Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#747525 Αγορασε το απο amazon, βγαζει συχνα προσφορες.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#747526 @g Θα τριπλαρω και θα απαντησω σοβαρα. Εχεις γνωρισει ποτε γιατρο που ξεχναει να παρει λεφτα? Που σου λεει δε σου κανα και τιποτα σημαντικο, φυγε δε θελω λεφτα. Που αντι να κανει σφραγισμα σου εξηγει την κατασταση και τη φροντιδα που χρειαζεται ωστε να επουλωθει μονο του? Και μετα απο 2-3 μηνες οντως σταματαει να ποναει οταν παει στο σημειο ζαχαρη :omg: Ουτε εγω το πιστευα πως υπαρχει, και τωρα προσευχομαι μην του συμβει τιποτα :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#747529 Εισαι παντρεμενος ανθρωπος ρε σιχαμενε. :vava: :vava: :vava: :vava:

(σοβαρα τωρα, δεν υπερεχει πουθενα το νημα, ισα ισα που θες μεγαλο ανοιγμα στοματος για το fisting που κανεις :shifty: . Ασε που δεν βλεπεις τί διαολο τροχιζεις τοση ωρα, αν καθαρισει, αν σκαλωσει καπου. :s_hang Στο φλοσσερ :inlove: πετας και ενα σφηνακι απολυμαντικου μεσα στο δοχειο του νερου--------> ΑΡΧΟΝΤΟΠΛΟ, Τζιμ Καρευ στη Μασκα, Μαξ Βερσταπεν - πριν το Σιλβερστοουν του 2022 :s_yes )
Άβαταρ μέλους
By dimik
#747550
g8777 έγραψε:Αγορασε το απο amazon, βγαζει συχνα προσφορες.
+1

Εχω ένα της Panasonic και κάνει τρελή δουλίτσα.

Η οδοντίατρος πρότεινε βουρτσάκια αρχικά αλλά τις είπα ότι αυτά είναι καλά μόνο για να τσιμπάς τον μεζέ στα τσιπ'ρα και ενέδωσε στο μηχάνημα

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#751907 Λήφθηκε η απόφαση. Πάμε για lasik. Ελπίζω η όλη διαδικασία να είναι τόσο απλή όσο μου την περιγράφουν, δεν το έχω με τις επεμβάσεις κάθε είδους... :help:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#751909
Serf έγραψε:Λήφθηκε η απόφαση. Πάμε για lasik. Ελπίζω η όλη διαδικασία να είναι τόσο απλή όσο μου την περιγράφουν, δεν το έχω με τις επεμβάσεις κάθε είδους... :help:
Τι ακριβώς θα κάνεις δλδ?

.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#751911
Geo f1 έγραψε:Τι ακριβώς θα κάνεις δλδ?




:ninja:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#751912 !!!!! Τον έφτιαξες τωρα. Χαχαχα. Σερφ ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα? Γιατί Παρασκευή έχω οφθαλμίατρο. Νομίζω ξεκίνησα πρεσβυωπία:( σνιφ

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#751914
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#751918
Serf έγραψε:Λήφθηκε η απόφαση. Πάμε για lasik. Ελπίζω η όλη διαδικασία να είναι τόσο απλή όσο μου την περιγράφουν, δεν το έχω με τις επεμβάσεις κάθε είδους... :help:
Από τα καλύτερα πράγματα που μπορεί να κάνει κανείς για τον εαυτό του.

Άντε με το καλό!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#751941 Η επέμβαση αυτή καθεαυτή σε κάθε μάτι κρατάει 10 λεπτά με το Laser, να διαρκεί 15 δευτερόλεπτα. Μετά πετάς τα γυαλιά στο καλάθι που έχουν εκεί πλάι
Πριν όμως έχεις κάνει στο ιατρείο μια εξέταση και καταγραφή του φακού.

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#752021 Ρώτησα σήμερα τη φαρμοκοποιό της γειτονιάς πως πάνε οι τιμές των συνταγογραφούμενων φαρμάκων και παραδόξως δεν έχουν ανέβει σε αντίθεση με όλα τα υπόλοιπα που βρίσκει κανείς σε φαρμακείο. Μάλιστα σε μερικά πρωτότυπα αλλά και γενόσημα έχει υπάρξει μείωση τιμής. :s_dunno