Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#665737 :yahoo: μπράβο κάτι τέτοιο,αλλα σχάρα στην οροφή δεν βλέπω :innocent: βέβαια με τέτοιο μήκος τρέιλερ εξαντλεί το νόμιμο μικτό βάρος :rtfm: άσε που αυξάνει και την κατανάλωση και τους ρύπους η σχάρα!!
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#665792
Geralt έγραψε:Αθανατη Καριναρα!
Εικόνα


Φαντάζομαι κάποιον αρχιμηχανικό στο Toyota City να το βλέπει αυτό, αναλογιζόμενος το πώς κατάντησε και ταυτόχρονα το πώς αντέχει ακόμα..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#665795
Zorz έγραψε:
Geralt έγραψε:Αθανατη Καριναρα!
Εικόνα


Φαντάζομαι κάποιον αρχιμηχανικό στο Toyota City να το βλέπει αυτό, αναλογιζόμενος το πώς κατάντησε και ταυτόχρονα το πώς αντέχει ακόμα..
Εικόνα



:lol: :lol:

χαρακιρι με την μια
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#668065 Τι κάνουμε αν έχουμε κολλημενο θερμοστάτη; Τον αλλάζουμε; Οοοοχι, βάζουμε ένα κομμάτι πλεξιγκλάς μπροστά απο το ψυγείο (εικάζω, δεν ξέρω αν όντως για αυτό το έκανε η υπάρχει κάποια άλλη βαθύτερη σκέψη.

Εικόνα

Έχει και μια ακόμα πατέντα στο κάτοπτρο εσωτερικά, ίσως είχε χαλάσει και το σφήνωσε στη θέση του ;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#668105
drdino έγραψε:Τι κάνουμε αν έχουμε κολλημενο θερμοστάτη; Τον αλλάζουμε; Οοοοχι, βάζουμε ένα κομμάτι πλεξιγκλάς μπροστά απο το ψυγείο (εικάζω, δεν ξέρω αν όντως για αυτό το έκανε η υπάρχει κάποια άλλη βαθύτερη σκέψη.


Όταν το κάνει αυτό η Πενβέ και το βαφτίζει active kidney grille, λέτε 'ο μάι γκοτ, EfficientDynamics'. Όταν όμως το κάνει το λαϊκό πεδί, τότε κράζετε 'κελ ντεκαdance, έφτασε μέχρι εδώ η χάρη του Antonis team?'

Κάρχιες. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#668130
Zorz έγραψε:
drdino έγραψε:Τι κάνουμε αν έχουμε κολλημενο θερμοστάτη; Τον αλλάζουμε; Οοοοχι, βάζουμε ένα κομμάτι πλεξιγκλάς μπροστά απο το ψυγείο (εικάζω, δεν ξέρω αν όντως για αυτό το έκανε η υπάρχει κάποια άλλη βαθύτερη σκέψη.


Όταν το κάνει αυτό η Πενβέ και το βαφτίζει active kidney grille, λέτε 'ο μάι γκοτ, EfficientDynamics'. Όταν όμως το κάνει το λαϊκό πεδί, τότε κράζετε 'κελ ντεκαdance, έφτασε μέχρι εδώ η χάρη του Antonis team?'

Κάρχιες. :thumbsdown:



Τι περιμένεις από την μπουρζουαζία με τις πενβέ! :rtfm: :x
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#668795 έβλεπα τις φωτό και προχθές.

Μάσκες έχει απλωμένες εκει στη σειρά;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#669426 Εικόνα




Οι επιβάτες του τρένου:

Εικόνα


Ο/Η μηχανοδηγός:

Εικόνα