Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#669924
Dimitris_P έγραψε:Για σαγιονάρες που λέγαμε πήρα 2 ζευγάρια rider, ένα κλασσικό για μέσα στο σπίτι και ένα δίχαλο. Το δίχαλο δεν το έχω βάλει ακόμα αλλά το κλασσικό είναι πολύ άνετο και δεν κουράζει σε ορθοστασία. :thumbsup:


Πριν λίγο πέταξα το "κλασσικό" ζευγάρι που ξεχαρβαλώθηκε μετά από 4 χρόνια καθημερινής καλοκαιρινής χρήσης. Θα το ξανάπαιρνα :thumbsup:

Αυτές είχα
https://www.skroutz.gr/s/18449279/Rider ... Black.html

Δεν ξέρω αν και τα άλλα μοντέλα είναι εξίσου άνετα
https://www.skroutz.gr/c/1685/Andrikes- ... er_dir=asc
Άβαταρ μέλους
By Chris
#669950 2 σε ενα, τις φορας και τις τρως κι απο τη γυναικα σου
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#672322 Θέμα: Κοστούμι (γαμπριάτικο :innocent: ). Πείτε καμιά μάρκα, κάποιο κατάστημα, κάποιο ράφτη. Σκοπός να μην είναι του 100άρικου, αλλά μη πάμε και στο 1000άρικο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#672325 Τώρα δεν έχει εκπτώσεις; Εγώ σε εκπτώσεις έχω αγοράσει και τα 4 κοστούμια (και αυτό που φόρεσα στον γάμο, αλλά είναι ένα απλό κοστούμι, έχει φορεθεί και εκτός γάμου πριν και μετά!). Μέση τιμή κτήσης, 500€.
Αν δεν ήταν ο κορονοϊός θα σου έλεγα να πας σε ένα Attica και να δεις ποια σελίδα σου κάνει. Εγώ αφού δοκίμασα κάποιες, κατέληξα σε μια και όλα μου τα κουστούμια είναι από την ίδια.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#672334
Dodger έγραψε:Θέμα: Κοστούμι (γαμπριάτικο :innocent: ). Πείτε καμιά μάρκα, κάποιο κατάστημα, κάποιο ράφτη. Σκοπός να μην είναι του 100άρικου, αλλά μη πάμε και στο 1000άρικο.



Με το καλό οι ανύπαντροι!!!! :yahoo:
Γιαννο εγώ θα σε συμβούλευα ότι κ να αποφασίσεις να μην είναι κάποιο εξεζητημένο σχέδιο, λαμε ,κλπ ώστε να το φοράς κ μετά τον γάμο σε συντρεχουσα περίπτωση..
Η Boss βγάζει κατα καιρούς καλές προσφορές..
Τελευταία επεξεργασία από gianik και 31 Οκτ 2020, 21:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#672368 Έλα μια βόλτα από Guy Laroche στη Μπουμπουλίνας στον Πειραιά Γιάννη. Και με το καλό.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#672370
Giuseppe Busso έγραψε:Έλα μια βόλτα από Guy Laroche στη Μπουμπουλίνας στον Πειραιά Γιάννη. Και με το καλό.



Γκουχου.. γκουχου.... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#672437 Κατ'αρχάς ευχαριστώ για τις ευχές, με το καλό σε όποιον το θέλει. Ο γάμος θα γίνει την Άνοιξη του 2021, οπότε έχω χρόνο για ψάξιμο. Τα παλιά κοστούμια που έχω είναι 2 Boss, 2 Vardas και 1 Berto Lucci. Κάποια δε μου κάνουν και τα άλλα δε μου αρέσει πλέον η γραμμή τους. Τα Berto Lucci ακόμα και για συχνή χρήση δεν θα ψώνιζα για να πω τη μαύρη μου αλήθεια, έχουν γίνει πολύ φτηνιάρικα. Με μια πρόχειρη αναζήτηση online είδα για Boss, Prince Oliver και Bruno Valenti. Τα τελευταία τι λένε; Mε τη πρώτη ευκαιρία θα πάω και σε φυσικό κατάστημα για δοκιμές (Busso θα τσεκάρω Guy), απλά λόγω κορονοϊού θέλω να αποφύγω τα κλειστά μέρη όσο μπορώ.

@ HF τι εννοείς με το σελίδες; Μήπως εταιρίες;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#672443 Με το καλο!!!!!
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#672445 Tailor , γιαννιτσιωτες με κατάστηματα και σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα δες και αυτούς.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#672449 Bruno Valenti εξαιρετικό σε αυτό που θες, αλλά δεν ξέρω για τιμές.
Ο ιδιοκτήτης τους και ράφτης, έμενε απέναντί μας, στο πατρικό μου στη Νίκαια, πριν φύγουν για Βουλιαγμένη.
Τα καταστήματα Bruo & Donna Valenti, νομίζω υπάρχουν ακόμη στην Ταξιαρχών στον Κορυδαλλό.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#672452
Dodger έγραψε:@ HF τι εννοείς με το σελίδες; Μήπως εταιρίες;

Εταιρείες εννοώ, αλλά το autocorrect έχει την δική του άποψη! Συγγνώμη!
Και τις ευχές μου εννοείται!