Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#739205 Μουσκεψα μιλαμε :lipsealed:

Ακομα κι η γυναικα μου που το μονο που ξερει απο αμαξια ειναι "αυτο που σου αρεσει" (οταν βλεπουμε κανενα Χ6) ειδε το Μερσεντικο, το σημαδεψε με το δεικτη και ψελισε "κοιτα". Φανταστειτε τι θα γινεται απο τιποτα καυλογκαζα γκομενακια οταν το βλεπουν :lipsealed:

Ελπιζω να μη μουσκεψε κι η γυναικα μου :s_tongue


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#739303 Κακη ζάντα.....

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#739304 Nαι γιατί το πίσω μέρος είναι ποίημα. :s_sarcastic Στραβωθήκαμε από την ασχήμια. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By glf
#739305 Και γω δεν.. ψήθηκα. Μου θυμίζει φάση που περνάμε νέο texture σε άλλο όχημα σε 3D games :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#739336 Άσχημο το πίσω μέρος.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#739399 Παιδες εχετε δικιο. Το πισω μερος χαλια. Αλλα το μπροστινο πολυ καλο και γενικα με το που το βλεπεις τραβαει το ματι και καταλαβαινεις οτι κατι παιζει! Μεχρι κι η γυναικα μου ειπε "κοιτα" :rtfm: :lol:

Εβλεπα και το Genesis G90 που ποσταρισε ο Ντιμης στην "αυτο φωτο της ημερας" και μου μοιαζει χαμηλοκωλικο κι αυτο. Σιγουρα καλυτερο απο της Μερσεντες, αλλα και παλι το πρωτο που σκεφτηκα οταν το ειδα, ηταν "κατι δεν παει καλα με τον κωλο".

Φανταζομαι ειναι μια ακομα ταση που πρεπει να "συνηθισουμε" ζγα ζγα :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#739466 Σε αντιθεση με την αλλη τη χαμηλοκωλα που λεγαμε, αυτηνης τα καπουλια με ξετρελαινουν :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#739498
edmond έγραψε:Εικόνα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#739501 Εδω συντροφοι βλεπουμε τα διαφορετικα βιτσια των ανθρωπων :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#739836 @ edmond: Να μαντέψω πως η πινακίδα στο tesla είναι ΧΕΝ 5804;
Άβαταρ μέλους
By edmond
#739838 Όχι, το 0 είναι άλλο.