Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#707228 Ναί, τωρα που έφτιαξε ο καιρός άρχισαν παλι να κυκλοφορούν διαφορα ωραία.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#707233
REALZEUS έγραψε:360 Challenge Stradαle? Είχα δει μια τέτοια πριν πολλά χρόνια στην πλατεία του Κορυδαλλού, από όλα τα μέρη :dizzy: . Χαλασμός Κυρίου...


Τι έκανες Κορυδαλλό σύντροφε; :metalo:
Είχες έρθει για καφεδούμπα στην Aurora; ή κάνα ποτάκι στην Αίγλη, Αγορά;

@μιράζ

Ονείρωξη! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#707305 Για μια δουλειά ήμουν εκεί κοντά και είπα να περάσω μια βόλτα και από την πλατεία. Αγαπάμε Πειραιά και λαϊκά παιδιά! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#707310
REALZEUS έγραψε:Για μια δουλειά ήμουν εκεί κοντά και είπα να περάσω μια βόλτα και από την πλατεία. Αγαπάμε Πειραιά και λαϊκά παιδιά! :lol:


Να ξανάρθεις Πειραιά να τα πούμε. Αλλιώς όταν ξανανέβω στην όμορφη πόλη σας. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#707711 Το πιο παλιό μου φαίνεται ωραιότερο.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#707815 Εικόνα
Competition έγραφε...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Και λίγο αργότερα κατέφθασε ο...βαστάζος που τον συνόδευσε μέχρι Γλυφάδα, όπου στρίβωντας Γ. Λαμπράκη κατέβασε την οροφή, λες και είχε αισθητήρα ένα πράμα η περιοχή :lol:
Εικόνα

Πιο κάτω έσκιζε την Παραλιακή ένα πράμα ίδιο μοντέλο και χρώμα σαν αυτό
Εικόνα
Miura λένε τα κιτάπια μου :s_wacko :s_wacko

Και λίγο πιο μετά Ferrari 812 Superfast!!!

:s_hang :s_hang :s_hang :s_hang :s_hang
Άβαταρ μέλους
By g47
#708015
Giuseppe Busso έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Για μια δουλειά ήμουν εκεί κοντά και είπα να περάσω μια βόλτα και από την πλατεία. Αγαπάμε Πειραιά και λαϊκά παιδιά! :lol:


Να ξανάρθεις Πειραιά να τα πούμε. Αλλιώς όταν ξανανέβω στην όμορφη πόλη σας. :s_drinks


Άσχετο αλλά ήμουν ένα χρόνο Πειραιά μέχρι πρόσφατα. Κρίμα!
Αν και βαζελος μου αρεσε πολυ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#708136
g47 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Για μια δουλειά ήμουν εκεί κοντά και είπα να περάσω μια βόλτα και από την πλατεία. Αγαπάμε Πειραιά και λαϊκά παιδιά! :lol:


Να ξανάρθεις Πειραιά να τα πούμε. Αλλιώς όταν ξανανέβω στην όμορφη πόλη σας. :s_drinks


Άσχετο αλλά ήμουν ένα χρόνο Πειραιά μέχρι πρόσφατα. Κρίμα!
Αν και βαζελος μου αρεσε πολυ. :lol:


Λίγο ακόμη να έμενες και θα γινόσουν Ολυμπιακός.
Γνωστός μου, φίλος της Μπούσσαινας από ΠαΠει, παλικάρι παοκτζής από Κιλκίς και 5 χρόνια εδώ έχουμε κάνει πολλές ποδοσφαιρικές συζητήσεις και μου έλεγε πόσο πολύ γουστάρει τον Ολυμπιακό και τη φιλοσοφία του και γενικά τον Πειραιά.

Κάνε ένα κόπο και αφιέρωσε ένα 5λεπτο σχεδόν και δες το χθεσινό βίντεο που δημοσίευσε στη φιέστα ο Ολυμπιακός.
Μιας και ήσουν εδώ, θα καταλάβεις :s_drinks

https://www.facebook.com/OlympiacosFC/v ... 2685899984
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#708137 Ουκ ολίγοι συμφοιτητές στο παπει αλλαξοπίστησαν (read: είδαν το φως το αληθινό) κατά τη διάρκεια της πολυετούς φοίτησής μου εκεί.

Να τα λέμε αυτά. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g47
#708140
Giuseppe Busso έγραψε:Λίγο ακόμη να έμενες και θα γινόσουν Ολυμπιακός.
Γνωστός μου, φίλος της Μπούσσαινας από ΠαΠει, παλικάρι παοκτζής από Κιλκίς και 5 χρόνια εδώ έχουμε κάνει πολλές ποδοσφαιρικές συζητήσεις και μου έλεγε πόσο πολύ γουστάρει τον Ολυμπιακό και τη φιλοσοφία του και γενικά τον Πειραιά.

Κάνε ένα κόπο και αφιέρωσε ένα 5λεπτο σχεδόν και δες το χθεσινό βίντεο που δημοσίευσε στη φιέστα ο Ολυμπιακός.
Μιας και ήσουν εδώ, θα καταλάβεις :s_drinks

https://www.facebook.com/OlympiacosFC/v ... 2685899984


E τωρα το τραβας. :lol:
Ωραιο βιντεο δε λεω αλλα ξερω τι ομαδα ειμαι!
Εκτιμω τις περιοχες ομως. Εκεινη τη περιοδο εζησα Παλια Κοκκινια, κοντα στο Βωκο. Μερος της εμπειριας μου είχε να κανει και το οτι ειχα σχεση με μια Πειραιωτισσα που μου γνωρισε τα παντα στο Πειραια. Με εκανε να δω ομορφια καπου που ισως να σνομπαρα παλιοτερα. Αλλαξε η οπτικη μου, πρεπει να το πω.
Τελος το off topic και σορυ!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#708141 Ο Βώκος είναι Μανιάτικα. Η Παλιά Κοκκινιά είναι στη Θηβών και κάτω.
Άβαταρ μέλους
By g47
#708143 Ημουν ενα στενο μακρια απο τα συνορα Νικαιας, στην εκκλησια των Αγιων Αναργυρων.
Ο λοφος του Βωκου ηταν 5 λεπτα με τα ποδια απο εκει που ημουν.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#708144 Ε καλά και συ ρε μπούσσε, δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#708146
g47 έγραψε:Ημουν ενα στενο μακρια απο τα συνορα Νικαιας, στην εκκλησια των Αγιων Αναργυρων.
Ο λοφος του Βωκου ηταν 5 λεπτα με τα ποδια απο εκει που ημουν.

Λίγο πιο κάτω στην Αγιά Σοφία πήγαινα λύκειο. 11ο Πειραιά, το μοναδικό λύκειο στην 5ήμερη που είμασταν χαμουτζήδες :shifty: μέσα σε ένα τεράστιο ξενοδοχείο στην Κέρκυρα όπου είχε στρατοπεδεύσει :lol: όλη η...Τούμπα :ninja: :ninja:
:s_roses :s_roses
Έγιναν πραγματάκια δεν μπορώ να πω :lol: :lol: