Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#693728
MIXOStsi έγραψε:Εντωμεταξύ τώρα το είδα ότι τον βρίσκεις στο 10€ από δω... :lol:

Παραεισαγωγή από Ali :lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#693736 Έχω OnePlus 6, λέω να πάω σε Nord στα 399€. Θα ξενερώσω σε κάποιο τομέα συγκριτικά? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#693741 Λάβαμε και android 11 εμείς οι λίγοι με το Xperia 5ii Όλα καλά νεράκι τρέχει

Xperia 5ii
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#693742
drdino έγραψε:Όχι άλλα updates, please, φτάνει.

Ε Ε έρχεται (στο άλλο θέμα) :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#693813
Μόλις το περασμένο έτος, η Samsung ανακοίνωσε πως θα υποστηρίζει τα πρόσφατα μοντέλα της για συνολικά τρία χρόνια με αναβαθμίσεις Android, προσφέροντας έναν χρόνο επιπλέον από το προβλεπόμενο της Google. Σήμερα όμως, η εταιρεία έκανε μια ακόμη ανακοίνωση/υπόσχεση, καθώς σκοπεύει να ενημερώνει όλα τα Galaxy προϊόντα της για συνολικά τέσσερα χρόνια. Αυτό περιλαμβάνει τα Galaxy S, Note, Z, A, XCover και Tab.

Με τα δύο παραπάνω βήματα που στοχεύει να τηρήσει η Samsung, αυτό σημαίνει πως τα μελλοντικά smartphones και tablet της θα λαμβάνουν για τρία χρόνια ενημερώσεις Android και για τέσσερα χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας. Πέρα από την ίδια την Google, δεν υπάρχει για την ώρα άλλη εταιρεία με τέτοια πολιτική υποστήριξης.

Εικόνα

Απο το insomnia forum
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#693923
Geo f1 έγραψε:
Πέρα από την ίδια την Google, δεν υπάρχει για την ώρα άλλη εταιρεία με τέτοια πολιτική υποστήριξης.


Εξαιρείται η apple, γιατί το iphone 7, που ακόμα αναβαθμίζεται πλήρως, έχω ξεχάσει πότε το πήρα :lol:
Σίγουρα πάνω απο 4 χρόνια...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#693928
Andreasdik έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
Πέρα από την ίδια την Google, δεν υπάρχει για την ώρα άλλη εταιρεία με τέτοια πολιτική υποστήριξης.


Εξαιρείται η apple, γιατί το iphone 7, που ακόμα αναβαθμίζεται πλήρως, έχω ξεχάσει πότε το πήρα
Σίγουρα πάνω απο 4 χρόνια...
3 εκδόσεις δίνει και η Sony αν θυμάμαι καλά

Xperia 5ii
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#693933
Andreasdik έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
Πέρα από την ίδια την Google, δεν υπάρχει για την ώρα άλλη εταιρεία με τέτοια πολιτική υποστήριξης.


Εξαιρείται η apple, γιατί το iphone 7, που ακόμα αναβαθμίζεται πλήρως, έχω ξεχάσει πότε το πήρα :lol:
Σίγουρα πάνω απο 4 χρόνια...


Σιγουρα? Η μηπως το ios 12 παιρνει μικρο updates αλλα ποτε δεν θα παει 13 κλπ?
Άβαταρ μέλους
By alexm
#693940 Το 7αρι αναβαθμίζεται κανονικά σε iOS 14 όπως και το 6s.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#693942 14.4 έχω τώρα!
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#693980 ^
τώρα ? :lol:

Geo f1 έγραψε:
Μόλις το περασμένο έτος, η Samsung ανακοίνωσε πως θα υποστηρίζει τα πρόσφατα μοντέλα της για συνολικά τρία χρόνια με αναβαθμίσεις Android, προσφέροντας έναν χρόνο επιπλέον από το προβλεπόμενο της Google. Σήμερα όμως, η εταιρεία έκανε μια ακόμη ανακοίνωση/υπόσχεση, καθώς σκοπεύει να ενημερώνει όλα τα Galaxy προϊόντα της για συνολικά τέσσερα χρόνια. Αυτό περιλαμβάνει τα Galaxy S, Note, Z, A, XCover και Tab.

Με τα δύο παραπάνω βήματα που στοχεύει να τηρήσει η Samsung, αυτό σημαίνει πως τα μελλοντικά smartphones και tablet της θα λαμβάνουν για τρία χρόνια ενημερώσεις Android και για τέσσερα χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας. Πέρα από την ίδια την Google, δεν υπάρχει για την ώρα άλλη εταιρεία με τέτοια πολιτική υποστήριξης.

Εικόνα
Απο το insomnia forum


το απλό Α71 εκτός ? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#693983
socratesn έγραψε:Έχω OnePlus 6, λέω να πάω σε Nord στα 399€. Θα ξενερώσω σε κάποιο τομέα συγκριτικά? :hmmm:

Δε νομίζω, εχω το nord (12GB/256GB) από τον Οκτώβρη σε προσφορά από τον Κωτσόβολο στα 390€. Εσύ για ποια εκδοση πας?
Περιμένουμε το 11αρι.
Δεν είχα κανενα κορυφαίο κινητό πιο πριν, αλλά πιστεύω οτι σε σχέση με το 6 το nord θα είναι παντού καλύτερο (απο ελάχιστα εως πολύ).
Αν περιμένεις αλματα μπορεί να ξενερώσεις, αν πάλι περιμένεις απλά βελτίωση, δεν νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#693984
georgetz έγραψε:^

το απλό Α71 εκτός ? :hmmm:

δεν νομίζω, αφού είναι μέσα το απλό Α51
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#694015
georgetz έγραψε:^
τώρα ? :lol:


Γιατί σου φαίνεται αστείο;