Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#670973
A-Viper7 έγραψε:Ε και;

«Δεν θεωρώ και φοβερό που διέφυγε ο Παππάς. Επηρεάζει κάπως τη ζωή μας;»



Ακόμα και τώρα δεν μπορούν να κρυφτούν...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#670974 5-6 μήνες πριν γίνει το σκηνικό με τον Ρουπακιά και τον Φύσσα, αστυνομικός συγγενής μου έλεγε ότι περιμένουν αιματηρό πληρωμένο θανατηφόρο επεισόδιο που θα έχει σκοπό τη διάλυση της Χ.Α .
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#671011
mousatos έγραψε:5-6 μήνες πριν γίνει το σκηνικό με τον Ρουπακιά και τον Φύσσα, αστυνομικός συγγενής μου έλεγε ότι περιμένουν αιματηρό πληρωμένο θανατηφόρο επεισόδιο που θα έχει σκοπό τη διάλυση της Χ.Α .


Άρα ο Ρουπακιας πληρώθηκε να σκοτώσει το Φυσσα για να διαλυθεί η ΧΑ?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#671021 Οι πληρωμές έγιναν με τον ίδιο μεσάζοντα που πήγαινε τις βαλίτσες με μετρητά από τον Μπόμπολα στον Μπομπολοποταμη.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#671026 Λογικα δηλωσε και θετικός σε Covid για να παρει κι απο εκει λίγο παραδάκι.
Αυτο το άκουσα από ταξιτζή το καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#671034
mousatos έγραψε:5-6 μήνες πριν γίνει το σκηνικό με τον Ρουπακιά και τον Φύσσα, αστυνομικός συγγενής μου έλεγε ότι περιμένουν αιματηρό πληρωμένο θανατηφόρο επεισόδιο που θα έχει σκοπό τη διάλυση της Χ.Α .


Να υπενθυμίσουμε εδώ, ότι μήνες πριν τον Φύσσα η ΧΑ είχε δολοφονήσει τον Σαχζάτ Λουκμάν (τον Ιανουάριο του '13). Είχαν ήδη αίμα στα χέρια τους, δεν το μάθαμε τότε ότι ήταν δολοφόνοι.


NickTG έγραψε:Άρα ο Ρουπακιας πληρώθηκε να σκοτώσει το Φυσσα για να διαλυθεί η ΧΑ?

Επιχείρηση false flag κι έτσι; :iconcool: Να δεις που θα αποδειχθεί ότι στα νιάτα του ο Ρουπακιάς ήταν αριστερός, εδώ το διαβάσατε πρώτοι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#671100
Zorz έγραψε:
Να υπενθυμίσουμε εδώ, ότι μήνες πριν τον Φύσσα η ΧΑ είχε δολοφονήσει τον Σαχζάτ Λουκμάν (τον Ιανουάριο του '13). Είχαν ήδη αίμα στα χέρια τους, δεν το μάθαμε τότε ότι ήταν δολοφόνοι.


Από τη δεκαετία του '90 συγκεκριμένα...

Zorz έγραψε:Να δεις που θα αποδειχθεί ότι στα νιάτα του ο Ρουπακιάς ήταν αριστερός, εδώ το διαβάσατε πρώτοι. :lol:


Εξ' άλλου το λέει και τ' όνομα: εθνικοΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ! :rtfm: :protest: Παντού οι αναρχοάπλυτοι! :protest:



Να συζητάς με καμένο εγκέφαλο ο οποίος ΞΕΡΕΙ πως ο Χίτλερ και Μουσολίνι ήταν ΚΑΙ αριστεροί ΚΑΙ Εβραίοι. Εκεί είναι η ποίηση :inlove: Μετά από 10 λεπτά ο εγκέφαλός μου αρνήθηκε να συνεχίσει να λειτουργεί και χρειάστηκε ώρες για να επανέλθει... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#673625 Εικόνα

Παππά γύρνα ή έστω τηλεφώνα. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#705078 Εντάξει, το τρέναραν όσο μπορούσαν οι ελληνικές αρχές με τη κωλυσιεργία τους αλλά και το κατενάτσιο έχει τα όρια του. :( Ο Παππάς φέρεται να έχει πάει σε ανθρωπιστική αποστολή στην Ινδία για να τους προσφέρει τεχνογνωσία στη μαζική αποτέφρωση νεκρών.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#705110
diplomat έγραψε:Συνελήφθη ο Γιάννης Λαγός της Χρυσής Αυγής στις Βρυξέλλες
Συνελήφθη ο λαγός που έκανε 6 μήνες την πάπια!

don't panic