Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705073
georgetz έγραψε:

αυτά τα vid λείπουν ολοένα και περισσότερο



Καταπληκτικό βίντεο. Δεν ήξερα ότι το εν λόγω αμάξι έχει τέτοια πολύπλοκη ιστορία και λόγω αυτής και των συγκυριών της, είναι ο ορισμός του "τέτοια αμάξια, δεν ξαναβγαίνουν" γιατί όντως είναι αδύνατον να σχεδιασθεί και να παραχθεί με τέτοιο τρόπο ξανά.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705531


:s_cry
Στροφάρα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#705541 Εγώ μπορώ. Η λέξη καβάκα μου θύμισε τα νιάτα στο χωριό . Έφαγε μια καβάκα, έφαγε μια τούμπα .
Άβαταρ μέλους
By glf
#705606 Βρε το μπλοκέ τον τράβηξε δεξιά χωρις να το περιμένει.
Επειδή αριστερά πάτησε έξω στο χώμα, το μπλοκέ τον τράβηξε απότομα δεξιά γιατί είχε και τέρμα το γκάζι ..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705608
glf έγραψε:Βρε το μπλοκέ τον τράβηξε δεξιά χωρις να το περιμένει.
Επειδή αριστερά πάτησε έξω στο χώμα, το μπλοκέ τον τράβηξε απότομα δεξιά γιατί είχε και τέρμα το γκάζι ..


Η άποψή σου, με έκανε να βάλω το βίντεο πολλές φορές να το δω.
Συμβαίνει γενικά αυτό που λες, αλλά όχι εδώ νομίζω.
Αν δεις καλύτερα, το αμάξι ξακρίζει στο χαντάκι πρώτα με τον εμπρός αριστερό τροχό και έπειτα με τον πίσω και το χάνει.
Βέβαια ήδη έχει μπει λάθος τοποθετημένος από πριν.
Ο g έχει δίκαιο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#705686

Τι έχει φτιάξει ο Mate! :omg:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#705689
glf έγραψε:Βρε το μπλοκέ τον τράβηξε δεξιά χωρις να το περιμένει.
Επειδή αριστερά πάτησε έξω στο χώμα, το μπλοκέ τον τράβηξε απότομα δεξιά γιατί είχε και τέρμα το γκάζι ..


Νομίζω ότι λέμε το ίδιο πράγμα. Βλέπω τις γραμμές στην στροφή, είναι πολύ πιο έξω από εκεί που μπήκε αυτός με πατημένο γκάζι, εξ ου και το πέταγμα στα χόρτα ως επακόλουθο.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#706103
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#706657
Giuseppe Busso έγραψε:https://www.facebook.com/thehondacenter/videos/1406878943007066

:lipsealed:


θελει λογαριασμο στο φεισμπουκ :x
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#707338