Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#705060
Dimsabas έγραψε:Με πέρασε τούτη δω η ΘΕΑ και λάλησα! Με φαντάστηκα να είμαι με το Μ3Ρ και να την τσαγιάζω ανελέητα, μόνο και μόνο για να την ακούω να λυσσάει! Ερωτεύτηκα..


θα εχεις κοφτη στα 160.Θα πηγαινεις να τον βγαζεις,και ο Μασκ θα στον ξαναβαζει.Την 3η φορα που θα βγαλεις τον κοφτη θα ακινητοποιειται για ενα μηνα(απο τον Μασκ) Οποτε θα του κλασεις τον Γκιωνη. :rtfm:
Οπως και στο 1,5 dci που θα καιει θερμανσης που θα σου αναβει τα φωτα να κανεις δεξια γιατι ενοχλεις. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#705076 ΚΑΤ :inlove:

Εμεις οι δικυκλοι λαμπαδα του αναβουμε καθε φορα που μας συναρμολογουν ξανα :inlove:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Νταξ, καλο και το Τ :eat:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#705079 Είχα πάει να τσιπάρω τη διπλωματομάνα (πφάιζερ).

Απροπό είδα και πρώτη φορά έλεγχο με τα μάτια μου στο παρκάκι πριν από την είσοδο.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#705080
dimviii έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Με πέρασε τούτη δω η ΘΕΑ και λάλησα! Με φαντάστηκα να είμαι με το Μ3Ρ και να την τσαγιάζω ανελέητα, μόνο και μόνο για να την ακούω να λυσσάει! Ερωτεύτηκα..


θα εχεις κοφτη στα 160.Θα πηγαινεις να τον βγαζεις,και ο Μασκ θα στον ξαναβαζει.Την 3η φορα που θα βγαλεις τον κοφτη θα ακινητοποιειται για ενα μηνα(απο τον Μασκ) Οποτε θα του κλασεις τον Γκιωνη. :rtfm:
Οπως και στο 1,5 dci που θα καιει θερμανσης που θα σου αναβει τα φωτα να κανεις δεξια γιατι ενοχλεις. :s_tongue
Πού τον είδες τον κόφτη στα Tesla; Εκτός αν εννοείς 260.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#705104
Dimsabas έγραψε:
dimviii έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Με πέρασε τούτη δω η ΘΕΑ και λάλησα! Με φαντάστηκα να είμαι με το Μ3Ρ και να την τσαγιάζω ανελέητα, μόνο και μόνο για να την ακούω να λυσσάει! Ερωτεύτηκα..


θα εχεις κοφτη στα 160.Θα πηγαινεις να τον βγαζεις,και ο Μασκ θα στον ξαναβαζει.Την 3η φορα που θα βγαλεις τον κοφτη θα ακινητοποιειται για ενα μηνα(απο τον Μασκ) Οποτε θα του κλασεις τον Γκιωνη. :rtfm:
Οπως και στο 1,5 dci που θα καιει θερμανσης που θα σου αναβει τα φωτα να κανεις δεξια γιατι ενοχλεις. :s_tongue
Πού τον είδες τον κόφτη στα Tesla; Εκτός αν εννοείς 260.


ερχετε περιμενε λιγο.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#705135 Και θα του ζητάει μετά λεφτά για να το ξεκλειδώσει :lol:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#705155 Alibaba ή AliExpress? Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για αυτόν τον Κινέζο?ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#705284
dimviii έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Με πέρασε τούτη δω η ΘΕΑ και λάλησα! Με φαντάστηκα να είμαι με το Μ3Ρ και να την τσαγιάζω ανελέητα, μόνο και μόνο για να την ακούω να λυσσάει! Ερωτεύτηκα..


θα εχεις κοφτη στα 160.Θα πηγαινεις να τον βγαζεις,και ο Μασκ θα στον ξαναβαζει.Την 3η φορα που θα βγαλεις τον κοφτη θα ακινητοποιειται για ενα μηνα(απο τον Μασκ) Οποτε θα του κλασεις τον Γκιωνη. :rtfm:
Οπως και στο 1,5 dci που θα καιει χρησιμοποιημένο τηγανέλαιο που θα σου αναβει τα φωτα να κανεις δεξια γιατι ενοχλεις. :s_tongue



Στο διόρθωσα... :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#705301 προχθες στην Εθνικη στο υψος Φιλαδελφειας τογιοτα γιαρις GR σε μαυρο με νουμερα Κολωνιας.
Χανει σε μαυρο,δεν φαινονται σωστα τα φουσκωματα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#705312 Κάτι περίεργο είδα σήμερα πάνω σε αυτοκινητάμαξα που περίμενε έξω από το τελωνείο στην Μεταμόρφωση.
Ααααν κατάλαβα καλά, πρέπει να ήταν Fisker!!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#706344 Εικόνα

R32 + Z4
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#706410
224v έγραψε:Εδώ φυλαγμένοΕικόνα