Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By DAP
#773769 Δεν ξερω τι ισχυει στην Εσθονια αλλα σε αλλα ραλλυ δεν σ'αφηνουν να πας οπου θες οπως γινεται εδω (;). Στην Γερμανια που ξερω οι επιτρεπομενοι χωροι για θεατες οριοθετουνται με κριτες / φυλακες και μαλιστα αν σε δουν σε μη επιτρεπομενο χωρο ερχονται και σε διωχνουν.
Ισως εδω στο βιντεο ειναι δημοσιογραφοι και γι'αυτο δεν εχει κοσμο...ΙΣΩΣ......
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#775784 ξεκίνησε η Φινλανδία με τον μικρό Σολμπεργκ να βγαίνει στην πρώτη στροφή της πρώτης ειδικής της ημέρας

https://youtu.be/A6aj6-Nr_M8

Κατά τ'άλλα ο Τανακ προηγείται στο πρώτο loop, αλλά μέσα σε 16 δευτ, βρίσκονται οι 6 πρώτοι, ενω ο Καλλε (εντός έδρας) είναι 5ος, αλλά ξεκινάει 1ος και καθαρίζει, οπότε λογικό είναι να αντεπιτεθεί αύριο.
Επίσης η 5η SS ακυρώθηκε, λόγω ασφάλειας από τον πολύ κόσμου (συμβαίνουν και εκεί :shifty: )

Χθες στην 1η SS είχαμε αυτήν την ΠΑΝ-αργή διαδρομή μεσα στην πόλη. :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
https://youtu.be/w7CMfAitRxw
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#775789
Anonymous Founder έγραψε:Πραγματικά, τι καλό έχει δείξει ο Solberg junior θα μου πείτε κι εμένα;

Έχει να σπάσει πολλά Χιουντάι ακόμη, μικρός είναι....
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#775798
Anonymous Founder έγραψε:Πραγματικά, τι καλό έχει δείξει ο Solberg junior θα μου πείτε κι εμένα;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#776096 Τα κατάφερε και κράτησε ο Τανακ παρά την επίθεση του μικρού πρωταθλητή στην έδρα του. Τα 21 δευτ της πρώτης μέρας ήταν αρκετά, αφού ήταν παντού γρήγορος στις πιο γρήγορες ειδικές του πλανήτη (πάνω από 15 ss είχαν μ.ο >130 χαω) - όσο κι αν ροκανιζε ο Καλλε και έφτασε στα 6,8 - και κέρδισε για 3η φορά τον αγώνα!



don't panic
Άβαταρ μέλους
By DAP
#776104 Ναι Κωστα μου .Ουτε 7 δευτερολεπτα ....6,8.....μπραβο και στους δυο .......
Άβαταρ μέλους
By DAP
#776110 Αμ το αλλο της HYUNDAI.Κερδισε και τις δυο κατηγοριες ,την WRC με το RALLY 1 και την WRC- 2 με το RALLY 2...... :lol: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By DAP
#776353
DAP έγραψε:Αμ το αλλο της HYUNDAI.Κερδισε και τις δυο κατηγοριες ,την WRC με το RALLY 1 και την WRC- 2 με το RALLY 2...... :lol: :s_thumbsup


Βιαστικα να το γραψω....ΑΚΥΡΟ μιας και ο Σουνινεν ακυρωθηκε,τους λογους δεν τους ξερω,θα τον ρωτησω :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#776354 Βρέθηκε ο εμπρός προφυλακτήρας ελαφρύτερος από το όριο της ομολογκασιον.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#776358
dimviii έγραψε:Βρέθηκε ο εμπρός προφυλακτήρας ελαφρύτερος από το όριο της ομολογκασιον.

Κι αν τον έχανε στο δρόμο, δεν είναι ελαφρύτερος; Ο άλλος έχασε όλο το παρμπρίζ...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#777989
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#778067 Έξω και ο Breen

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#778076 εξω και ο Νεβιλ οταν οδηγουσε τον αγωνα με καλη διαφορα.

Εικόνα