Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#746668 Ωραίος.. θα το σκεφτώ.
Σκέφτομαι να πουλήσω και τη giulietta που έτσι κι αλλιώς δεν κάνω πολλά χλμ και να πάρω ένα μικρό αυτόματο και το πατίνι.
Πάντως δε θέλω τέρας και δεν θα κάνω μεγάλες αποστάσεις, σπίτι μετρό, μετρό δουλειά και πίσω, δλδ ούτε 5-6 χλμ..
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#746673 κοντεύοντας τα 4000 χλμ με το segway ninebot

-μεχρι στιγμης καμια βλάβη
-τα ρουλεμαν εχουν καποια φθορα, ακουγονται λιγο εμπρος. αν και εχω παρει τα ανταλλακτικα δεν εχω κανει ακομα την αλλαγη γιατι δεν ειναι ιδιαιτερη η φθορα
-τα λαστιχα μια χαρα, το πισω ομως θελει φουσκωμα καθε μηνα γιατι σταδιακα πεφτει σε πιεση μεχρι καπου στο 50% οπου και δεν παει παρακατω.
-η μπαταρια οκ εχει πεσει καπως απο την αρχη αλλα σε καμια περιπτωση κατι που να με προβληματιζει, γενικα εχει μεγαλη αυτονομια ετσι και αλλιως. ΟΜΩΣ να σημειωσω οτι παιζει μεγαλο ρολο το βαροσ του αναβατη και η εξωτερικη θερμοκρασια , μπορει να δεις και 30-40 % διαφορα απο best to worst (εχω και τη σελα μονιμα που ειναι ενα βαρος)
-εχω βαλει επιπλεον φωτα αποσπομενα εμπρος πισω για βραδυ να φαινεται καλυτερα, το συνιστω

παραμένει το ιδιο διασκεδαστικό όπως την πρώτη μερα
Εκτος απο τον πρωτο διμηνο που ειχαμε κατι ψιλοσαβουρες, μετα σοβαρευτηκαμε και δεν ειχαμε αλλα θεματα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#747482 3 μήνες μετά με το πατίνι έχω ένα θεματακι μπροστά με το ρουλεμάν.
Τώρα με τα κρύα το χω αφήσει λίγο. Περιμένω να ξανανέβει η θερμοκρασία να βγω σαν τους σαλιγκαρους.

Όπως έλεγα και τον Οκτώβριο, αν προσέχεις εντός πόλης, πραγματικά δεν θες κάτι άλλο.

Έχω βέβαια ένα άγχος όταν το αφήνω έξω από κάνα μαγαζί γιατί δεν έχω αξιωθεί να πάρω ακόμα καμιά κλειδαριά και το κλείδωμα του γκαζιού μου φαίνεται αστείο, όταν οποιοσδήποτε μπορεί να το σηκώσει.

@kovathe είμαι 92 κιλά και έχει τύχει να χω μαζί μου αρκετά πράγματα να μεταφέρω. Δεν θα χεις θέμα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#748255 Πρίνσεσς level unlocked.

τις προάλλες στην Πάτρα όλη η παραλιακή χάζευε μια 992 turbo s. Ο οδηγός της χάζευε το πατίνι μου.

Like a boss, το τερματίσαμε κ αυτό. :iconcool: