Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#29534 Γνωρίζει κανείς κατάστημα με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για scooter.
Χάλασε η αντλία βενζίνης στο nrg που έχω, και δε δίνω 250€ για ένα μηχανάκι που αξίζει 500€...
Άβαταρ μέλους
By Mad_Max_Geo
#29687
kyr80 έγραψε:Γνωρίζει κανείς κατάστημα με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για scooter.
Χάλασε η αντλία βενζίνης στο nrg που έχω, και δε δίνω 250€ για ένα μηχανάκι που αξίζει 500€...


Car εψαξες? Επισης τσεκαρε και το scooterclubhellas.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#50321 ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ !!!
Η συγχρονη τεχνολογια κανει την εμφανιση της στα κρανη. Θα ειναι προς πωληση απο τον Ιουνιο του 2015 και θα διαθετει:

1) Καμερα στο πισω μερος και προβολη στην ζελατινα
2) GPS
3) Voice control
4) Ηλεκτρονικη ζελατινα για να γινεται φημε με ενα κουμπι
5) Ταχογραφο
και πολλα αλλα.
Τιμη 1500$
http://www.skullysystems.com/#intro

Άβαταρ μέλους
By j.marr
#65659 http://www.asphaltandrubber.com/bikes/h ... yen-price/

Mπορεί να εξηγήσει κάποιος τι τεχνολογία κουβαλάει αυτό και θα κοστίζει πιο πολύ απο το καινούριο nsx :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#65701
j.marr έγραψε:http://www.asphaltandrubber.com/bikes/honda-rc213v-s-20-million-yen-price/

Mπορεί να εξηγήσει κάποιος τι τεχνολογία κουβαλάει αυτό και θα κοστίζει πιο πολύ απο το καινούριο nsx :dizzy:



Μιλάμε γιασ αγωνιστική μοτοσυκλέτα απευθείας απο το MotoGP με καθρέφτες και φανάρια, είναι ακριβή για τον ίδιο λόγο που θα ήταν ακριβό ένα αυτοκίνητο απευθείας απο το WRC.

Εννοείται ότι θα έχει seamless κιβώτιο, εξατμίσεις-φρένα-αναρτήσεις πολλών $$$$ και 250 άλογα απο 1000cc χωρίς turbo που όσο να 'ναι κοστίζουν.

Επίσης με την μοτοσυκλέτα κάνεις πράγματα που δεν μπορείς με το NSX....


όπως αυτό....

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#65726 και φυσικα, δεν ειναι μαλ@κες οι γιαπωνεζοι.
ξερουν τι πουλανε και πόσο.
ειμαι σιγουρος πως οτι παραχθει, θα βρει το δρομο του προς το..γκαραζ καθε ματσωμενου (οχι απαραιτητα γνώστη) που την εχει βαλει ηδη στο ματι. οπως καθε τετοιο project.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#65899
dimik έγραψε:Μιλάμε γιασ αγωνιστική μοτοσυκλέτα απευθείας απο το MotoGP με καθρέφτες και φανάρια, είναι ακριβή για τον ίδιο λόγο που θα ήταν ακριβό ένα αυτοκίνητο απευθείας απο το WRC.


+ Desmosedici RR
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#67776 με πολλα παραπανω :superman:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#78430 Α ναι...

Ψάχνω και λαστιχάκια.

Προτάσεις για ό,τι πιο μαλακό υπάρχει; Κλασικά σε Μιτσελίν;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#78551
CARυοθραύστης έγραψε:Α ναι...

Ψάχνω και λαστιχάκια.

Προτάσεις για ό,τι πιο μαλακό υπάρχει; Κλασικά σε Μιτσελίν;

michelin city grip η michelin power pure.
Το πρωτο το φορανε πολλα σκουτερ θεωρειται δε απο τα καλυτερα, το δευτερο το εχω στο δικο μου και ειναι εξαιρετικο στο στεγνο πολυ καλο στο βρεγμενο, μονο στο πολυ νερο θελει προσοχη λογω χαραξης.
Εικόνα power pure.

Εικόνα city grip
Άβαταρ μέλους
By JBT
#78700 Dottore νομίζω τα city grip φοράει από τη μάνα του το Χ-ΜΑΧ μου. Θα το κοιτάξω σήμερα.

Φέτος θα κλείσουν πλάκα-πλακα 5 χρόνια, γι'αυτό και θέλω να τα αλλάξω (με 7.500 χλμ...). Κυρίως επειδή το χειμώνα μένει όξω το εργαλείο, που υποθέτω δεν είναι και ό,τι καλύτερο ε;