Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Θα κάνετε το εμβόλιο?

66
63%
20
19%
3
3%
4
4%
6
6%
6
6%
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#706151 Σταματήστε να αναπαράγεται ότι παπαριά αλιεύεται στο Ίντερνετ.

Κάνετε κακό και σε εσάς και στους τριγύρω σας
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#706152
Ove20 έγραψε:
dimviii έγραψε:καποιος που εχει ηδη ραντεβου,μπορει να το αλλαξει τελειως? δλδ εαν βρω πιο κοντινη ημερομηνια για jj η pfizer?


Εννοείται.

Υπόψιν δεν σε αφήνει να κάνεις τροποποίηση 120 ώρες πριν το προγραμματισμένο πρώτο ραντεβού.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#706154
NiTse έγραψε:
Ove20 έγραψε:
dimviii έγραψε:καποιος που εχει ηδη ραντεβου,μπορει να το αλλαξει τελειως? δλδ εαν βρω πιο κοντινη ημερομηνια για jj η pfizer?


Εννοείται.

Υπόψιν δεν σε αφήνει να κάνεις τροποποίηση 120 ώρες πριν το προγραμματισμένο πρώτο ραντεβού.


ευχαριστω παιδες.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#706240 Καλή δουλίτσα ως προς τον συντονισμό στον Προμηθέα. Πας σε καθοδηγούν οι σεκιούριτι τύποι, περιμένεις, συμπληρώνεις το έγγραφο σε τρυπάνε και γεια σας.

Αρνητικό της υπόθεσης ότι πρέπει να είσαι κοντά με αρκετό κόσμο για αρκετή ώρα.

Αρνητικο 2, λίγο αρπα κόλα μετά το τρύπημα δεδομένου ότι κανείς δεν σου λέει τι πρέπει να αποφυγεις η να προσέξεις σαν ανεπιθύμητες παρενέργειες και ότι σε βάζουν να περιμένεις 10 λεπτά σε μια καρέκλα αντί για 15 που λένε όλοι αλλά και πάλι κάνεις δεν σου λέει τι περιμένεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#706241 Περίεργο γιατί σε όλα τα υπόλοιπα κέντρα εμβολιασμού σε καθίζουν για 15’ και σε ενημερώνουν γραπτώς και προφορικώς.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#706243 Ούτε στη ΔΕΘ που πήγα σήμερα υπήρχε προφορική ενημέρωση για παρενέργειες απλά όσο περίμενα μετά είδα ότι τις έγραφαν έξω από κάθε κουβούκλιο. Και μένα κανά οχταλεπτο με είχαν να περιμένω και με έδιωξαν.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#706271
NiTse έγραψε:Ούτε στη ΔΕΘ που πήγα σήμερα υπήρχε προφορική ενημέρωση για παρενέργειες απλά όσο περίμενα μετά είδα ότι τις έγραφαν έξω από κάθε κουβούκλιο. Και μένα κανά οχταλεπτο με είχαν να περιμένω και με έδιωξαν.


Έτσι ακριβώς.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#706388
kovathe έγραψε:Το βαρεσα κι εγω.
Αντε να δουμε.

< >
Κουδούνι είμαι σήμερα...
Δεν έκανα πυρετό αλλά νιώθω βαρύς και πονανε ελαφρά αρθρώσεις όπως όταν εχεις μια ελαφριά ιωση.
Δεν πήρα ούτε ντεπον, το βράδυ κοιμήθηκα κάνα 10ωρο!
Λογικά αύριο θα μαι οκ.

< >
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#706392 Χθεσινο τσιπαρισμα και για μενα. Μέχρι το βράδυ τίποτα απολύτως. Κάπου στις 2 το βράδυ είχα λίγο ρίγος και δέκατα και φυσικά απίστευτος πονοκέφαλος μέχρι και τώρα.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#706406 Εγώ σήμερα άρρωστος τάβλα. Πονάει όλο το κορμί και πυρετός έφτασε 38.2.

Χτες ήμουν καλά, μέσα στην νύχτα άρχισα να πονάω κ συνεχώς γίνομουν χειρότερα. Από το πρωί ανέβηκε και πυρετός. Το εμβόλιο το έκανα εχτές το πρωί στις 8.20

< >
Τελευταία επεξεργασία από bibendum και 04 Μάιος 2021, 17:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#706417 Εχω περιπτώσεις φίλων- γνωστών 30 έως 40 ετών που έκαναν από τα περισσεύματα της Pfizer (δάσκαλοι, αστυνομικοί κτλ) και δεν είχαν τίποτα. Ελπίζω να την βγάλω καθαρή. Οχι ότι θα τρελαθώ απλά δεν θα ήθελα να χαλαστώ για αυτό το λίγο. Κουβέντα να γίνεται.