Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By SIHCTR
#665109 Seat
Ibiza
Honda
Civic
Type
R

...αλλά το εμπνεύστηκα ένα φεγγάρι που το Ίμπιζα έφερε κάτι τούμπες από τα χεράκια του αδερφού μου :s_mad, οπότε καλά το βλέπετε ΣΙΧΤΗΡ!! :lipsealed: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#665113
SIHCTR έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά!

Να και μία καλύτερη από μέσα...
Εικόνα

Λεπτομέρειες από τα καθίσματα...
Εικόνα

Λεξουροτίμονο...
Εικόνα

Τους περίσσεψε χώρος και έκρυψαν και ένα CD player να υπάρχει... Έχει και ασύρματο φορτιστή για κινητό, όπως και CarPlay/Android Auto.
Εικόνα

Σήμερα είναι μέρα χωρίς αυτοκίνητο και αράζουμε...
Εικόνα


Καλοταξιδο ρε τυχερε, εχεις ΚΑΙ CD ρε τυχερε :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665214 Μερικές καλλιτεχνικές και μη, από τη βόλτα στην Πάρνηθα. Ψάχνοντας για κάναν γρήγορο τύπο του βουνού, στάθηκα άτυχος αλλά τουλάχιστον πέτυχα τα ελαφάκια...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

nearest regions
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665224 Σας ευχαριστώ παίδες. Για αυτό ανέβασα μερικές από αυτές που μου άρεσαν, διότι δεν μπορούσα να αποφασίσω για μια μόνο. Δεν είμαι σε ηλικία να βασανίζομαι πια. Ασπρίσαμε.

Ενημερωτικά έγραφε 14 βαθμούς Κελσίου εκεί πάνω περίπου 18:00 ώρα χθες. Και είχε πολύ αέρα. Άγριο το κλίμα εκεί πάνω.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665227 Πολύ ωραίο εσωτερικό, κρίμα που μάλλον δεν θα ξαναδούμε κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665228 :metalo: :metalo:

Σωστή τοποθέτηση πλάτης του καθίσματος (κάθετη), που σημαίνει ότι θα έχεις και σωστή τοποθέτηση χεριών στο τιμόνι ( :shifty: ).
Άρα είσαι ανήσυχος και εσύ! :superman:

Έχω μπει σε αυτό το εσωτερικό, σε κάποιο Σαλόνι Αυτοκινήτου, χρονιά δεν θυμάμαι, όπως και configuration.
Μάλλον ήταν με δερμάτινα καθίσματα, τα οποία εμένα δεν μου αρέσουν γιατί γλιστράνε. Σε αμάξι όπως το TTS, θέλω να είμαι βιδωμένος στη θέση μου.
Οπότε τα δικά σου με τα πάγκο/πλάτη από αλκαντάρα, είναι πολύ σωστή επιλογή.

Ε τι να λέμε ρε συ. Εμένα αυτό το εσωτερικό μου άρεσε πολύ και μου αρέσει ακόμη.
Επίσης δεν μπορώ τα χοντρά τιμόνια που κρύβουν μέρος των οργάνων.
Μοναδικό μείον ότι δεν έχει μιξ τρυπητού δέρματος στο τιμόνι και είναι όλο ενιαίο.

Να το χαίρεσαι Βαγγέλη το εργαλείο. Είναι αξιοζήλευτο στην τωρινή Ελλάδα πια. Πάντα ήταν, αλλά τώρα ακόμη πιο πολύ...
Τελευταία επεξεργασία από Giuseppe Busso και 21 Σεπ 2020, 15:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#665229 Έχετε κάνει ποτέ καλλιστεία στο φόρουμ;
Υπάρχουν εξαιρετικής ομορφιάς αυτοκίνητα εδώ, έχει πολύ υλικό
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#665230
drdino έγραψε:Πολύ ωραίο εσωτερικό, κρίμα που μάλλον δεν θα ξαναδούμε κάτι τέτοιο.


Εννοείς τον ενιαίο αεραγωγό της Audi που ξεκινάει από την περιοχή του τιμονιού και κυκλώνει το αυτοκίνητο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665231 Aυτό, συν στρέματα piano black και ξεχωριστή οθόνη για κάθε κουμπάκι που αντικαθιστούν :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665233
funkyreverend έγραψε:
drdino έγραψε:Πολύ ωραίο εσωτερικό, κρίμα που μάλλον δεν θα ξαναδούμε κάτι τέτοιο.


Εννοείς τον ενιαίο αεραγωγό της Audi που ξεκινάει από την περιοχή του τιμονιού και κυκλώνει το αυτοκίνητο; :lol:


Να πω την αμαρτία μου, εμένα αυτό (το είδα στο νέο Α3) μου άρεσε. :ninja: :ninja: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#665235 Εμένα όχι, το προηγούμενο Α3 νομίζω ότι ήταν το ιδανικό καθώς μου αρέσουν τα πιο μινιμάλ πράγματα και τα θέλω τακτοποιημένα και καθαρά. Είμαι και καμμένος από τριξίματα, οπότε τέτοιες πινελιές όπως και τα υψηλής ποιότητας και εξαιρετικής εμφάνισης (στην αντιπροσωπεία και μόνο) piano black πλαστικά τα βλέπω με κακό μάτι.