Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#703751 well, τώρα έγινε ακόμα πιο ξεκάθαρο ότι χρειάζεσαι κάτι μεγαλύτερο :lol:
Κοίταξε ειδικά, χωρίς Macro φακό μηχανής δεν βλέπω τρόπο να αξίζει τον κόπο να αυτοπεριορίζεσαι σε τόσο μικρό χώρο, εγω προσωπικά θα το άλλαζα, αλλά είναι καθαρά άποψή μου και σχετίζεται ίσως και με το πως έχω συνηθίσει να τραβάω εγώ.

Πάντως αυτό που βλέπω στα μάτια μου είναι αρκετά μπουκωμένο, θεωρώ πως θα σε περιορίσει :oops:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#703759 Γλυφιτζουρια εχει, δε νομίζω να υπάρχει μεγαλύτερο αντικείμενο από αυτό που έχει βάλει τώρα.

Είναι οριακά οκ από θέμα μεγέθους νομίζω και αυτές οι φωτογραφίες μου άρεσαν περισσότερο από τις προηγούμενες.

Για το site να υποθέσω ότι τα φωτογραφίζεις;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#703767 Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Σωκράτη.
Το 40άρι μου φαίνεται πολύ περιοριστικό, ενώ υπάρχει και έντονη παραμόρφωση, επειδή πιθανότατα τραβάς από πιο κοντά.
Επίσης, πράγματι είναι πιο εύκολο να διαχωρίσεις το προϊόν από το background με το 60άρι, παρά με το 40άρι.
Με τι μηχανή θα τραβάς τις φωτογραφίες;

Υ.Γ. Μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχεις site! Καλό και το facebook, αλλά νομίζω πως το site είναι απαραίτητο στις μέρες μας. :)
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705095 Ήθελα να σας πω ότι τελικά κράτησα το μεγάλο κουτί των 60cm.
Είχατε δίκιο. Είναι ιδανικό για τη χρήση που το θέλω.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#726882 GoPro 10 στην αγορά …
Μήπως να μη βγάζουν κάθε χρόνο αν δεν έχουν κάτι νέο να προσφέρουν ; Αστείο έχει καταντήσει
(Βλέπε και μηλοφωνο 13)
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#726888 Αν όντως οι κριτικές για την οθόνη αφής ειναι διθυραμβικές (γιατί στη 10άρα ειναι απλώς τραγική) αξίζει μόνο και μόνο αυτό το 50άρικο
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#730508
Scotch έγραψε:Απόψεις γι αυτήν την dash cam; --> https://www.skroutz.gr/s/30060349/Garmi ... m-67W.html
Προτείνουμε κάποια άλλη;
Σχετική με την παραπάνω ερώτηση και η επόμενη:
Επειδή με ενδιαφέρει η κάμερα να τραβάει κι όταν το αυτοκίνητο είναι σταθμευμένο, αλλά δεν θέλω να ρισκάρω να αδειάσει η μπαταρία, σκέφτομαι να συνδέσω την dash cam σε power bank (π.χ. https://www.skroutz.gr/s/26447805/Remax ... CF%8C.html), το οποίο θα είναι μόνιμα συνδεδεμένο (και θα φορτίζει όταν λειτουργεί το αυτοκίνητο) στη usb θύρα του αυτοκινήτου. Πώς το βλέπουμε σαν λύση; Πάσχει κάπου; Εγώ δύο σημεία βλέπω: 1) να μην προλαβαίνει να φορτίσει και 2) να έχει θέμα το power bank σε υψηλές θερμοκρασίες που πιθανώς αναπτυχθούν το καλοκαίρι στο σταθμευμένο αυτοκίνητο.

< >