Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#678333 Ο Χρυσοχοϊδης λογικά το διαψεύδει, οπότε είναι ψέμα. Το κάνω για να γλιτώσω από τον κόπο τον γνωστό ψηφοφόρο μικρού κόμματος...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#678335
A-Viper7 έγραψε:Έβρισκαν θετικούς αστυνομικούς και τους έβαζαν υπηρεσία, για να βγει η υπηρεσία

Σοβαρότατες είναι οι καταγγελίες που έρχονται από τις τάξεις της αστυνομίας την ώρα που οι νεκροί αστυνομικοί σε λίγες ώρες από κορονοιό έχουν φτάσει τους τρεις. Ο πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Αστυνομικών Υπαλλήλων, . Γερακαράκος καταγγέλλει πως ακόμα και αστυνομικοί θετικοί στον κορονοϊό τελούσαν κανονικά τα καθήκοντα τους μπαίνοντας σε υπηρεσία «για να βγει η υπηρεσία». Ο ίδιος, μάλιστα, τόνισε πως ήδη είναι ιδιαίτερα επιβαρυμένη η υγειονομική κατάσταση με τα ενεργά κρούσματα να φτάνουν τουλάχιστον τα 500, την ίδια στιγμή που τα τεστ γίνονται «δειγματοληπτικά» και «δε φτάνουν για όλους».

:help:


συριζαιος συνδικαλιστης? εαν ειναι σοβαρο θα επεμβει η εισαγγελια,αν δεν μουφα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#678336 Ε με συνδικαλισμό μόνον κάτι τεμπέληδες ζαίοι και ΚΚΕεδες ασχολούνται, οι άλλοι είναι στις επάλξεις. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#678337
Anonymous Founder έγραψε:Ε με συνδικαλισμό μόνον κάτι τεμπέληδες ζαίοι και ΚΚΕεδες ασχολούνται, οι άλλοι είναι STELEXH. :s_yes


Fixed :metalo:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#678349 Το δίπολο συνδικαλιcτέc - cτελέχη είναι εξίσου γραφικό με τη θεωρία των 2 άκρων ΙΜΗΟ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#678351 On topic

Οι πρώτοι σταθμοί προς τα Χριστούγεννα

τη Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου θα λειτουργούν

· καταστήματα με εποχικά είδη – Χριστουγεννιάτικα είδη

· τμήματα στα σούπερ μάρκετ, τα οποία πωλούν εποχικά – Χριστουγεννιάτικα είδη.

τη Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου προβλέπονται:

· Λήξη της νέας παράτασης του απαγορευτικού – lockdown

· Κλειστά την περίοδο των γιορτών

· Σχολεία όλων των βαθμίδων

· Μπαρ

· Κέντρα Διασκέδασης

· Πολυχώροι πολιτισμού

Αναμένεται άμεσα να ανοίξουν:

· Κομμωτήρια

· μικρές εμπορικές επιχειρήσεις
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#678352 Με τους επιβάτες σε ΙΧ τι ισχύει? Θέλω να πάω τους γονείς μου στο ΣΜ για παράδειγμα μπορώ?
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#678354
diplomat έγραψε:Το δίπολο συνδικαλιcτέc - cτελέχη είναι εξίσου γραφικό με τη θεωρία των 2 άκρων ΙΜΗΟ.


Ακόμα πιο γραφικά είναι τα κατά φαντασίαν στελέχη σύντροφε. :)
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#678355 Αυτό που συνδέω ως γραφικό είναι η μέθοδος ξεπλύματος της μίας πλευράς με εξίσωση με μιαν άλλη, ειδικά στο συγκεκριμένο παιχνίδι, που είναι zero-sum με τις συμπαθείς αυτές ομάδες να ανταγωνίζονται σε κρατικοδιαιτίλα (στην πλάτη των γνωστών ποπολάρων).
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#678356 Οι μετακινήσεις θα επιτραπούν?
Γύρισαν οι γονείς εδώ και 20 λεπτά απ' το εξοχικό και ήδη νοσταλγώ τις εβδομάδες που πέρασαν που ήμουν μόνος σπίτι.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#678358
diplomat έγραψε:Το λες για να πας εσύ στο εξοχικό;
Απ' τη στιγμή που εχθές δεν τον εβρεξα, και δεν βλέπω σύντομα κάτι καλό επαγγελματικά, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να κάτσω ένα δεκαήμερο κάτω να αραξω. Θα το αποφασίσω αύριο.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678361
Ove20 έγραψε:Με τους επιβάτες σε ΙΧ τι ισχύει? Θέλω να πάω τους γονείς μου στο ΣΜ για παράδειγμα μπορώ?
Μέχρι δυο στο αυτοκίνητο εκτός ανήλικων παιδιων. Αυτό ξέρω

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#678362
Νίκος Παππάς έγραψε:
Ove20 έγραψε:Με τους επιβάτες σε ΙΧ τι ισχύει? Θέλω να πάω τους γονείς μου στο ΣΜ για παράδειγμα μπορώ?
Μέχρι δυο στο αυτοκίνητο εκτός ανήλικων παιδιων. Αυτό ξέρω

Από το Redmi Note 8 Pro


1 οδηγός + 2 επιβάτες ή 2 συνολικά ?
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678363
Ove20 έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Ove20 έγραψε:Με τους επιβάτες σε ΙΧ τι ισχύει? Θέλω να πάω τους γονείς μου στο ΣΜ για παράδειγμα μπορώ?
Μέχρι δυο στο αυτοκίνητο εκτός ανήλικων παιδιων. Αυτό ξέρω

Από το Redmi Note 8 Pro


1 οδηγός + 2 επιβάτες ή 2 συνολικά ?
Δυο συνολικά.

Από το Redmi Note 8 Pro