Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777120
g8777 έγραψε:Εχει την αντιπροσωπια Toyota Mitsubishi Datsun Δυτ. Ελλαδας και Πασων των Ρωσιων.


Αυτο το οικειοθελες κι ανευ χρηματων, αυθορμητο ξαναμμα, το φλας που λενε και τα τσοντοσαιτς, με φτιαχνει πολυ. Και εδω δε μιλαμε για καμια τυχαια ξαναμμενη χουργιατα. Εδω μιλαμε για γνωστη επιχειρηματια, γυναικα για παντρεια δηλαδη.

Καλη σου νυχτα Τζι μου :s_roses
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777367 Γατακια...
- 2 μερες μετα.
- Μηδενικες πληροφοριες για την ιδιοκτητρια του καγκελου.
- Εικονα θολωμενη και ντεκαβλε σα γιαπωνεζικη τσοντα.

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/13 ... to-klarino

Κι ο Τζι με το που με ειδε να κωλοτριβομαι με το μωρο και να ρωταω, μου εστειλε με τη μια ακομα και το τηλεφωνο της για να κανω παιχνιδι :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#778949 Άνοιξε πλατφόρμα για το evia pass 3

κι έκλεισε

Σας ενημερώνουμε ότι ολοκληρώθηκαν οι αιτήσεις έκδοσης άυλης ψηφιακής χρεωστικής κάρτας για την 3η Φάση (Σεπτέμβριος 2022), λόγω συμπλήρωσης του αριθμού των διαθέσιμων καρτών.


Ευτυχώς πρόλαβα αυτή τη φορά :metalo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#779005 Τελευταία μέρα διακοπων σημερα :(
Δεν θέλω να γυρίσω πισω :(
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#779006
dimviii έγραψε:Τελευταία μέρα διακοπων σημερα :(
Δεν θέλω να γυρίσω πισω :(


:(

Εγώ περιέργως γύρισα σχετικά κομπλέ. Μάλλον με βοήθησε ότι οι "διακοπές" ήταν σκάρτη μια βδομάδα, και δεν πρόλαβα να ξεπροσαρμοστώ.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#779007 Πάντως, πολλά μύρια πρέπει να χάθηκαν αυτές τις μέρες που ο καιρός αποφάσισε να κάνει τα πρωτοβρόχια 2-3 βδομάδες νωρίτερα :thumbsdown:
Απ' όσο άκουσα στον περίγυρο μου, μπόλικες ακυρώσεις σε ξενοδοχεία, ταβέρνες, μπιτσόμπαρα κτλ άδεια και πάει λέγοντας.
Το ερχόμενο ΣΚ που υπό ΚΣ θα έπρεπε να είναι στο πικ των διακοπών, δεεεεεν το βλέπω και πολύ ζεστό, μεταφορικά και κυριολεκτικά!
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#779654 Έχω την αίσθηση πως το peak των διακοπών είναι γύρω από τον Δεκαπενταύγουστο και όχι στο τέλος του μήνα.
Για την ακρίβεια αναρωτιόμουν για ποιο λόγο να κάνεις διακοπές τέτοια περίοδο.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#779668
axel12p έγραψε:Έχω την αίσθηση πως το peak των διακοπών είναι γύρω από τον Δεκαπενταύγουστο και όχι στο τέλος του μήνα.
Για την ακρίβεια αναρωτιόμουν για ποιο λόγο να κάνεις διακοπές τέτοια περίοδο.

Τις περισσότερες φορές γιατί τότε σου δίνουν άδεια
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#779746 Ακόμα και εγώ που είμαι ελεύθερος επαγγελματίας αναγκάζομαι να λείπω εκείνες τις μέρες γιατί λείπουν ...όλοι .
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#779749 πρωτη μερα στη δουλεια σημερα.
Λες και πηγαινα σε εκτελεστικο αποσπασμα ημουν. :(
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#779799
axel12p έγραψε:Έχω την αίσθηση πως το peak των διακοπών είναι γύρω από τον Δεκαπενταύγουστο και όχι στο τέλος του μήνα.
Για την ακρίβεια αναρωτιόμουν για ποιο λόγο να κάνεις διακοπές τέτοια περίοδο.


10 χρόνια στη προηγούμενη δουλειά, και ελεύθερος τότε, έπαιρνε άδεια πάντα μέσα Ιουνίου και Σεπτέμβριο. Τις καλύτερες διακοπές έκανα, είτε πήγαινα σε νησί, είτε ηπειρωτικά.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#779822 Αρχές Ιουλίου για μένα για διακοπές σε νησί η τουριστικό προορισμό. 15 Αύγουστος και μετά για χωριό για σβήσιμο.

Το οποίο χωριό είναι το μοναδικο μέρος που με ηρεμεί και που με κανει ν αναρωτιέμαι τι σκατα κάνουμε στις μεγαλουπόλεις.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#779843 Επαυξάνω φυσικά περί ηρεμίας χωριού και γενικά τρόπου-ποιότητας ζωής στην επαρχία.
Πικ διακοπών είναι ο 15αύγουστος βέβαια κακά τα ψέμματα, είναι δομημένο έτσι το καλεντάρι που δεν γίνεται να του ξεφύγεις. Εννοούσα πως την περασμένη εβδομάδα που ο καιρός μας τα χάλασε, ήταν μάχιμες οι μέρες κανονικότατα.
Παλιότερα δεν μπορούσα να φανταστώ διακοπές καλοκαιριού πέραν του Αυγούστου. Πλέον εμπ1 ΑΝΕΤΑ τέλη αυτού με αρχές Σεπτέμβρη, άντε μέχρι 10 του μήνα, μετά πιστεύω πως είσαι δυσανάλογα...μόνος σε ένα τουριστικό μέρος. Συμφωνώ πάντως και για Ιούλη μάλλον προς β 15νθημερο.