Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#695746 αν πεσει κανενα κανονικο αυτοκινητο πανω του δεν θα παιξει ρολο εαν εισαι στη Συγγρου η σε κανα στενακι.
Πολυ θα ηθελα να δω ενα κραστεστ με αυτο ετσι απο περιεργεια.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#695751 The vehicle performed very poorly and showed serious risks of life threatening injuries.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#695753 Βεβαια, τετοιες ταχυτητες συγκρουσης σαν αυτες στο crash test θα τις δεις σε κατι μπανανιες σαν την δικια μας.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#695754 Θα το βρει το κοινό του, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Και φυσικά δεν θα το απασχολεί καν πόσο "πιάνει" στα crash test.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#695756 Αναμενομενα θα το βρει, μιλαμε για ενα ηλεκτρικο smart ΚΑΙ με wifi. Γι αστικη μετακινηση ειναι λουκουμι.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#695759 Επίσης θα παίξει πολύ σε υπηρεσίες ενοικίασης για μερικές ώρες εντός πόλης.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#695772
dimviii έγραψε:αν πεσει κανενα κανονικο αυτοκινητο πανω του δεν θα παιξει ρολο εαν εισαι στη Συγγρου η σε κανα στενακι.


δεν παιζουν ταχυτητες τρακαρισματος στις περιοχες που (κανονικα θα πρεπει να) κινειται το Ami
30 χαω αντε 50 το πολυ και κανεις δεν παει παραπανω απο 10% (οριακη παρανομια)

βασικα σαν next step απο το ηλεκτρικο πατινι το βλεπω (που εχει γινει το βασικο μεσο μετακινησης μου) με Bonus προστασια απο τον καιρο
Άβαταρ μέλους
By g8777
#695774 "Βασικο μεσο μετακινησης" το πατινι στο κλιμα της Βιεννης; Πώς αντεχεις το κρυο/ανεμο/βροχη/χιονι; :hmmm:

Ο πεζουρας; Αποσυρθηκε; :sorry:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#695775
g8777 έγραψε:"Βασικο μεσο μετακινησης" το πατινι στο κλιμα της Βιεννης; Πώς αντεχεις το κρυο/ανεμο/βροχη/χιονι; :hmmm:

Ο πεζουρας; Αποσυρθηκε; :sorry:


το Πεζω καθεται.. δουλεια σχολεια remotely εκδρομες απαγορευονται, που να παει;
οποτε μονο οποτε βγω εδω γυρω για καμια δουλεια η βολτα για αερα... οποτε δεν παιρνω το αμαξι
Άβαταρ μέλους
By markvag
#696010
dimviii έγραψε:The vehicle performed very poorly and showed serious risks of life threatening injuries.


Βασικά θα πρέπει να το συγκρίνεις με ένα παπί... Όχι με οποιοδήποτε 4τροχο. :s_wink
Άβαταρ μέλους
By mirage
#696011 To twizzy τα πηγε σχετικα καλύτερα. Αλλα εχει αεροσακο οδηγού.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#697655 Ξεκίνησαν τα reviews για το ID.4.
Σε συνέχεια των αντίστοιχων reviews του ID.3, θα έλεγα ότι δεν είναι διθυραμβικά. Βασικά στους περισσότερους φάνηκε ψιλό αδιάφορο.

Βάρος, 2100Kg :lipsealed:

Άβαταρ μέλους
By citastak
#697970 Μου ήρθε email για test drive στο Tesla model 3. Εκδήλωσα ενδιαφέρον και μου ήρθε μια απάντηση:
" Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι στα Test Drives μας τηρείται σειρά προτεραιότητας, λόγω του αυξημένου όγκου τους.
Αν σας ενδιαφέρει η συμμετοχή σε αυτά, θα ήθελα να μου πείτε αν σκέφτεστε να αγοράσετε κάποιο απο το μοντέλα μας μέσα στο 2021, για να μπορέσω να σας κατατάξω αναλόγως στα αρχεία μας."
Μόνο εγώ το διαβάζω ως: αν είναι να πάρεις τέσλα και να το πάρεις φέτος, να σου το δώσω για τεστ, αλλιώς τον πούλο;

(Δεν νομίζω να πάρω τέσλα τα επόμενα 2-3 χρόνια. Βέβαια αυτό είπα και στη BMW ΜΟΤΟ όταν με φώναξε να κάνω τεστ τη ναυαρχίδα της και μου απάντησε, δεν πειράζει έλα. Σε 2 χρόνια κατέληξα να είχα αγοράσει τη ναυαρχίδα).