Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#696196
Anonymous Founder έγραψε:Το ωραίο είναι πως ο trident1971 θέλει κι άλλες κάμερες, της αστυνομίας, τα βίντεο που ανέβηκαν από τα κινητά τόσου κόσμου, δεν του φτάνουν!
Άβυσσος η ψυχή. . .


Όχι δε φτάνουν. Κάποια στιγμή πρέπει να καταγράφεται και η έναρξη του συμβάντος. Γιατί όλως τυχαίως τα βίντεο ξεκινάνε ενώ ήδη έχουν αρχίσει τα κλωτσομπουνίδια.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#696198
panos2171 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Οταν εκαναν προληπτικες προσαγωγες και το ομολογουσε η Γεροβασιλη, τοτε δεν ηταν χουντα ομως.
Η οταν πλακωνανε τους συνταξιουχους..οχι οχι!!!!


Τι μου θύμησες τώρα...

https://www.capital.gr/epikairotita/334 ... eli-tzakri

μόκο όμως τότε, τώρα χούντα και φασισμός ξέρω γω.
Αν μιλάμε για ξυλο οι υποστηρικτές των πράσινων και γαλαζιων κυβερνήσεων δεν θα έπρεπε να μιλάνε..
Ειδικά από την μεταπολίτευση μέχρι την Αλλαγή και από το 84 μέχρι το 2014 φάγανε ξυλο και μαθητές και φοιτητές και συνταξιουχοι και εργαζόμενοι να βάλουν και στις τσέπες...

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#696199
panos2171 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Το ωραίο είναι πως ο trident1971 θέλει κι άλλες κάμερες, της αστυνομίας, τα βίντεο που ανέβηκαν από τα κινητά τόσου κόσμου, δεν του φτάνουν!
Άβυσσος η ψυχή. . .


Όχι δε φτάνουν. Κάποια στιγμή πρέπει να καταγράφεται και η έναρξη του συμβάντος. Γιατί όλως τυχαίως τα βίντεο ξεκινάνε ενώ ήδη έχουν αρχίσει τα κλωτσομπουνίδια.

Μήπως, λέω μήπως, σου έχει περάσει καθόλου από το μυαλό πως αυτή είναι η καταγραφή της έναρξης του συμβάντος και οτιδήποτε άλλο είναι μόνον στην φαντασία και την στομάχα κάποιων (εσου συμπεριλαμβανομένου όπως φαίνεται...).
Γιατί αν δεν υπάρχει άλλο βίντεο ακόμη, παίζει και να μην υπήρξε ποτέ κάτι άλλο.
Αλλά μπααααα, εσύ θέλεις κι άλλο βίντεο, κι αφού δεν υπάρχει, τόσο το χειρότερο για το βίντεο και την πραγματικότητα.
Όχι παίζουμε.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#696200 Τι σε πειράζει να έχουν καταγραφικές κάμερες και οι αστυνομικοί;
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#696201
Νίκος Παππάς έγραψε:
panos2171 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Οταν εκαναν προληπτικες προσαγωγες και το ομολογουσε η Γεροβασιλη, τοτε δεν ηταν χουντα ομως.
Η οταν πλακωνανε τους συνταξιουχους..οχι οχι!!!!


Τι μου θύμησες τώρα...

https://www.capital.gr/epikairotita/334 ... eli-tzakri

μόκο όμως τότε, τώρα χούντα και φασισμός ξέρω γω.
Αν μιλάμε για ξυλο οι υποστηρικτές των πράσινων και γαλαζιων κυβερνήσεων δεν θα έπρεπε να μιλάνε..
Ειδικά από την μεταπολίτευση μέχρι την Αλλαγή και από το 84 μέχρι το 2014 φάγανε ξυλο και μαθητές και φοιτητές και συνταξιουχοι και εργαζόμενοι να βάλουν και στις τσέπες...

