Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#707326
Anonymous Founder έγραψε:Είναι γνωστό εξάλλου πως οι αγοραστές EV είναι περιορισμένης ευθύνης και τσιμπάνε με κάτι τέτοια...
Δεν ξέρω κανέναν.
Μου θυμίζει όμως τότε που αγόραζαν όλοι διλιτρα χωρίς τεκμήρια και ΤΤ.



Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#707328
Anonymous Founder έγραψε:Είναι γνωστό εξάλλου πως οι αγοραστές EV είναι περιορισμένης ευθύνης και τσιμπάνε με κάτι τέτοια...

Γιατί δεν τσιμπάνε; Λολ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#707513
Dimsabas έγραψε:Όχι, δε μιλάμε για προεκλογικές υποσχέσεις Μαυρογιαλούρου, μιλάμε για μία σοβαρή εταιρεία που έχει ήδη στήσει έξι ταχυφορτιστές στο Mall. Πότε θα πας να το οδηγήσεις; Ρώτα τους συγκεκριμένα, εγώ είχα ακούσει για "μέσα στο 21".


Καλά, τα χρονοδιαγράμματα του Έλον είναι για γέλια... :lol: :lol:

Αν άκουγες μόνο αυτόν, σήμερα θα ήμασταν στον Άρη... με hyperloop :shifty: :svivhaha: (άλλη |λογοκρισία| που πέταξε αυτό :s_rofl )


Σε ότι αφορά την Τέσλα και τους ταχυφορτιστές της, προχωράει το πράγμα, απλά πολλές φορές με σημαντικές καθυστερήσεις, σε σχέση με τις αρχικές υποσχέσεις...



tsilis έγραψε:Skoda που δεν θυμόμουν καν ότι υπήρχε και μου έπεσαν τα σαγόνια .
Skoda Enyaq iv60 launch edition(?).

Στο μάτι τουλάχιστον κατουράει κάθε Τεσλα ,id3 κλπ ,που έχω δει ως τώρα .

Όσοι ενδιαφέρεστε για beta testers ηλεκτροκίνησης , νομίζω αξίζει μιας ματιάς.


Και λογικά θα κλείνουν όλες οι πόρτες... :lol: :lol: Και θα είναι στο ίδιο χρώμα όλο το αμάξι... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#707543 Μήπως τους το πήρε ο μικρός και το γυρνάνε με το πόδι; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#707545
Anonymous Founder έγραψε:Προσπαθεί να συνέλθει από το σοκ! Ή μαζεύει λεφτά για το performance. Ή X1 diesel Msport.
Βασικά ή Long Range ή κανένα είναι ένα πρώτο συμπέρασμα. Αλλά θέλει χρόνο το κείμενο... Και δεν περισσεύει αυτές τις ημέρες.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#707546
Dimsabas έγραψε:Ο Serf τρώει ακόμα στις Αφίδνες;


Ο,τι μα ο,τι και να γράψει ο Σερφ,θα αλλάξει κάτι στην τυφλή υποταγή σου :shifty: απέναντι στην Τέσλα; Ίσα ίσα πού θα σε φανατισει περισσότερο.

Σερφ, σώσε τον Ντιμσαμπα από την Τζιχάντ. :shifty:
Γράψε οτι είναι αδιάφορο, σαν να οδηγάς ένα χαρτοκιβωτιο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#707547
Scotch έγραψε:Μήπως τους το πήρε ο μικρός και το γυρνάνε με το πόδι;
Το πήρε χθες στις 21:00 η με 98% και το επέστρεψε μετά από 3 ώρες με 58% εκστασιασμένη. Ανεβοκατέβαινε την παραλιακή και το "έσκιζε"

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#707548
g8777 έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Ο Serf τρώει ακόμα στις Αφίδνες;


Ο,τι μα ο,τι και να γράψει ο Σερφ,θα αλλάξει κάτι στην τυφλή υποταγή σου :shifty: απέναντι στην Τέσλα; Ίσα ίσα πού θα σε φανατισει περισσότερο.

Σερφ, σώσε τον Ντιμσαμπα από την Τζιχάντ. :shifty:
Γράψε οτι είναι αδιάφορο, σαν να οδηγάς ένα χαρτοκιβωτιο. :shifty:
Αυτό ακριβώς... not...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#707549 Σερφ θα σου δώσω 500 χιλιάδες ευρώ, μετρητά , ασημαδευτα , αν συνεχίσεις να γράφεις εδώ. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#707551
Serf έγραψε:
Scotch έγραψε:Μήπως τους το πήρε ο μικρός και το γυρνάνε με το πόδι;
Το πήρε χθες στις 21:00 η με 98% και το επέστρεψε μετά από 3 ώρες με 58% εκστασιασμένη. Ανεβοκατέβαινε την παραλιακή και το "έσκιζε"
< Note >

:s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#707560 Το πιο ενδιαφέρον ερώτημα εδώ είναι πόσο της αρέσουν τ'αυτοκίνητα εν γένει...
Πάντως, αναμένω με πολλή αγωνία τις εντυπώσεις σας γιατί εσείς δεν ήσασταν ψημένοι αγοραστές, αλλά η ιδέα έπεσε από εδώ μέσα αν δεν κάνω λάθος.