Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#694402
Geo f1 έγραψε:Σκουπιδι που ομοιο δεν εχουμε ξανα δει ξεκιναει σημερα,



Βλεπει κανεις mastersef? :shifty:

Εικόνα

Δεν θα προλαβαίνουμε ρε γμτ.
Ξεκινάει και η φάρμα στον ΑΝΤ1.
Μονο το μουσικό που παίζει τώρα στον ΣΚΑΙ δεν βλέπω, με πόνο καρδιάς. Ίσως το πρώτο ριάλιτι από το 2000 που δεν παρακολουθώ. :(
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#694403 Εχθές μορφώθηκα με botc.
Νομίζω θα κυλήσει όμορφα κριντζιαρικα η περίοδος μέχρι το καλοκαίρι.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#694404 Όαση μέσα σε όλα αυτά τα σάπια που συζητάτε, μια εκπομπουλα που πέτυχα στην ΕΡΤ.
"Μουσικό κουτί" λέει κι αντί για κάποιον παραδοσιακό παρουσιαστή, έχει τον Πορτοκαλογλου και αυτό το υπέροχο και υπερταλαντουχο πλάσμα, τη Ρένα τη Μόρφη, που κάνει και τη διαφορά.
Ο μόνος λόγος για μένα να γυρίζω τον δέκτη της τηλεόρασης σε live tv.

Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#694406 Α ναι το χω βάλει και αυτό καμιά φορά. Έχει όντως ωραίο πρόγραμμα.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#694415
diplomat στη στάση έγραψε:Εννοείται ότι βλέπω μάστερσεφ. Βέβαια χθες δεν το είδα όλο γιατί το έσπαγα με το πολύ καλό (τζι ΣΚΣ) μουσικό κουτί.


Asimov στο λεωφορείο έγραψε:Όαση μέσα σε όλα αυτά τα σάπια που συζητάτε, μια εκπομπουλα που πέτυχα στην ΕΡΤ.
"Μουσικό κουτί"


:iconcool:

Παρεμπιπτόντως σημείο τρελής υπεροχής αποτελεί ο μαέστρος της ωραιότατης μπάντας της εκπομπής Γιάννης Δίσκος (γνωστός από τους ιμάμ μπαιλντί αλλά και ως ένας από τους καλύτερους δασκάλους σε ωδείο που έχουν περάσει στο χώρο του).
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#694418 Όντως.
Δεν τον ξέρω τον τύπο που λες, αλλά η μπάντα είναι εξαιρετική.
Αλλά πέρα από τη μουσική, είναι και το κονσεπτ που με τράβηξε.
Όχι σαν κάτι καραγκιοζηδες Παπαδοπουλους κλπ
Πολύ προσεγμένη δουλειά.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#694419
Asimov έγραψε:αντί για κάποιον παραδοσιακό παρουσιαστή, έχει τον Πορτοκαλογλου


... o οποίος κάνει τη δουλειά του πολύ καλύτερα απο "επαγγελματιές" παρουσιαστές. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#694421
Asimov έγραψε:Όαση μέσα σε όλα αυτά τα σάπια που συζητάτε, μια εκπομπουλα που πέτυχα στην ΕΡΤ.
"Μουσικό κουτί" λέει κι αντί για κάποιον παραδοσιακό παρουσιαστή, έχει τον Πορτοκαλογλου και αυτό το υπέροχο και υπερταλαντουχο πλάσμα, τη Ρένα τη Μόρφη, που κάνει και τη διαφορά.
Ο μόνος λόγος για μένα να γυρίζω τον δέκτη της τηλεόρασης σε live tv.

Δες και στο Ertflix όλες τις προηγούμενες εκπομπές...
Εξαιρετικοί όλοι τους!

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimik
#694422 Όντως εκπομπή η ποιότητα της οποίας έλειπε από την τηλεόραση.

Βάζω τα βίντεο απο το YouTube στην δουλειά και ακούω αντί μουσικής.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#694423 Είναι πράγματι πολύ καλή παρουσίαση, σε μένα αρέσουν και " η τούρτα της μαμάς" και το "τα καλύτερα μας χρόνια" γιατί αναφέρει εποχές που λόγω ηλικίας τα έχω ζήσει. Άσχετα με το απλοϊκό του σεναρίου, είναι σκηνικά που ζήσαμε εμείς η συγγενεις μας

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#694429
saxon_747 έγραψε:
Asimov έγραψε:αντί για κάποιον παραδοσιακό παρουσιαστή, έχει τον Πορτοκαλογλου


... o οποίος κάνει τη δουλειά του πολύ καλύτερα απο "επαγγελματιές" παρουσιαστές. :s_thumbsup
Εννοείται.
Αλλά εγώ πιστεύω ότι τη διαφορά την κάνει η Μόρφη
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#694433
Asimov έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
Asimov έγραψε:αντί για κάποιον παραδοσιακό παρουσιαστή, έχει τον Πορτοκαλογλου


... o οποίος κάνει τη δουλειά του πολύ καλύτερα απο "επαγγελματιές" παρουσιαστές. :s_thumbsup
Εννοείται.
Αλλά εγώ πιστεύω ότι τη διαφορά την κάνει η Μόρφη


Α καλα, αυτή μου φτιάχνει τη διάθεση μόνο που τη βλέπω. Έχει κάτι ρε παιδί μου, ένα χαμόγελο, ο τόνος της φωνής της - δεν ξέρω. Με ηρεμεί.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#694620
224v έγραψε:Είναι πράγματι πολύ καλή παρουσίαση, σε μένα αρέσουν και " η τούρτα της μαμάς" και το "τα καλύτερα μας χρόνια" γιατί αναφέρει εποχές που λόγω ηλικίας τα έχω ζήσει. Άσχετα με το απλοϊκό του σεναρίου, είναι σκηνικά που ζήσαμε εμείς η συγγενεις μας

< Note >


+Πολλα........ :s_thumbsup

Πως φαινονται οι παλιοσειρες...... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#694633 Την βλέπαμε κι εμείς αλλά την έχουμε αφήσει κανά μήνα τώρα γιατί άρχισε να κουράζει. Έστρωσε καθόλου;