Redmi Note 8 Pro


Ενω απο το 2014 εως το 2019 δεν ανοιξε μυτη ε? :vava:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#696202
panos2171 έγραψε:Τι σε πειράζει να έχουν καταγραφικές κάμερες και οι αστυνομικοί;


Αυτο μαλλον τους πειραζει

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#696204 edit mod. Αναίτια επίθεση +warn. [Admin]
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#696206
panos2171 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Οταν εκαναν προληπτικες προσαγωγες και το ομολογουσε η Γεροβασιλη, τοτε δεν ηταν χουντα ομως. :lol: :lol:
Η οταν πλακωνανε τους συνταξιουχους..οχι οχι!!!!


Τι μου θύμησες τώρα...

https://www.capital.gr/epikairotita/334 ... eli-tzakri

μόκο όμως τότε, τώρα χούντα και φασισμός ξέρω γω.


Υιοθετώντας για λίγο τη "λογική" μερικών, θα ρωτήσω αν έχουμε βίντεο που να δείχνει πως ξεκίνησε το συμβάν τότε. Γιατί μάλλον (θα μπορούσε να πει κανείς) τη φασαρία δεν την ξεκίνησαν οι αστυνομικοί :shifty:

Επιστρέφοντας στη δική μου λογική, θα ρωτήσω αν συμβάντα μερικών ετών πριν δίνουν απαντήσεις σε αυτά που συμβαίνουν τώρα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#696207


:s_omg :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg

Τι πηγατε και ψηφισατε ωρε αιγες; :omg:

Αυτος ειναι το νεο golden boy της πολιτικης; :lipsealed:

Αυτον εχετε κανει pin up girl μερικες (και μερικοι) ;

Γκεακο ρε συ , για ονομα! Ματια δεν εχεις; Κατι τετοιοι θα σου κανανε ανελεητο μπουλινγκ στο σχολειο και θα ετρεχες να μου ζητησεις να τους σαπισω Γκεακο. Παλι Γκεακο. Και ξερεις κατι Γκεακο; Θα το εκανα. :s_yes Επειδη εισαι εσυ Γκεακο, μια μακαρια ψυχη μακρυα απο τον Λογο του Μπακουνιν. :s_empathy :s_empathy :s_empathy :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#696209
Anonymous Founder έγραψε:Μήπως, λέω μήπως, σου έχει περάσει καθόλου από το μυαλό πως αυτή είναι η καταγραφή της έναρξης του συμβάντος και οτιδήποτε άλλο είναι μόνον στην φαντασία και την στομάχα κάποιων (εσου συμπεριλαμβανομένου όπως φαίνεται...).
Γιατί αν δεν υπάρχει άλλο βίντεο ακόμη, παίζει και να μην υπήρξε ποτέ κάτι άλλο.
Αλλά μπααααα, εσύ θέλεις κι άλλο βίντεο, κι αφού δεν υπάρχει, τόσο το χειρότερο για το βίντεο και την πραγματικότητα.
Όχι παίζουμε.


Μπορει και να μην υπαρχει βιντεο, μπορει και να υπαρχει. Αυτο δεν σημαινει οτι το συμβαν ξεκινα οταν ξεκινα και το γνωστο βιντεο.
Προφανως και το ξερεις.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#696212 Η κάμερα στους αστυνομικούς θα αποκαλύψει τις κακές συμπεριφορές ένθεν κακείθεν (ίσως τις αποτρέψει κιόλας)...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#696214
trident1971 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μήπως, λέω μήπως, σου έχει περάσει καθόλου από το μυαλό πως αυτή είναι η καταγραφή της έναρξης του συμβάντος και οτιδήποτε άλλο είναι μόνον στην φαντασία και την στομάχα κάποιων (εσου συμπεριλαμβανομένου όπως φαίνεται...).
Γιατί αν δεν υπάρχει άλλο βίντεο ακόμη, παίζει και να μην υπήρξε ποτέ κάτι άλλο.
Αλλά μπααααα, εσύ θέλεις κι άλλο βίντεο, κι αφού δεν υπάρχει, τόσο το χειρότερο για το βίντεο και την πραγματικότητα.
Όχι παίζουμε.


