Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pro
#685589 Μην ντρεπεστε ρε να πείτε ότι έχετε δει survivor. :lol:

Survivor, και καλά διασημος (φτιάχνει κοσμήματα λέει) έχει φυτέψει και μαλλάκι.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#685608 Οι συνθήκες ευνοούν να το παρακολουθήσεις, αλλά είναι τόσο σκουπίδι πλέον (θα μου πεις, δεν ήταν εκείνο με τον Ντάνο?) που προτιμώ να παίζω πασιέντζα στον υπολογιστή
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#685638
pro έγραψε:Μην ντρεπεστε ρε να πείτε ότι έχετε δει survivor. :lol:

Survivor, και καλά διασημος (φτιάχνει κοσμήματα λέει) έχει φυτέψει και μαλλάκι.

Δεν ντρέπομαι, αλλά ειλικρινά δεν ανοίγω καν τηλεόραση συνήθως, κι αν την ανοίξω, θα δω κάναν αγώνα. Ακόμη δεν έχω δει τα WSBK του 2020, οπότε το Surviror είναι πολύ χαμηλά στην λίστα μου.

Ξέρω ακούγεται απίστευτο, αλλά υπάρχουμε κι εμείς. :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#687697
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#687707 Γιατί πετάς 20' από τη ζωή σου μουσάτε; Κάνε κάτι εποικοδομητικό.

Πχ
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#688723
Ξέρεις ποιο είναι το νούμερο 1 πράγμα που πρέπει να έχεις για να έλκεις όποια γυναίκα θες;

Οι περισσότεροι άνδρες πιστεύουν πως είναι:
Λεφτά
Αμάξια
Σπίτια
Ομορφιά
Ύψος
Κοιλιακοί

Ενώ όλα αυτά σίγουρα βοηθάνε στο να έλξεις μια γυναίκα, δυστυχώς δεν αρκούν.

Αφού δεν αρκούν όλα αυτά, τότε ποιο είναι αυτό το μοναδικό χαρακτηριστικό που θα σε κάνει ελκυστικό σε όλες τις γυναίκες; Τι είναι αυτό που θα κάνει τις γυναίκες να σε θέλουν σαν τρελές;

Αν δεν το έχεις μαντέψει ήδη, αυτό το στοιχείο είναι η ΑΞΙΑ.

Το να δείχνεις πως έχεις υψηλή αξία είναι το Α και το Ω στις ανθρώπινες σχέσεις, και ειδικά στις ερωτικές σχέσεις. Οπότε, αν δεν έχεις τα αποτελέσματα που θέλεις με τις γυναίκες, τότε σου λείπει αυτή η ικανότητα...

...η ικανότητα που θα κάνει όλες τις γυναίκες να σε θέλουν.
...η ικανότητα που θα κάνει τους πάντες να σε συμπαθούν..
...η ικανότητα που θα κάνει τη ζωή σου καλύτερη.

Αν δεν έχεις αυτή την ικανότητα, δεν φταις εσύ. Κανένας άνδρας δεν φταίει. Δεν μας την έμαθε ποτέ κανένας, ούτε στο σχολείο, ούτε στην κοινωνία.

Το να μπορείς να δείξεις πως έχεις υψηλή αξία είναι η πιο ελκυστική ικανότητα που μπορείς ποτέ να αποκτήσεις. Όποιος άνδρας σέβεται τον εαυτό του, πρέπει να μάθει αυτή την ικανότητα και να ζήσει τη ζωή που θέλει.

Μπορεί να έχεις πολλά λεφτά, ακριβό αμάξι, βίλα με πισίνα, να είσαι όμορφος, ψηλός, με κοιλιακούς…

Αλλά, ακόμα και με όλα αυτά, αν δεν μπορείς να δείξεις πως έχεις αξία σε μια γυναίκα, τότε την πάτησες άσχημα.

Οι περισσότεροι άνδρες αποτυγχάνουν στον ερωτικό τομέα όχι επειδή δεν έχουν λεφτά ή επειδή είναι άσχημοι, αλλά επειδή δεν έχουν αναπτύξει ακόμα την ικανότητα να δείχνουν πως έχουν υψηλή αξία.

Η επικοινωνία είναι το κλειδί που ανοίγει όλες τις πόρτες.

Άρα με ποιους τρόπους μπορείς να επικοινωνήσεις την υψηλή σου αξία;

Αν έχεις ξενερώσει με όλους τους ψεύτικους τρόπους αυτοβελτίωσης που έχεις ακούσει μέχρι τώρα και θέλεις πραγματική βελτίωση, τότε πρέπει να μάθεις τον σωστό τρόπο.

Για πάνω από 12 χρόνια, τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΑΞΙΑΣ βοηθάνε εκατοντάδες άνδρες όχι μόνο να αποκτήσουν πραγματική, υψηλή αξία αλλά να έχουν και την ικανοτητα να την επικοινωνούν.

Όλοι αυτοί οι άνδρες απέκτησαν επιτυχίες σε όλους τους τομείς της ζωής τους - είτε κοινωνικό είτε επαγγελματικό είτε ερωτικό.

Είσαι έτοιμος να δείξεις τι πραγματικά αξίζεις;

Πάτα το Link για να μάθεις περισσότερα:

https://bit.ly/valuesecrets


Άβαταρ μέλους
By drdino
#688726 Εμένα και λίγο από MLM μου θύμισε :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698182 https://www.portraits.gr/top-70-women

Παιξτε μπαλιτσα :shifty: , δεν θα αναρωτηθω ο,τι και αν πειτε. :shifty: