Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#713027 Ωραίο πλάνο


< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#713143 Είναι η μοναδική μας επιλογή, αν πάμε διακοπές φέτΟ, η Ιθάκη. Αλλιώς εξοχικό και καθημερινά για μπάνιο Πόρτο Γερμενό και Ψάθα.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#714376
Dodger έγραψε:Είναι η μοναδική μας επιλογή, αν πάμε διακοπές φέτΟ, η Ιθάκη. Αλλιώς εξοχικό και καθημερινά για μπάνιο Πόρτο Γερμενό και Ψάθα.
εάν μπορέσεις πριν το πρώτο δεκαήμερο Αυγούστου θα την απολαύσεις χωρίς κόσμο στις όμορφες παραλίες. εγώ θα είμαι εκεί, οπότε μου λες, να σε καθοδηγήσω και να πιούμε καφέ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#714377
Dodger έγραψε:Είναι η μοναδική μας επιλογή, αν πάμε διακοπές φέτΟ, η Ιθάκη. Αλλιώς εξοχικό και καθημερινά για μπάνιο Πόρτο Γερμενό και Ψάθα.

Την έχω κι εγώ την Ιθάκη στα υπόψιν, αλλά θεωρώ πως αξίζει με ιστιοπλοϊκό και εκτός σεζόν. Κάνα Ιούνιο άντε το πολύ Ιούλιο δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#714461 Ε ρε otso που θέλεις :lol: τι ιστιοπλοϊκό ρε Γκρεγκ; Υπάλληλος είμαι, οκ, μπορεί να έχω μεγάλο Ε9 αλλά τα κληρονόμησα :roll: Τώρα, αν μου δανείσει ο g8777 το καμπινάτο πολυεστερικό 12μετρο δε θα πω όχι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#714463 Δεν είπα ν'αγοράσεις, αλλά να νοικιάσεις! Και είναι φθηνότερο από όσο νομίζεις, ειδικά αν είστε παρέα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#714465
Dodger έγραψε:Ε ρε otso που θέλεις :lol: τι ιστιοπλοϊκό ρε Γκρεγκ; Υπάλληλος είμαι, οκ, μπορεί να έχω μεγάλο Ε9 αλλά τα κληρονόμησα :roll: Τώρα, αν μου δανείσει ο g8777 το καμπινάτο πολυεστερικό 12μετρο δε θα πω όχι :shifty:


Εικόνα

Όποτε θέλεις μου λες. :iconcool:

Διόρθωση, ΑΠΑΙΤΏ να μου πεις, δεν αντέχω να συγχρωτιζομαι με πλεμπα,με κοινούς. :s_coffee

Στα άλλα φορα να πάνε με τα Μπλου Σταρ. :s_laughat

Όχι σε αυτό το φόρουμ. :s_yes

Όχι στην βάρδια μου. :s_yes