Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#792919
George_Prix έγραψε:
Που λες φιλε κι εγω μεσα στο πρασινο ειμαι. Οχι σε υψος οσο εσυ που ανοιγει το ματι και ειναι ιδανικο για μενα, αλλα σε οποιο μπαλκονι και να βγω, πρασινο βλεπω που το λατρευω. Και το βασικο 5 λεπτα απο το κεντρο, γιατι ειμαι και του πολιτισμου :shifty:

Τα κακα ειναι 2:
1) Δε μου γραψανε το σπιτι σα προικα ως οφειλαν τα πεθερικα μου.
2) Εχουν ανεβει πολυ τα στανταρτς με την τυχη που μας ελαχε απο σημειο σπιτιου και πρασινου. Εδω και χρονια απλα δε χωραμε πλεον οσο μεγαλωνουν τα παιδια και θελουμε +1 δωματιο τουλαχιστον (+1 αλλο ενα για μενα το αλλο παιδι, θα ηταν ιδανικο :lipsealed:). Οτι βλεπω που να με ψιλοευχαριστει σα θεα και περιοχη ξεφευγει εντελως σε τιμη. Φτωχος με βιτσια πλουσιων ειμαι ΓΤΧΜου :rant:


5 λεπτά με τα πόδια ή 5 λεπτά με μονοθέσιο της rbr;; :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#792931
NiTse έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Που λες φιλε κι εγω μεσα στο πρασινο ειμαι. Οχι σε υψος οσο εσυ που ανοιγει το ματι και ειναι ιδανικο για μενα, αλλα σε οποιο μπαλκονι και να βγω, πρασινο βλεπω που το λατρευω. Και το βασικο 5 λεπτα απο το κεντρο, γιατι ειμαι και του πολιτισμου :shifty:

Τα κακα ειναι 2:
1) Δε μου γραψανε το σπιτι σα προικα ως οφειλαν τα πεθερικα μου.
2) Εχουν ανεβει πολυ τα στανταρτς με την τυχη που μας ελαχε απο σημειο σπιτιου και πρασινου. Εδω και χρονια απλα δε χωραμε πλεον οσο μεγαλωνουν τα παιδια και θελουμε +1 δωματιο τουλαχιστον (+1 αλλο ενα για μενα το αλλο παιδι, θα ηταν ιδανικο :lipsealed:). Οτι βλεπω που να με ψιλοευχαριστει σα θεα και περιοχη ξεφευγει εντελως σε τιμη. Φτωχος με βιτσια πλουσιων ειμαι ΓΤΧΜου :rant:


5 λεπτά με τα πόδια ή 5 λεπτά με μονοθέσιο της rbr;; :lol:


Συνηθως με το σκουτερακι παω κεντρο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#794335
mousatos έγραψε:Δε μου αρέσουν τα λεοπαρδαλέ γενικώς και από χονδρές ειδικώς.


ειχαμε πεσιμο? :eat:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#794346 Δεν μου άρεσε που ένα suv με στριμωξε στο πεζοδρόμιο στη Κύμης, και αναγκάστηκα να πάω τόσο κοντά που ο καθρέφτης του 2.24ν ακούμπησε κάδο σκουπιδιών και βγήκε από την θέση του. Ευτυχώς έχει σύστημα να ξανακουμπωνει εύκολα. Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#794372 Οντως πολλα emails...Και η κουτση Μαρια black Friday σκεφτηκε

Εδω πχ
Εικόνα

Αξιζει.Γιατι ειναι τσιμπημενο το shop

Χτυπα ενα
https://www.verstappen.com/clothing/und ... xer-shorts

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794842
Giuseppe Busso έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο Νίκος Παππάς δεν είναι Moderator πια.


Αστα αυτα και πες αν εστειλες ΠΜ στο ΧαιΦαι :shifty:

Οσο για το Νικο, περιεργο μου φαινεται το ονομα του με μαυρο χρωμα! Τον ειχα συνηθισει με το μπλε της ΝΔ σαν τους αλλους Μοντς :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#794866 Όταν ο Μπούσσο γίνει απολιτίκ, σημαίνει ότι έχει συμμαχήσει με την άρχουσα τάξη, παραφράζοντας λίγο τον Μπρεχτ. Κάτι που δεν πρόκειται ποτέ να συμβεί.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#796029 Μπαίνω στο bluestar Delos και πάω να αγοράσω ίντερνετ για τις 3 ώρες του ταξιδιού μιας και τα μεγαμπαιτ που έχω στο εταιρικό δεν φτάνουν για όλο το μήνα με τοσα ταξίδια.
Πλήρωνα 3 ευρώ για απεριόριστα στις 3 ώρες.
Βγάλαμε καινούρια προγράμματα μου λέει.
Κοιτάω 3 ευρώ για 400 kb
Φυσικά δεν αγορασα γτχτ. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#796033 Με 400 kb ούτε για 3 like δεν φτάνουν.

Ζήτα να δεις τον καπετάνιο,πες του ότι την επόμενη φορά θα διοργανώσεις την ετήσια συνάντηση του Toyota Celiga Owners Zephyr Club στο μπορντελο του.