :hmmm:


Για τις τιμές δεν ξέρω, για το τι ψηφίζει είμαι σίγουρος ότι δεν κοιτάει κανείς...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#796646 Ρε σεις, τον παρεξηγήσατε τον άνθρωπο, εννοούσε πως στέλνει την γυναίκα στο σουπερμαρκετ, αυτό έλειπε να πάει αυτός κοτζάμ άντρας να ψωνίσει.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#796659 Υπάρχει έλλειψη σε γραβιέρα Κρήτης λόγω μειωμένης παραγωγής και αυξημένης ζήτησης.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#802598 ωραιες καλτσες DUNLOP στα 6 ευρω τα 3 ζευγαρια στο Λιντλ.Δειχνουν αρκετα ποιοτικες.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#802604
dimviii έγραψε:ωραιες καλτσες DUNLOP στα 6 ευρω τα 3 ζευγαρια στο Λιντλ.Δειχνουν αρκετα ποιοτικες.
Από θόρυβο; Στο βρεγμένο πως είναι;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#802606
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:ωραιες καλτσες DUNLOP στα 6 ευρω τα 3 ζευγαρια στο Λιντλ.Δειχνουν αρκετα ποιοτικες.
Από θόρυβο; Στο βρεγμένο πως είναι;


θελω να κανω κανα χλμ πριν εκφερω γνωμη.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#802607
mousatos έγραψε:Υπάρχει έλλειψη σε γραβιέρα Κρήτης λόγω μειωμένης παραγωγής και αυξημένης ζήτησης.

Η γραβιέρα Κρήτης επανήλθε στα lidl αλλά με υποβαθμισμένη ποιότητα και ανεβασμένη τιμή. Δεν προτείνεται τώρα.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#802620
dimviii έγραψε:ωραιες καλτσες DUNLOP στα 6 ευρω τα 3 ζευγαρια στο Λιντλ.Δειχνουν αρκετα ποιοτικες.


Made in ? Τουρκια?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#802895
alexandros.K έγραψε:
Made in ? Τουρκια?

δεν ειδα

Εχει προσφορα το Λιντλ μακαρονια Μελισσα νο 6-10 στα 0,65.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#805143 Σοκ και Δέος