Μπορει και να μην υπαρχει βιντεο, μπορει και να υπαρχει. Αυτο δεν σημαινει οτι το συμβαν ξεκινα οταν ξεκινα και το γνωστο βιντεο.
Προφανως και το ξερεις.

Το μόνο που ξέρω είναι πως δεν υπάρχει άλλο βίντεο προς το παρόν. Οπότε, το να φέρεσαι σαν να υπάρχει και να επιχειρηματολογείς κιόλας, τσαλαπατάει την λογική μου.
Όσο δεν εμφανίζεται άλλο βίντεο, δεν υπάρχει καν το επιχείρημά σου.
Επειδή δεν σε βολεύει αυτό που έγινε στο αφήγημα που εσύ και κάποιοι άλλοι έχετε φτιάξει, δεν θα πρήζετε τους υπόλοιπους.
Μόλις βρεις άλλο βίντεο, έλα να το ξανακουβεντιάσουμε. Μέχρι τότε, δεν υπάρχει κάτι άλλο να συζητήσουμε επ'αυτου.
Ελπίζω να είναι σαφές πια. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#696215
kubiak έγραψε:Η κάμερα στους αστυνομικούς θα αποκαλύψει τις κακές συμπεριφορές ένθεν κακείθεν (ίσως τις αποτρέψει κιόλας)...
Δεν θα κάνει τίποτα.
Προχθές Αμερικανός αστυνομικός με κάμερα στο στήθος έριξε σπρέι πιπεριου σε μητέρα με 3χρονο κοριτσι στην αγκαλιά.

Θα παει η τελειωμένη μπαταρία συννεφο.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#696217
Anonymous Founder έγραψε:
trident1971 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μήπως, λέω μήπως, σου έχει περάσει καθόλου από το μυαλό πως αυτή είναι η καταγραφή της έναρξης του συμβάντος και οτιδήποτε άλλο είναι μόνον στην φαντασία και την στομάχα κάποιων (εσου συμπεριλαμβανομένου όπως φαίνεται...).
Γιατί αν δεν υπάρχει άλλο βίντεο ακόμη, παίζει και να μην υπήρξε ποτέ κάτι άλλο.
Αλλά μπααααα, εσύ θέλεις κι άλλο βίντεο, κι αφού δεν υπάρχει, τόσο το χειρότερο για το βίντεο και την πραγματικότητα.
Όχι παίζουμε.


Μπορει και να μην υπαρχει βιντεο, μπορει και να υπαρχει. Αυτο δεν σημαινει οτι το συμβαν ξεκινα οταν ξεκινα και το γνωστο βιντεο.
Προφανως και το ξερεις.

Το μόνο που ξέρω είναι πως δεν υπάρχει άλλο βίντεο προς το παρόν. Οπότε, το να φέρεσαι σαν να υπάρχει και να επιχειρηματολογείς κιόλας, τσαλαπατάει την λογική μου.
Όσο δεν εμφανίζεται άλλο βίντεο, δεν υπάρχει καν το επιχείρημά σου.
Επειδή δεν σε βολεύει αυτό που έγινε στο αφήγημα που εσύ και κάποιοι άλλοι έχετε φτιάξει, δεν θα πρήζετε τους υπόλοιπους.
Μόλις βρεις άλλο βίντεο, έλα να το ξανακουβεντιάσουμε. Μέχρι τότε, δεν υπάρχει κάτι άλλο να συζητήσουμε επ'αυτου.
Ελπίζω να είναι σαφές πια. :s_empathy


Μαλλον εσενα δεν σου αρεσει η πιθανοτητα η ιστορια να ειναι διαφορετικη.