Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#669160 Άλλο ένα μι τρία, έψιλον σαρανταέξι αυτή τη φορά.

Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#669283
panos2171 έγραψε:Άλλο ένα μι τρία, έψιλον σαρανταέξι αυτή τη φορά.



Ωραίος τυπάς, ακομπλεξάριστος, μια χαρά χεράκια έχει και σωστή θέση οδήγησης έχει. :iconcool:
Αλλά το βίντεο για ερασιτέχνη, είναι εκπληκτικό. Έχει κάποια πλάνα... :s_howdy

Για το αμάξι αυτό τι να πω; είναι στο δικό μου dream garage.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#669309
Giuseppe Busso έγραψε:
Ωραίος τυπάς, ακομπλεξάριστος, μια χαρά χεράκια έχει και σωστή θέση οδήγησης έχει. :iconcool:



Απάντησέ μου ΠΑΝΤΕΛΟΛΟΝΑΤΑ και αντρίκια, αν μπορεις, και χωρίς υπεκφυγές, εσύ, οδηγάς καλύτερα?

Ξέρεις ακριβώς τι σε ρωτάω. Απάντησέ μου.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#669444

1+ ώρα διάρκεια.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#669810 Αρκετά με τους κάγκουρες και τα βίντεο της πλάκας, δείτε εδώ πως μια απλη αλλαγή λαδιων μπορεί να είναι τελικά ένα έργο έβδομης τέχνης!

Βιντεάρα για όσκαρ:

"Τα λάδια θέλαν αλλαγή "

Άβαταρ μέλους
By IKE
#669813 αλλο επίπεδο cinematography

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By IKE
#669819 πάμε γερά μάγκες μου με ένα ακόμα δυνατό κανάλι:

Άβαταρ μέλους
By IKE
#670011 Θα σου απάντούσα παντελονάτα αλλά δεν πρόλαβα γιατί θα γίνει edit το ποστ σου. :tomato:

Προχωράμε όμως, για να δουμε εδώ τι λέει ο μπαμπάς σας:

Άβαταρ μέλους
By IKE
#670260 admin/mod κλπ, μπορούμε να βάλουμε ένα poll με τον αγαπημένο μας έλληνα youtuber?
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#670262 Πολύ ωραία ιδέα Ιορδάνη(?) αν θυμάμαι καλά. Επίσης βλέπω ότι έχεις ανακαλύψει πολλά νέα ταλέντα κάτι που μου προκαλεί θετική εντύπωση καθώς είχαμε πήξει στα ξενόφωνα που απλά κατέγραφαν αυτοκίνητα από cars and coffee. :tomato:
Πλέον όλοι έχουμε τους αγαπημένους μας εδώ μέσα οπότε θέλουμε poll :protest:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#670268 Γιατι ρωτατε και δεν το ανοιγετε ρε παιδια? Οταν πας να ανοιξεις καινουργιο τοπικο, λιγο πιο κατω εχει την επιλογη "Δημιουργια δημοψηφισματος"...

Sorry αν κανω λαθος και υπαρχει συγκεκριμενος κανονισμος στο petrolheads που το απαγορευει στους χρηστες (που δεν το νομιζω)!