Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#760809 Ξύρισμα με Ariana and Evans warrior of howling fjord σαπούνι και αφτερ σειβ
Rockwell T2 και Perma sharp λεπίδα ...
Και νιώθω σαν Βίκινγκ Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#760906 Τελικά τη βρήκες τη βολή σου.
Ένα καλό ξύρισμα είναι απόλαυση!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#760931
bujinkan έγραψε:Ξύρισμα με Ariana and Evans warrior of howling fjord σαπούνι και αφτερ σειβ
Rockwell T2 και Perma sharp λεπίδα ...
Και νιώθω σαν Βίκινγκ Εικόνα




< >


Να τα λέμε αυτά, παραδοσιακή περιποίηση των Βικινγκς.

Πριν πασαλειφτουν με τα σκατα τους για να πεσουνε στην μάχη 20 λεπτά αφότου πάτησαν χώμα μετα από 2 μήνες μέσα σε Ντρακαρ.

Κοβαθε έχεις 20 χρόνια που κάνεις ποντίκια, έναν φορουμιτη δεν έχεις σπάσει στο ξύλο. :thumbsdown:

Γαμώ τον κοβαθε δηλαδή. :x
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#763243 θα καταχραστώ την φιλοξενία του φόρουμ και θα διαφημίσω ένα φρέσκο βιντεάκι που αναφέρω και μια ατακα του Γιάννη YV στο βίντεο
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#763353 Σωραιος!!
Αν και νεοςακομα Θωμά. ,Χτύπησα και μια αρ41. Προχτές ...τώρα αν είναι πολύ νωρίς για μένα θα δείξει η νεκροψία λολ


< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#763411
bujinkan έγραψε:Σωραιος!!
Αν και νεοςακομα Θωμά. ,Χτύπησα και μια αρ41. Προχτές ...τώρα αν είναι πολύ νωρίς για μένα θα δείξει η νεκροψία λολ


< >

Ωραίος, μεγειές για την R41. Σιγά σιγά σεβασμός και αγάπη. Πίεση μην βάλεις και καλά ξυρίσματα.
Ενδείκνειται για ξυρισμα με γενεια ημερων..
Παω να δοκιμασω να ξυριστω με την σαβετουλα μου. 2ο ξυρισμα αλλά χωρις βιντεο.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#765583 Πολύ ησυχία έπεσε στο τοπικό.
Εγω ξυριστικα προχθες, τωρα μικρο διαλειμμα και ξανα ξυρισμα στις 6 του μηνα με σαβετα.
Εχω αρχισει να της παιρνω τον αερα σιγα σιγα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#765628 Δοκίμασα λάδι ξυρίσματος αντί κρέμα το ΣΚ, δεν είναι κακό και λειτουργεί και σαν aftershave.

Ειδικά για γραμμές στο μούσι, λαιμό είναι φοβερό.

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#770038 Επειδή έχει πέσει ησυχία στο τοπικό πήρα καινούργιο φθηνό σαπουνάκι

Και για μερακλήδες https://www.tiktok.com/@tmantzas1/video ... qx9Ur&_r=1
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#770066
Thomas_C200K έγραψε:Επειδή έχει πέσει ησυχία στο τοπικό πήρα καινούργιο φθηνό σαπουνάκι

Και για μερακλήδες https://www.tiktok.com/@tmantzas1/video ... qx9Ur&_r=1
Σωραιος !!


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#770071
Thomas_C200K έγραψε:Επειδή έχει πέσει ησυχία στο τοπικό πήρα καινούργιο φθηνό σαπουνάκι

Και για μερακλήδες https://www.tiktok.com/@tmantzas1/video ... qx9Ur&_r=1



Θωμα θελω την γνωμη σου σαν εμπυρος δοκιμαστης πλεον. :s_biggrin

Εχω αυτο το πινελο
Εικόνα

θα παρω αυτο το σαπουνι
Εικόνα

και αυτη την μηχανη
Εικόνα

ποιο ξυραφακι να δοκιμασω που να ειναι ηπιο και ευκολο για αρχαριο, μιας και τα δικα της δεν λενε απο οσο εχω διαβασει;
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#770078 Νίκο καλημέρα από μενα! Το θέμα ξυραφιών είναι τελείως υποκειμενική επιλογή και θα πρέπει να κανείς δοκιμές με διαφορα για να Δεις τι ταιριάζει στο πρόσωπο σου.Εγώ για πρώτες λεπίδες θα σου πρότεινα astra πράσινες και permasharp ! Είναι χιλιοδοκιμασμενες και κάθονται καλά στην πλειοψηφία των χρηστών.