Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#695512 Ναι από taxis οταν θα πατησεις εκτύπωση, στο αναδυόμενο παράθυρο θα σου πει πληρωμένα κύριε
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#695551 Και χωρίς κωδικούς taxis γίνεται. Μπορείς να μπείς ξέροντας ΑΦΜ και αριθμό κυκλοφορίας: https://www1.aade.gr/gsisapps5/telh-kyk ... !/mainview
Αν τα έχει πληρωμένα θα γράφει οτι έχουν καταβληθεί. Ειδάλλως θα έχει κωδικό πληρωμής και το ποσό θα είναι διπλάσιο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#695742
rocsta έγραψε:Και χωρίς κωδικούς taxis γίνεται. Μπορείς να μπείς ξέροντας ΑΦΜ και αριθμό κυκλοφορίας: https://www1.aade.gr/gsisapps5/telh-kyk ... !/mainview
Αν τα έχει πληρωμένα θα γράφει οτι έχουν καταβληθεί. Ειδάλλως θα έχει κωδικό πληρωμής και το ποσό θα είναι διπλάσιο.

< >
Double it is :(

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#695747
Serf έγραψε:
rocsta έγραψε:Και χωρίς κωδικούς taxis γίνεται. Μπορείς να μπείς ξέροντας ΑΦΜ και αριθμό κυκλοφορίας: https://www1.aade.gr/gsisapps5/telh-kyk ... !/mainview
Αν τα έχει πληρωμένα θα γράφει οτι έχουν καταβληθεί. Ειδάλλως θα έχει κωδικό πληρωμής και το ποσό θα είναι διπλάσιο.

< >
Double it is :(

< Note >


τζαμπα λεφτα ρε πστ μου.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#695748 Αυτη ειναι η |λογοκρισία| με τη μεγαλη παραταση. Ξερω πολυ κοσμο που ψαχνοταν τελευταια στιγμη.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#695757 Οκ δεν ξέρω τι σκοτούρες μπορεί να έχει ο καθένας στο κεφάλι του, τα ΤΚ πάντως προσωπικά δεν νομίζω να τα αφήσω ποτέ να λήξουν. Εξάλλου από μόνα τους είναι μια...σκοτούρα.
Έχει τύχει να τα πληρώσω από αρχές Δεκέμβρη ξερωγώ μέχρι τέλος της -συνήθης- εβδομάδας που δίνουν για παράταση, αν και δεν είμαι της λογικής να περιμένω την παράταση. Απλά δεν γίνεται να μην τα έχεις στο μυαλό σου και ότι εκκρεμεί ένα κάποιο ποσό από τον προϋπολογισμό σου.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#695831 Με κάρτες έχει και δόσεις μέχρι 12 το χρόνο. Με την ηλεκτρονική κατάθεση δεν έχεις δικαιολογία. Σήμερα άκουσα ότι από Μάιο θα ανοίξουν τη δυνατότητα να βάλουμε πινακίδες που έχουμε καταθέσει, όπως πέρυσι, δλδ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By fokion
#695993 Απο την αλλη μερια να πληρωνεις τελη τη μιση αξια του αυτοκινητου σου ( το ΚΙΑ) ειναι κι αυτο λακαμια....
Ας οψεται το υγραεριο και τα τσαμπα ΟΕΜ ανταλακτικά....

Με τουτα και με κεινα το 2020 εκλεισε με........... 8.000χλμ :x :x :x :x :x
το Ibiza δε??? με 5.000 ουτε τα λαδια δε θελουν αλλαγμα που λεει ο λογος.......
Άβαταρ μέλους
By bebes
#696035 Το 2020 έκανα με το Σουμπαρού 9200 χιλιόμετρα.
Αν αφαιρέσω διακοπές στην Κρήρτη και 2 πηγαιμνέλα στο Καλαμίτσι, είναι κάτω απο 4000 χιλιόμετρα
0.18€/χιλ τα τέλη κυκλοφορίας :lipsealed:

Το "τακάρισα" στο υπόγειο και βλέπουμε για το καλοκαίρι, ετσι κι αλλιως μεχρι τότε μέσα κλεισμένοι θα είμαστε :(
Άβαταρ μέλους
By Govus
#696378
Dimsabas έγραψε:Σας έχω όλους, χαλαρά κιόλας. 840 για δυομισάλιτρο και 3-3.500 χιλιόμετρα το πολύ.

Νομίζεις :lol: ...
2400 χλμ. από 01/03/20 μέχρι σήμερα, με ένα ταξίδι (650 χλμ.) στο χωριό πέρυσι το καλοκαίρι κιόλας :help:
250 € για καύσιμα για έναν ολόκληρο χρόνο :(