Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#665278 Κοιτάς ηλικίες και πατρικά ονόματα και σου κόβεται το αίμα. Οι κερατάδες οι Ναζί εκτέλεσαν πατεράδες με γιους, ενώ στο τέλος φαίνεται να ήταν μαζί 5 αδέρφια... Όλα αυτά, δυόμιση μήνες πριν την απελευθέρωση.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#665311 Μ αρέσει που μετα από ενάμιση χρόνο και πολλή σκέψη αποφάσισα στις 30/9 να φύγω από την εταιρία που ήμουν.
Δεν Μ αρέσει που μέχρι να γίνει αυτό, μου άλλαξαν ωράριο και πλέον είμαι 17:00-21:00 και Σάββατο 9:00-17:00
Δεν Μ αρέσει που αυτό έγινε τιμωρητικά επειδή "οι αποδόσεις σου έχουν πέσει τραγικά το τελευταίο τριβδομαδο".

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#665319 Νιτμσάμπα
Πρίν την απελευθέρωση φάγαν πολύ κόσμο οι ναζί, κάτι σαν...τσαντίλα :ninja: μιάς και έβλεπαν την λήξη του αγώνα στον ορίζοντα.
Και στο δικό μου χωριουδάκι έγινε τέτοια φάση(και στα γύρω), υπάρχει και σχετικό μνημείο.

Γιώργο, από εκεί να καταλάβεις γιατί άξιζε να φύγεις...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#665371
edmond έγραψε:Νιτμσάμπα
Πρίν την απελευθέρωση φάγαν πολύ κόσμο οι ναζί, κάτι σαν...τσαντίλα :ninja: μιάς και έβλεπαν την λήξη του αγώνα στον ορίζοντα.
.


αυτο με τον Ισθμο στη Κορινθο το εχετε ακουσει τι εκαναν?
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#665434
dimviii έγραψε:
edmond έγραψε:Νιτμσάμπα
Πρίν την απελευθέρωση φάγαν πολύ κόσμο οι ναζί, κάτι σαν...τσαντίλα :ninja: μιάς και έβλεπαν την λήξη του αγώνα στον ορίζοντα.
.


αυτο με τον Ισθμο στη Κορινθο το εχετε ακουσει τι εκαναν?


Παντου σχεδον υπαρχουν τετοιες ιστοριες Ντιμη. Πες για τον Ισθμο δεν το θυμαμαι.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665436
Focusman91 έγραψε: ........




Α) να αλλάξω δουλειά : Check...

β) να αλλάξω γκόμενα : Check...


Γ) να αλλάξω αμάξι : ????
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#665444
Focusman91 έγραψε:Μ αρέσει που μετα από ενάμιση χρόνο και πολλή σκέψη αποφάσισα στις 30/9 να φύγω από την εταιρία που ήμουν.
Δεν Μ αρέσει που μέχρι να γίνει αυτό, μου άλλαξαν ωράριο και πλέον είμαι 17:00-21:00 και Σάββατο 9:00-17:00
Δεν Μ αρέσει που αυτό έγινε τιμωρητικά επειδή "οι αποδόσεις σου έχουν πέσει τραγικά το τελευταίο τριβδομαδο".


Έτσι που το ακούω, μου αρέσει που φεύγεις. Μυρίζει ηλιθιότητα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#665466
Focusman91 έγραψε:Μ αρέσει που μετα από ενάμιση χρόνο και πολλή σκέψη αποφάσισα στις 30/9 να φύγω από την εταιρία που ήμουν.
Δεν Μ αρέσει που μέχρι να γίνει αυτό, μου άλλαξαν ωράριο και πλέον είμαι 17:00-21:00 και Σάββατο 9:00-17:00
Δεν Μ αρέσει που αυτό έγινε τιμωρητικά επειδή "οι αποδόσεις σου έχουν πέσει τραγικά το τελευταίο τριβδομαδο".

< Note 8 >


Όπως φαίνεται είναι για καλό.

Καλή επιτυχία στα καινούρια! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#665467 Γαμάτο σκεπτικό, πέφτει απόδοση->τιμωρία, αντί για ένα πλάνο επανόρθωσης, πολύ εμπνευσμένο. :lol: Τέσπα, προφανώς σε χώνουν γιατί θα φύγεις.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#665468 Παίδες δεν θα έμενα εκεί ες αεί.
Τα χρήματα ήταν καλά αλλά:

Έχω προσωπικές υποθέσεις που τρέχουν και του χρόνου σκοπεύω να διαδεχτω συγγενικό πρόσωπο στο γραφείο. Για αυτό χρειάζεται εξετάσεις και διάβασμα. Δεν βγαίναν όλα και επέλεξα να κόψω το καφενείο...
Αφήστε που μου είχε λειψει και λίγο το κέντρο και οι βολτες στα δικαστήρια.

Giannik μόλις φύγω απ' τη δικηγορία και έχει το fl του Leon Cupra, μπήκα.!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#665474
drdino έγραψε:Γαμάτο σκεπτικό, πέφτει απόδοση->τιμωρία, αντί για ένα πλάνο επανόρθωσης, πολύ εμπνευσμένο. :lol:


Δεν έχεις δουλέψει στην Ελλάδα, ε;; :lol: :inlove: