Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#718783 Δεν το γνωρίζω το μέρος ! πρώτη φορά ακούω χωριό Κοίλα. Βλέπω έχει 11 ? κατοίκους. Μάλλον είναι ανάλογο με τα γκουλακ στη Σιβηρία.
Είχα πάντως ακούσει για τέτοια Γερμανάκια στα Δίκελλα. Τα φιλοξενούσαν οικογένειες με το ανάλογο τίμημα. Προσπαθούσαν λέει να απομακρυνθούν από τα ναρκωτικά της Γερμανίας. Πού; δίπλα στη ναρκωτούπολη !
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#718794 Υπάρχουν και τα Κοιλα Κοζάνης, στην αρχή εκεί πήγε το μυαλό μου αλλά μετά διάβασα το άρθρο που λέει για Έβρο.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#718814
NickTG έγραψε:Σκότωσαν τον «Κωστή», τη διάσημη φώκια της Αλοννήσου


τι να πεις τωρα για κατι τετοιους?
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#718819 παει και η μουσουλμανικη αδελφοτητα απο την τυνησια σειρα εχει η λιβυη
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#718829 Πάνος Γερμανός - Κώστας Καραφωτάκης: «Δαγκώνεις χέρι που σε ταΐζει εκατομμύρια;»

https://www.protothema.gr/greece/articl ... atommuria/
Άβαταρ μέλους
By Chris
#718834 Πω πω ποσο δεν τα αντεχω αυτα τα αρθρα. Τον πηρα λουστρακο και τον πληρωνα 1 μυριο, κι αυτος ο αλητης τα ετρωγε στη μυκονο και στις πορς
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#718837
cabala10 έγραψε:
Ove20 έγραψε:link?

https://twitter.com/AFP/status/1419402247058956288


Φαντάσου βγήκε ο λαός στους δρόμους κατά του κυβερνώντος ισλαμιστικού κόμματος! Ο Στρατός μετά από εντολή του Προέδρου της Τυνησίας πάγωσε τις αρμοδιότητες της βουλής. Και από ότι λέγεται ο πρωθυπουργός ήταν ο 'ευνοούμενος' της Τουρκίας. Καλά το πάνε οι τούρκοι. Δεν θα μείνει πουθενά η μουσουλμανική αδελφότητα στην αραβική επικράτεια. :s_rofl
Τελευταία επεξεργασία από Ove20 και 26 Ιούλ 2021, 21:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#718838
dimviii έγραψε:
NickTG έγραψε:Σκότωσαν τον «Κωστή», τη διάσημη φώκια της Αλοννήσου


τι να πεις τωρα για κατι τετοιους?


Εγώ θα ήμουν ικανοποιημένος αν εκεί που οπλιζε σε επόμενη περίπτωση το ψαροτουφεκο του πέρναγε από το λαιμό και πνιγοταν με το αίμα του.
Αλλά έστω και να τον βρουν να τιμωρηθεί βάσει νόμου μου κάνει.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#719389 Αισθάνθηκα μεγάλη ντροπή για το κλάμα και το παράπονο του Ιακωβίδη. Είμαστε για φτύσιμο! Άθλιοι πολιτικοί, άθλιοι "παράγοντες" του αθλητισμού. Σαπιλα.