Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665239
funkyreverend έγραψε:Εμένα όχι, το προηγούμενο Α3 νομίζω ότι ήταν το ιδανικό καθώς μου αρέσουν τα πιο μινιμάλ πράγματα και τα θέλω τακτοποιημένα και καθαρά. Είμαι και καμμένος από τριξίματα, οπότε τέτοιες πινελιές όπως και τα υψηλής ποιότητας και εξαιρετικής εμφάνισης (στην αντιπροσωπεία και μόνο) piano black πλαστικά τα βλέπω με κακό μάτι.


Σε αυτό εδώ συμφωνώ. Το προηγούμενο Α3 δε, ήταν ποιοτικότερο σε επιμέρους υλικά μάλιστα. Δεν θα πω πολλά παραπάνω.
Μπες στο παλιό και στο νέο Α3 και θα καταλάβεις. Υπάρχουν τσιπιές σε συγκεκριμένα σημεία σε βαθμό που μου έκανε αρνητική εντύπωση.
Σαν να μπήκα από 147 στην Giulietta ένα πράγμα. :shifty:

Αναφέρθηκα στο σχεδιαστικό σκέλος μονάχα.
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#665242 Παιδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλα σας λόγια, όντως Giuseppe ειμαι λίγο ανήσυχο πνεύμα, αν και πιτσιρικας ημουν περισσότερο.
Αυριο παιρνω τον δρόμο των διακοπών μέσω Ανκονα, θα τα πουμε εις τα Αθήνας παίδες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#665244
Giuseppe Busso έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Εμένα όχι, το προηγούμενο Α3 νομίζω ότι ήταν το ιδανικό καθώς μου αρέσουν τα πιο μινιμάλ πράγματα και τα θέλω τακτοποιημένα και καθαρά. Είμαι και καμμένος από τριξίματα, οπότε τέτοιες πινελιές όπως και τα υψηλής ποιότητας και εξαιρετικής εμφάνισης (στην αντιπροσωπεία και μόνο) piano black πλαστικά τα βλέπω με κακό μάτι.


Σε αυτό εδώ συμφωνώ. Το προηγούμενο Α3 δε, ήταν ποιοτικότερο σε επιμέρους υλικά μάλιστα. Δεν θα πω πολλά παραπάνω.
Μπες στο παλιό και στο νέο Α3 και θα καταλάβεις. Υπάρχουν τσιπιές σε συγκεκριμένα σημεία σε βαθμό που μου έκανε αρνητική εντύπωση.
Σαν να μπήκα από 147 στην Giulietta ένα πράγμα. :shifty:

Αναφέρθηκα στο σχεδιαστικό σκέλος μονάχα.
Αυτό συμβαίνει σχεδον με όλες τις εταιρείες,τοσο όσο στο εσωτερικό κομμάτι,με πλαστικουρες κτλ,εξωτερικά παλι και μηχανικά,οι Γερμανοι τα τελευταια χρόνια το έχουν ξεφτιλίσει.
Και απο τη μερια της bmw εχω άπειρα παραδείγματα για να ερθω σε αντιπαράθεση. Διότι το έχει γειώσει αρκετά

< >
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#665247 Εγώ προτείνω να μαζέψουμε υπογραφές να διώξουμε τον tetix από το forum..Είναι απαράδεκτο να μας περιπαίζει έτσι με τέτοιες φωτογραφίες!!!

Πέρα από την πλάκα αυτοκινηταρα ,και απωθημένο μου το tt (από 1ης γενιας μέχρι το τωρινό)το οποίο κάποια στιγμή θα αποκτηθεί έστω και για 1 εξάμηνο..Να το χαίρεσαι!!
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#665475
Tetix έγραψε:Αγαπητέ Giuseppe,μολις το καθαρισα εσωτερικά,όπως ζήτησες.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< >


Ωπα, να κι ένα ΣΩΣΤΟ εσωτερικό :inlove:
Μόνο λίγο ο επιλογέας μου τα χαλάει
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#665519
manoliossss έγραψε:Εγώ προτείνω να μαζέψουμε υπογραφές να διώξουμε τον tetix από το forum..Είναι απαράδεκτο να μας περιπαίζει έτσι με τέτοιες φωτογραφίες!!!

Πέρα από την πλάκα αυτοκινηταρα ,και απωθημένο μου το tt (από 1ης γενιας μέχρι το τωρινό)το οποίο κάποια στιγμή θα αποκτηθεί έστω και για 1 εξάμηνο..Να το χαίρεσαι!!
Σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λογια Μανωλιό.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665525 οντως πολυ ωραιο εσωτερικο!
Στοκ ειναι Τετιξ?
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#665545
dimviii έγραψε:οντως πολυ ωραιο εσωτερικο!
Στοκ ειναι Τετιξ?
Όταν λες Στοκ εννοείς μαμα;
Εξωτερικά και εσωτερικα είναι μαμα.
Προς το παρόν δεν θα ήθελα να αλλάξω κάτι.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665548
Tetix έγραψε:
dimviii έγραψε:οντως πολυ ωραιο εσωτερικο!
Στοκ ειναι Τετιξ?
Όταν λες Στοκ εννοείς μαμα;
Εξωτερικά και εσωτερικα είναι μαμα.
Προς το παρόν δεν θα ήθελα να αλλάξω κάτι.

< >


για επαναπρογραμματισμο στον εγγεφαλο ελεγα.
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#665549
dimviii έγραψε:
Tetix έγραψε:
dimviii έγραψε:οντως πολυ ωραιο εσωτερικο!
Στοκ ειναι Τετιξ?
Όταν λες Στοκ εννοείς μαμα;
Εξωτερικά και εσωτερικα είναι μαμα.
Προς το παρόν δεν θα ήθελα να αλλάξω κάτι.

< >


για επαναπρογραμματισμο στον εγγεφαλο ελεγα.
Το θέλω ψάξει,αλλά αν έκανα κάτι,θα ήθελα να το κάνω στην Ελλάδα, στο θέμα tunning είμαστε πολύ μπροστά, απλα στη Ελλάδα το θέμα είναι το tüv που χρειάζομαι εδω στη Γερμανία, plus οτι στην Ελλάδα είναι πολυ πιο φθηνά....

< >
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#665850 Πχιο Ford ρε, ουτε το βλεπεις!
Ούτε κεραία δεν εχει ο καψερός, μάλλον είναι η βασική :lol:

αλήθεια εκείνος ο ανακλαστήρας τόσο πλάγια σε τι ακριβώς εξυπηρετεί?
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#665852 Μα έχει κεραία!Για το ασπρο φιέστα δεν λέμε και οι δυο;

Όσο για τον ανακλαστηρα αν αναφέρεσαι στο καναρινί αυτοκίνητο ακριβως πίσω μου δεν ασχολήθηκα καν.Αφού δεν ήταν το 5.0 ποιος ο λόγος να το κοιτάξω ....
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665864
Geralt έγραψε:Πχιο Ford ρε, ουτε το βλεπεις!
Ούτε κεραία δεν εχει ο καψερός, μάλλον είναι η βασική

αλήθεια εκείνος ο ανακλαστήρας τόσο πλάγια σε τι ακριβώς εξυπηρετεί?
Είναι απαραίτητος στην Αμερικη κι επειδή το αμάξι είναι κατά βάση για εκεί, έμεινε.