Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Θα κάνετε το εμβόλιο?

66
63%
20
19%
3
3%
4
4%
6
6%
6
6%
Άβαταρ μέλους
By mirage
#718871 Δεν πιστεύω να εχει air condition σπιτι του ο εν λόγω κύριος γιατι αυτα εχουν bar codes και qr codes πάνω.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#718873
markvag έγραψε:
"Ναι, άσε... κοίτα... τόσο που θέλουν να μας αναγκάσουν να κάνουμε το εμβόλιο, και να μην ήμουν υποψιασμένος, δεν θα ήθελα να το κάνω .... (κάτι)... δεν είναι του θεού αυτό"...


Πες του ότι αυτοί που μας αναγκάζουν να το κάνουμε και κάνουν κουμάντο σε όλο τον κόσμο, έτρεξαν πρώτοι να το κάνουν και η αυλή τους έπαιρνε τη θέση ειδικών ομάδων για να προλάβουν. Αν υπήρχε θέμα δεν θα το εκαναν...



don't panic
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#718874
cmarin έγραψε:
markvag έγραψε:
"Ναι, άσε... κοίτα... τόσο που θέλουν να μας αναγκάσουν να κάνουμε το εμβόλιο, και να μην ήμουν υποψιασμένος, δεν θα ήθελα να το κάνω .... (κάτι)... δεν είναι του θεού αυτό"...


Πες του ότι αυτοί που μας αναγκάζουν να το κάνουμε και κάνουν κουμάντο σε όλο τον κόσμο, έτρεξαν πρώτοι να το κάνουν και η αυλή τους έπαιρνε τη θέση ειδικών ομάδων για να προλάβουν. Αν υπήρχε θέμα δεν θα το εκαναν...



don't panic

..και θα σου πει οτι δεν τους εκαναν εμβολιο, ορο τους εκαναν. :s_sarcastic

Δεν βγαζεις ακρη...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#718902 Κραταω ακομη χωρις εμβολιο. :yahoo:
Ενας χρονος εμεινε και η Δελτα ειναι ηδη αποδυναμωμενη.
Κραταω βεβαια αποστασεις δλδ προσεχω και περιμενω αυτην την δημοκρατικη κυβερνηση(ο θεος να την κανει) μην τυχον το κανει υποχρεωτικο για ολους.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#718906
mirage έγραψε:Δεν πιστεύω να εχει air condition σπιτι του ο εν λόγω κύριος γιατι αυτα εχουν bar codes και qr codes πάνω.


Δεν έχω τολμήσει να φέρω την κουβέντα ποτέ σε κάτι τέτοιο... :ninja:

Νίκος Παππάς έγραψε:
cmarin έγραψε:
markvag έγραψε:
"Ναι, άσε... κοίτα... τόσο που θέλουν να μας αναγκάσουν να κάνουμε το εμβόλιο, και να μην ήμουν υποψιασμένος, δεν θα ήθελα να το κάνω .... (κάτι)... δεν είναι του θεού αυτό"...


Πες του ότι αυτοί που μας αναγκάζουν να το κάνουμε και κάνουν κουμάντο σε όλο τον κόσμο, έτρεξαν πρώτοι να το κάνουν και η αυλή τους έπαιρνε τη θέση ειδικών ομάδων για να προλάβουν. Αν υπήρχε θέμα δεν θα το εκαναν...



don't panic

..και θα σου πει οτι δεν τους εκαναν εμβολιο, ορο τους εκαναν. :s_sarcastic

Δεν βγαζεις ακρη...


Μου το είπε... :ninja:

"Εσύ δηλαδή πιστεύεις πως τους έκαναν κανονικό εμβόλιο αυτούς;" :ninja:


Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε.... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#718947
italakias έγραψε:Κραταω ακομη χωρις εμβολιο. :yahoo:
Ενας χρονος εμεινε και η Δελτα ειναι ηδη αποδυναμωμενη.
Κραταω βεβαια αποστασεις δλδ προσεχω και περιμενω αυτην την δημοκρατικη κυβερνηση(ο θεος να την κανει) μην τυχον το κανει υποχρεωτικο για ολους.
Μου αρέσουν τα αυθαίρετα συμπεράσματά σου.... ό,τι λάχει όπως λάχει.
Το Δ κολλάει πολύ οπότε όσοι είναι να το κολλήσουν το κολλήσανε όσοι είναι να ζήσουνε έζησαν κλπ οπότε περνάει γρήγορα. Αν βέβαια φυλάγεσαι, ερημίτης ασκητής σε κάποιο βουνό τότε δεν αποδυνάμωσε ο ιός απλά έχει κολλήσει όλους τους άλλους και σε περιμένει να ξεμυτίσεις. Και θα πρέπει να μείνεις κρυμμένος για πολύ πάνω από έναν χρόνο.

Η πιο μεγάλη πλάκα είναι ότι μπορεί να το έχεις περάσει ασυμπτωματικά και να μην το έχεις πάρει χαμπάρι... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By skous
#718998 Η Δ είναι από τα καλύτερα πράγματα που μπορούσαν να γίνουν, να επιταγχυνθεί η φυσική επιλογή και η αποφόρτιση του πλανήτη από τους ψεκ!
Άβαταρ μέλους
By italakias
#719036 Φυσικη επιλογη ειναι να νοσησουν ολοι και να επιβιωσουν οι δυνατοτεροι.

Μαθετε μπαλιτσα απο τον αρχοντα. :iconcool:

Περαστικα στον Αδωνη,κολησε κωρονοιο ενω ειναι εμβολιασμενος. :(
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#719041 Έχει αλλάξει η κασέτα.
Πάτα F5.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#719042 Καλυτερα ιδρωμένος παρα μεταλλαγμενος....

Διαδώστε


Εικόνα

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By g8777
#719043
Asimov έγραψε:Ήταν;



Έδωσε στην δημοσιότητα το πιστοποιητικό εμβολιασμού του.

Καλύτερα να μην ήταν δλδ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#719044 Ναι μωρέ έναν Σπυρίδωνα λέει κι είπα μήπως τον έχει σόι
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#719048
Νίκος Παππάς έγραψε:Καλυτερα ιδρωμένος παρα μεταλλαγμενος....

Διαδώστε


Εικόνα

Redmi Note 8 Pro
Γράψε μου ότι είναι πλάκα/fake/trollιά/κάτι άλλο εκτός από πραγματικό...