Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#630601 Εχει κανας γκεακος προσκλησεις για καποιον καλο ελληνικο και εναν ξενο τρακερ? Εχω χασει επαφη τα τελευταια χρονια, αυτος ο greek tracker παιζει αυτες τις μερες?
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#630640 Δυστυχως και οι 2 ελληνικοι τρακερς εχουν απενεργοποιημενες τις προσκλησεις. Αγνωστο γιατι

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ GREEK-TEAM

Οι προσκλήσεις στο Greek-Team έχουν απενεργοποιηθεί για όλες τις κατηγορίες χρηστών.

Magico
Οι εγγραφες μεσω προσκλησης ειναι απενεργοποιημενες...Οταν ενεργοποιηθουν θα ενημερωθειτε...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#632767 Magico

Σας ενημερώνουμε ότι οι ΕΓΓΡΑΦΕΣ, για όσους νέους φίλους μας θέλουν να μπουν στην παρέα μας, θα είναι ΑΝΟΙΧΤΕΣ για λίγες μέρες ακόμα.

Ευχαριστούμε πολύ.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#632796
Geo f1 έγραψε:Magico

Σας ενημερώνουμε ότι οι ΕΓΓΡΑΦΕΣ, για όσους νέους φίλους μας θέλουν να μπουν στην παρέα μας, θα είναι ΑΝΟΙΧΤΕΣ για λίγες μέρες ακόμα.

Ευχαριστούμε πολύ.


:metalo: Ευχαριστω, γραφτηκα!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#676273 Magico ενημερωση

Αγαπητοί μας φίλοι έχετε προσέξει ότι τον τελευταίο καιρό έχουν δυσκολέψει τα πράγματα στον χώρο μας και συνεχώς αναγκαζόμαστε να αλλάζουμε διευθύνσεις για να είμαστε ενεργοί και να σας προσφέρουμε ποιοτική διασκέδαση όπως κάνουμε ασταμάτητα τα τελευταία 6 χρόνια. Για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε όλο αυτό που κάνουμε και να αποφύγουμε μελλοντικά μπλοκαρίσματα είναι αναγκαίο να γίνουμε μια κλειστή κοινότητα που θα συμμετέχουν μόνο τα μέλη μας που πραγματικά θέλουν να συνεχίσουν να ψυχαγωγούνται από την σελίδα μας. Ο μόνος τρόπος για να γίνει αυτό είναι με μία συνδρομή από εσάς ώστε τελικά να μείνουμε μόνο με τα μέλη μας που πραγματικά θα μας έχουν επιλέξει για την διασκέδαση τους.

Το ποσό της συνδρομής σας μπορεί να είναι 5 ευρώ για 2 μήνες ή 10 ευρώ για 5 μήνες ή 20 ευρώ για 12 μήνες. Οι τρόποι που μπορείτε να κάνετε της συνδρομή σας είναι μέσω Paypal (για πληροφορίες και πληρωμή μέσω Paypal πατήστε ΕΔΩ) ή μέσω Stripe (για πληροφορίες και εύκολη πληρωμή με την κάρτα σας μέσω Stripe πατήστε ΕΔΩ) ή μέσω Paysafecard (για πληροφορίες και πληρωμή μέσω Paysafecard πατήστε ΕΔΩ) ή μέσω VivaeMoney (για πληροφορίες και πληρωμή μέσω VivaeMoney πατήστε ΕΔΩ)
Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τους τρόπους συνδρομής πατήστε ΕΔΩ

Με την συνδρομή σας γίνεστε Vip μέλη και μπορείτε να κατεβάσετε τα πάντα χωρίς περιορισμούς.

Από τις 15 Ιανουαρίου 2021 και μετά πρόσβαση στην σελίδα μας θα έχουν μόνο όσοι έχουν γίνει Vip μέλη μέσω της συνδρομής τους. Ως τότε η σελίδα μας θα λειτουργεί ως έχει.

Φυσικά όσα μέλη μας είναι ήδη Vip δεν χρειάζεται να κάνουν κάτι.

Δεν είχαμε σκεφτεί ποτέ ότι κάποτε θα χρειαστεί να λειτουργήσουμε με αυτό τον τρόπο όμως δυστυχώς για να μπορέσουμε να διασφαλίσουμε ότι θα συνεχίσουμε να είμαστε ανοιχτοί για εσάς είναι ο μόνος τρόπος.

Σας ευχαριστούμε για την στήριξη όλα αυτά τα χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#676283 Μπλαμπλαμπλα λεφτά. Από την άλλη και στο greekddl να καταλήξεις θα πρέπει να πληρώνεις το worldbytes
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#696047 Trellas info.

Εχουν βαλει συνδρομη ομως. Αν θες να πληρωσεις (20 ευρ το χρονο νομιζω ειναι) μου λες να σου στειλω προσκληση.
Άβαταρ μέλους
By pro
#696049 Νομίζω γενικώς έχουν πέσει επίπεδο. Λίγα πράγματα αξιόλογα για κατέβασμα, σειρές που μένουν στη μέση, κλπ. Σε συνδυασμό με 20 ευρω, netflix και stremio με βλέπω να την κάνω του χρόνου.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#696054
Geo f1 έγραψε:Trellas info.

Εχουν βαλει συνδρομη ομως. Αν θες να πληρωσεις (20 ευρ το χρονο νομιζω ειναι) μου λες να σου στειλω προσκληση.

Έκανα δοκιμαστική και ανέβαζαν το Expanse με μία βδομάδα καθυστέρηση. Δεν ξέρω αν φταίνε αυτοί ή δεν υπάρχουν subs, αλλά θα έπρεπε να είναι ενημερωμένοι εφόσον ζητάνε φράγκα. Όχι πως είναι κανένα σοβαρό ποσό, αλλά για το γαμώτο.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#723788 Εχει κανείς καμία πρόσκληση για οποιοδήποτε ελληνικό τορρενταδικο ... ( pm me pls )

Thnx in advance ...