Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#763478
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#763483 Φέτος ήταν η τελευταία ευκαιρία του "έλα σε μας με λίγα για να πάρεις δαχτυλίδι" . Από τούδε και στο εξής θα πρέπει να τα ακουμπάνε κανονικά και στους άλλους κι όχι μόνο στους big 3 .
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#763492 Δεν μπορούν, άρα αυτό που λες δε βγάζει νόημα. Εκτός αν ξέρω γω ανέβει 20 μύρια το καπ που δε θα γίνει ούτε αυτό
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#763501 Δε θα γίνει άρα bye-bye παίχτης φτασμένος . Μία από τα ίδια θα έχουμε, και χειρότερα. Ο Πόρτις αμφιβάλλω αν καθίσει , αν μπορεί να φύγει.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#763734 Ξύπνησα μετά τις 5 το πρωι και πρόλαβα να δώ τα τελευταία 4 λεπτά της 3ης περιόδου και μετά. Χίτ-Βοστόνη. Ματσάρα με σκοράρισμα , κλεψίματα και τάπες. Οι Heat πάιζουν εξαιρετικά , ιδίως στην άμυνα. Δε βλέπω να ποερνάει η Βοστόνη.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#764059 Σκους, μπες μια εδω, γυρνα το κινητο αναποδα και πες μου τι βλεπεις. Άιντε



Και στα σοβαρα τωρα. Απαντηστε στο κουιζ:

1. Ο παρακατω απευθυνεται σε ασχετους?

2. Ειναι ο ιδιος ασχετος? (καλα, ναι, ειναι)

3. Διαμορφωνει κλιμα, πριονιζει καρεκλες, του το ειχε φυλαγμενο?



Γιατι πως αλλιως μπορει να εξηγηθει αυτη η συγκριση? Ο ενας ειναι 3 ποντους μπροστα και παιρνει μια αποφαση στην καλυτερη συζητησιμη στο nba, που στην ευρωπη 200 στους 100 προπονητες θα εκαναν φαουλ, και ο αλλος ειναι ισοπαλια. Τοσα χρονια μπασκετ βλεπει ο μλκς, δε μπορει να μην ξερει πως δεν εχουν καμια σχεση οι δυο καταστασεις.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#764078 Δεν καταλαβαινω τι θέλει να πει ο ποιητής, χωρίς να έχω δει καθόλου το παιχνίδι όμως και ακούγοντας μόνο τα τελευταία 3 λεπτά στο ράδιο νομίζω ότι η επιλογή άμυνα ήταν η ορθή.

Δεν μπορούσαν να βάλουν καλάθι κάμποσο χρόνο.
Είχαν 20% στο τρίποντο

Αν κατέβαινε ο Σπανούλης να το σκεφτείς αλλά με τέτοια δεδομένα όχι.

Επιπλέον 2 παίχτες της Εφές με 5 φάουλ εκτός αλλά η παράταση δελεαστική.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#764086
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#764088 Και λίγο κουτσομπολιό για τον Magic



Εκείνος ο Landsberger που τους έκαψε , πέρασε και ένα φεγγάρι από τον Πανιώνιο . Τον θυμάμαι σε ένα παιχνίδι να τρώει 3 τάπες από τον Φασούλα σε μέσα 5 λεπτά. ΄'Ηταν αρχή της σεζόν ακόμα αλλά δεν ήξερε , δε ρώταγε ; :lol:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Landsberger

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#764104 Μετά ακροβολίστηκε στο τρίποντο και έπαιξε μπάσκετ του μέλλοντος - παρόντος .

By the way
"Το σημερινό μπάσκετ με τα τρίποντα είναι απαίσιο και μοιάζει με χάντμπολ."
Θρασύβουλας
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#764633 Κακομοίρη Cade τί σου έμελε να πάθεις. Καταστράφηκαν οι Πίστονς