Forum για τη Formula 1

Ποιος θα κερδισει τον αγωνα ?

3
43%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
14%
0
N/A
1
14%
1
14%
0
N/A
0
N/A
1
14%
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#707292 Τί να λέμε; Θα αρχίσω να τον λυπάμαι τον Μαξ. Δεν του αξίζει αυτό.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#707295 κάτσε να δούμε τώρα τους μπούρδες σαχλαμαράκηδες να συνεχίσουν να επιμένουν για ανωτερότητα μονοθεσίου red bull .
Ούστ ρε άσχετοι πολίστες.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#707297 Κατάλαβες γκεάκο;
Κατάλαβες γιατί δεν φτάνει μόνο ένας χεράς οδηγός; Πρέπει να τον βοηθάνε και οι από μέσα. Όταν οι από μέσα όμως είναι κάτι εσωστρεφείς εγωίσταροι, κάτι τέτοια θα συμβαίνουν. Γιατί έχουν ξανασυμβεί γκεάκο.
Κάτι σαν τον κυνηγό με την αρκούδα... :ninja: :shifty:

Σε μας βλέπω να γίνονται πραματάκια. :s_yes Άντε και θα καβατζώσουμε την 3η θέση :superman:
Τελευταία επεξεργασία από edmond και 09 Μάιος 2021, 17:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#707299 Mea culpa για όσα έχω πει για τον Λύκο τελευταία.

Νομίζω με το σημερινό ξέπλυνε την ντροπή του.

Σήμερα κλείδωσε το 8ο ο Σερ. Τα ψυχολογικά που δημιούργησε σήμερα στον Μαξάκο και τη RedBull ήταν η ταφόπλακα για φέτος και ας είναι πολύ νωρίς.

Παρακολουθώ πολλά χρόνια F1. Ίσως όχι όσο εκτενώς όσο οι πιο φανατικοί εδώ, αλλά τέτοιον τέλεια πλασμένο πιλότο, τέτοια πληρέστατη οδηγική αλλά και φορμουλίστικη προσωπικότητα, δεν έχουμε ξαναδεί. Ο τύπος είναι Legend εν ενεργεία.
Άβαταρ μέλους
By Gtakis
#707300 Αν τον είχαν βάλει στους 15-17 γύρους με soft έχω την εντύπωση πως θα μπορούσε άνετα να διεκδικήσει τη νίκη,λάθος τακτική από την Red Bull που στέρησε τη νίκη από τον Μάξ.... απ'την άλλη η αδυναμία μου η Scuderia έκανε ένα πολύ καλό αγώνα και ειδικότερα ο Λεκλερκ που έδειξε την κλάση του κρατώντας πόσους γύρους πίσω του τον Μπότας με σαφώς υποδεέστερο μονοθέσιο...

.
Άβαταρ μέλους
By nascar1
#707303 Ότι και να έκανε η Red Bull ήταν εμφανώς κατώτερη του τέλειου συνδιασμου Lewis και Mercedes...

Κακα τα ψέμματα είναι ίσως ο καλύτερος πιλότος όλων των εποχών.. Ή τουλάχιστον στο top 5.. Και έχω δει πολλούς αγώνες για να το λέω με βεβαιότητα. Ο Μαξ είναι πολύ πολύ δυνατός αλλά ατύχησε που ακόμα βρίσκει αντιμέτωπο το Lewis.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#707306 O Μαξ είναι ο Οζιέ της Φ1. Θα το πάρει αλλά θα το πάρει μετά και πάντα θα τον κυνηγάει αυτό.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#707309 Η Ισπανία είναι Μερσεντόπιστα. Θέλω να δω τι θα γίνει σε πίστες άλλης χάραξης. Φαίνεται όμως ότι η Μερκ συνήλθε. Όσο ο Πέρεζ αργεί να βρει τα πατήματά του, θα απομακρύνονται οι Γερμανοί στο Πρωτάθλημα.

Καλά πραγματάκια έδειξε η Ferrari μας ( :inlove: ). Η 3η θέση ίσως τελικά να είναι ρεαλιστικός στόχος.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#707314 Δεν ντράπηκες να το γράψεις το τελευταίο;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#707316 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Για τον αγωνα τι να πω, τα ειπατε παραπανω.

Θα σχολιασω κατι αλλο ομως.


Corto Maltese έγραψε:Τί να λέμε; Θα αρχίσω να τον λυπάμαι τον Μαξ. Δεν του αξίζει αυτό.


Εικόνα

Κοιτα θεαμα.

:( :(

Τι να πω και εγω ρε Κορτο. Οχι πες ειλικρινα, φταιω; :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#707319
Corto Maltese έγραψε:Δεν ντράπηκες να το γράψεις το τελευταίο;


:lol: Όταν πέρσι ήμασταν 6οι, ε το 3 δεν το λες και άσχημο. Ας είμαστε ρεαλιστές, οι πρώτοι δύο είναι άπιαστοι φέτος.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#707332
REALZEUS έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Δεν ντράπηκες να το γράψεις το τελευταίο;


:lol: Όταν πέρσι ήμασταν 6οι, ε το 3 δεν το λες και άσχημο. Ας είμαστε ρεαλιστές, οι πρώτοι δύο είναι άπιαστοι φέτος.



μιλαμε για τσιρκο η εταιρεια