Αγγελίες για πώληση/ζήτηση κάθε είδους οχήματος, από πατίνι, μέχρι ελικόπτερο
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#698490 Χρονολογία: 1/1996
Χιλιόμετρα: 114.218
Κυβικά: 1.588 cc
Ίπποι: 112 bhp

- 1ο χέρι
- Ατρακάριστο
- Πλήρες ιστορικό συντήρησης
- Πολύ προσεγμένο (σε χρήση και συντήρηση)
- Φυλάσσεται σε γκαράζ από την ημέρα αγοράς
- Μη καπνιστής

Τιμή 1.900 €.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#698513 Δεν θα πω ψέματα, το λιγουρεύτικα.

< Note 9 >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#698514 Εδώ το λιγουρεύτηκα εγώ που το πουλάω (οκ, του πεθερού είναι, αλλά τα περισσότερα χιλιόμετρα τα έχω κάνει εγώ).

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#698519 Είχε μπάρμπας μου ένα 414 8ος/1996, πρακτικά ίδιο. Θυμάμαι χαρακτηριστικά την πολυτέλεια του, όπως η στάνταρ ηλιοροφή και όλες οι ηλεκτρικές ευκολίες, ειδικά εκείνη την εποχή ήταν πολύ μπροστά, η τιμή επίσης :lol: νομίζω 5.500.000-6.000.000 παλιές ορθόδοξες ντράκμαζ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#698520 Έτσι ακριβώς. 7.000.000 δρχ. στοίχισε το συγκεκριμένο...

< >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#698539 Το ενδιαφέρον είναι ότι σε 5 χρόνια μπορείς να βγάλεις ιστορικές πινακίδες για το αυτοκίνητο μιας εταιρίας που δεν υφίσταται πλέον.
Πολύ προσεγμένο φαίνεται.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#698542 Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με ιστορικές πινακίδες. Τι όφελος υπάρχει; Δεν έχεις τέλη κυκλοφορίας; Αλλά το κυκλοφορείς όποτε θέλεις;

< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#698551 To 416 είναι το βασικό τουτούνι του Ακάλυπτου, άρα παίρνει έξτρα αξία. Το αναφέρω σαν βασικό γιατί, στη διάρκεια της σειράς άλλαξε, για διάφορους λόγους, αρκετά τουτούνια (214, στάρλετ και πόλο).

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#698560 :lol:

Μπράβο, προφίλ δεν έβαλα.

Κάποια χτυπηματάκια τα έχει βέβαια (κυρίως από απροσεξία στο γκαράζ...), ενώ και οι ζάντες θέλουν κάποια περιποίηση.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#698561 Φαίνεται ότι έχουν φάει αρκετό curbing οι ζαντούλες, βέβαια, αυτό δεν πιάνεται ούτε ως πταίσμα σε αυτοκίνητο με τέτοια κατάσταση. :inlove:

Από τα πιο άουτς πράγματα της καθημερινότητας το curbing πάντως, μέχρι και δάκρυα έχω ρίξει :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#703836 Πάει κι αυτό. Το παιδί που το πήρε είναι νεότερο από το αυτοκίνητο :lipsealed: . Μακάρι να το ευχαριστηθεί.