Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#665406
bujinkan έγραψε:Ντοκυμαντέρ μεν. ..πολύ δυνατό δε ...δείτε το αξίζει ...την κεντρική ιδέα την ξέρουμε λίγο πολύ όλοι , οι λεπτομέρειες είναι που σου προκαλούν ανατριχιλα

https://www.netflix.com/title/81254224? ... 47225&t=cp

< >
Το είδα μετά από το συγκεκριμένο σχόλιο.Πραγματικά ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να το δουν κυρίως γονείς που έχουν παιδιά από 9 μέχρι και 17-18..Όπως τα λες,λίγο πολύ τα ξέραμε αλλά οι λεπτομέρειες είναι που μας διαφεύγουν και είναι πολλά παραπάνω από απλές λεπτομέρειες..
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#665415
bujinkan έγραψε:Ντοκυμαντέρ μεν. ..πολύ δυνατό δε ...δείτε το αξίζει ...την κεντρική ιδέα την ξέρουμε λίγο πολύ όλοι , οι λεπτομέρειες είναι που σου προκαλούν ανατριχιλα

https://www.netflix.com/title/81254224? ... 47225&t=cp

< >


Πραγματι τρομερο. H σφραγιδα στην επιλογη μου να απεχω απο τα social.

Για οποιον βαριεται να το δει, παραθετω την κεντρικη ιδεα:

When you are not paying for the product, you are the product.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#665428 Ετελειωσε το Ηow to get away with murder.
Πολυ καλο, και αν δεν ειχε τοσο σεξ με τοσους συνδυασμούς, θα ηταν περιπου ενα κυκλο μικροτερο. Ειναι παλιο, το ξέρω, αλλα αν δεν το εχει δει καποιος, προτείνεται.
Σε αντιθεση με το Suits, οι πρωταγωνιστες τρώνε και καμμια φάπα πότε πότε, δεν ειναι παντα ατσαλακωτοι και γαμηστεροι δικηγοροι οδοστρωτηρες κλπ.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#665480 Ξεκίνησα το Criminal UK χθες μετά από μια σουηδική χαζομάρα, όπως αποδείχθηκε, την οποία ούτε να θυμάμαι θέλω (Βαλαντερ λεγόταν) και το μόνο καλό που είχε ήταν οι Βολβαρες.

Ωραιο ατμοσφαιρικό το Criminal για όσους αρέσκονται στα αστυνομικά, ανακρίσεις κλπ

< >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#665483
dimik έγραψε:Ξεκίνησα το Criminal UK χθες μετά από μια σουηδική χαζομάρα, όπως αποδείχθηκε, την οποία ούτε να θυμάμαι θέλω (Βαλαντερ λεγόταν) και το μόνο καλό που είχε ήταν οι Βολβαρες.

Ωραιο ατμοσφαιρικό το Criminal για όσους αρέσκονται στα αστυνομικά, ανακρίσεις κλπ

< >


Κοντεψα να λιποθυμησω στον υπνο. :protest: :protest:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665523
dimik έγραψε:Ξεκίνησα το Criminal UK χθες μετά από μια σουηδική χαζομάρα, όπως αποδείχθηκε, την οποία ούτε να θυμάμαι θέλω (Βαλαντερ λεγόταν) και το μόνο καλό που είχε ήταν οι Βολβαρες.

Ωραιο ατμοσφαιρικό το Criminal για όσους αρέσκονται στα αστυνομικά, ανακρίσεις κλπ

< >
Ω ρε φίλε χτες το ξεκίνησα.. Όντως βαρετό.. Μεταπηδω άμεσα στο criminal uk..

.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#665552
gianik έγραψε:
dimik έγραψε:Ξεκίνησα το Criminal UK χθες μετά από μια σουηδική χαζομάρα, όπως αποδείχθηκε, την οποία ούτε να θυμάμαι θέλω (Βαλαντερ λεγόταν) και το μόνο καλό που είχε ήταν οι Βολβαρες.

Ωραιο ατμοσφαιρικό το Criminal για όσους αρέσκονται στα αστυνομικά, ανακρίσεις κλπ

< >
Ω ρε φίλε χτες το ξεκίνησα.. Όντως βαρετό.. Μεταπηδω άμεσα στο criminal uk..

.


με το Criminal κοιμηθηκα, να εξηγουμαστε :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665554 Το βρετανικό Wallander δεν είναι άσχημο. Το young Wallander είναι λίγο αργό όντως.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#665582
drdino έγραψε:Το βρετανικό Wallander δεν είναι άσχημο. Το young Wallander είναι λίγο αργό όντως.

Κένεθ Μπράνα :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By gianik
#666049 από τον σκηνοθέτη του fauda , γυρισμένο εξ ολοκλήρου στην Ελλάδα... :metalo:
https://www.imdb.com/title/tt10577736/


που θα βρούμε Apple tv;;;; :rant: