Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#670317 για σπορ οδήγηση (φάση έντονο στρίψιμο) δεν είναι τα PS3 , για 7/10 , γρήγορο ζέσταμα, ήσυχο και προπαντώς εξαιρετική συμπεριφορά στο βρεγμένο , είναι.

Οτιδήποτε άλλο τα τελειώνει εκπληκτικά γρήγορα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#670333 Περί continental ΜΟΝΟ cruising ή πόλη σε όλες τις συνθήκες, ακόμα και σε χιόνι.

Για το κάτι παραπάνω σίγουρα όχι, το ότι ζεσταίνονται εύκολα δεν είναι και τόσο θετικό. Το καλοκαίρι έχει την ίδια αίσθηση με Bridgestone στην ώρα αλλαγής του, στα 70.000χλμ δηλαδή.

Σχεδόν το μισό προφίλ έρχεται σε επαφή με το έδαφος. Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#670419
panos2171 έγραψε:Περί continental ΜΟΝΟ cruising ή πόλη σε όλες τις συνθήκες, ακόμα και σε χιόνι.

Για το κάτι παραπάνω σίγουρα όχι, το ότι ζεσταίνονται εύκολα δεν είναι και τόσο θετικό. Το καλοκαίρι έχει την ίδια αίσθηση με Bridgestone στην ώρα αλλαγής του, στα 70.000χλμ δηλαδή.

Σχεδόν το μισό προφίλ έρχεται σε επαφή με το έδαφος. Εικόνα

< Note >

Δεν ερχεται σε επαφη με τον δρομο.
Απλα σαν οικολογικο εχει αρκετα μαλακο πλαινο με αποτελεσμα να στραμπουλαει και να λερωνεται ευκολοτερα σε αυτο το σημειο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670442
italakias έγραψε:
panos2171 έγραψε:Περί continental ΜΟΝΟ cruising ή πόλη σε όλες τις συνθήκες, ακόμα και σε χιόνι.

Για το κάτι παραπάνω σίγουρα όχι, το ότι ζεσταίνονται εύκολα δεν είναι και τόσο θετικό. Το καλοκαίρι έχει την ίδια αίσθηση με Bridgestone στην ώρα αλλαγής του, στα 70.000χλμ δηλαδή.

Σχεδόν το μισό προφίλ έρχεται σε επαφή με το έδαφος. Εικόνα

< Note >

Δεν ερχεται σε επαφη με τον δρομο.
Απλα σαν οικολογικο εχει αρκετα μαλακο πλαινο με αποτελεσμα να στραμπουλαει και να λερωνεται ευκολοτερα σε αυτο το σημειο.






φίλε Ιταλάκια πες μου κ εσύ τη γνώμη σου γιατί κάποιοι έχουν πέσει να με φάνε για τα T005.... (νομίζω δούλευες παλιά σε βουλκανιζατερ;; :hmmm: )
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#670445 Στη θέση σου δε θα μάσαγα καθόλου εάν έπεφταν να με φάνε για τα T005. Το μόνο πρόβλημα που εντοπίζω σχετικά με τα τα θέλω σου είναι το αργό ζέσταμα. Εάν μάλιστα το αμορτισέρ που έβαλες/θα βάλεις είναι μαλακό, νομίζω ότι θα κάνουν καλό συνδυασμό (ΙΜΗΟ σκληρό ελαστικό πηγαίνει καλύτερα με μαλακό αμορτισέρ and vice-versa).
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#670454
gianik έγραψε:τα zachs.


Τι zachs ρε μλκ
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670459 Τα έγραψα γκρικλις :lol:


ο διπλοματ που ειναι ξύπνιος το πιασε... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#670480
gianik έγραψε:

ο διπλοματ που ειναι ξύπνιος το πιασε... :iconcool:


χοντρο για τον Ασιμοβ αυτο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670486
Anonymous Founder έγραψε:Τι έγινε τελικά, τα έβαλες τα Turanza;



Οχι ακομα γιατι το φιλαράκι σου μου έβαλε φωτιες.... :rant:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#670490
Anonymous Founder έγραψε:Αφού αυτά θα βάλεις στο τέλος, τι σκας; Μην ακούς κανέναν!
Μιλάμε για πολυ αγυριστο κεφάλι όμως ε;
Τέσσερις του τα λέμε, εκεί αυτός..

Από το Redmi Note 8 Pro