Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#764134 Και τι θα το κανεις, ποιο ειναι το πλανο? Χρωματαρα παντως, αν ειναι να δωσεις καποιο δωσε ενα ασπρο να εχεις λιγη ποικιλια
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#764138 Το σήκωσε στο μομπαιλ και δεν έφευγε γρήγορα; Περίεργο αν και τη συγκεκριμένη κατηγορία super mini την έχω χαρακτηρίσει ως γοργόνα. Ούτε άνετο ταξίδι κάνεις (λιμουζίνα) , ούτε άνετα ελίσσεσαι-παρκάρεις μέσα στην πόλη ( matiz) .
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764140
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764142
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764143
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764163
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#764196 Τα άλλα δύο είναι τέρμα κομπλέ μηχανικά? Ή το αλλάζεις μόνο έτσι γιατί είναι πιο καινούριο?
Αν είναι πριν το βάλεις αγγελία ρίξε πρώτα μια ενημέρωση εδώ...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764215
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764514
Άβαταρ μέλους
By glf
#764516 Έτσι το είχαμε κάνει πριν.. 20 χρόνια για να φέρουμε οδικώς ένα Evo από Γερμανία. Πτήση, ξενοδοχείο και την άλλη μέρα στην αντιπροσωπεία. Μετά μου έδειξε στο χάρτη το γραφείο που βγάλαμε τις πινακίδες export και έκανα εγώ τη χαρτούρα. Ποια χαρτούρα, σε 20 λέπτα είχαμε βγάλει τα χαρτιά και την ασφάλιση και πήγαμε εκεί παραδίπλα να κάνουμε και τις πινακίδες. Σε λιγότερα από μια ώρα είχαμε τελειώσει, απορούσα τι έγινε χαχαχα. Οκ, ξέρω και κάτι λίγα Γερμανικά και δεν ήταν αυτό πρόβλημα.
Πριν 20 χρόνια αυτά...
Άβαταρ μέλους
By postruck
#764559 Μετά και το τρίτο....dci,μάλλον πρέπει να αλλάξεις σε dimdci και επισήμως!!! :s_smile Σε βλέπω σε λίγο καιρό με μάντρα αποκλειστικά για dci,σαν τους 2 που σου είχα πει στις αρχές που έψαχνες.Σαν ζεστά κουλούρια τα πουλάνε,clio και captur,φυσικά σε dci...!
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#764856 Απορώ πως καταφέρνεις και τα βρίσκεις αυτά τα κουκλιά!
Εγώ όσες φορές έψαξα για Clio diesel, μου βγάζει συνήθως είτε επαγγελματικά, είτε station wagon! :lol:

Εντωμεταξύ, διαβάζω σήμερα δοκιμή του Clio 1.5d στο Drive και αναφέρει τιμή βασικής έκδοσης 21 χιλιάρικα :dizzy:
Άνετα μπορείς να βγάλεις ένα καλό κέρδος από τα Clio που φέρνεις!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#764861