Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#643720 Δηλαδή, όχι, να μη νομίζετε, εγώ...

Focusman91 έγραψε:Γενικά δεν είμαι ντίβα και δεν το λέω για να σας φλεξαρω τα φλασάκια μου αλλά που πήγαν τα ποστς που έγιναν πριν 4 μέρες ρε παιδιά?


Από εδώ: Ford Forum

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#643741
funkyreverend έγραψε:Δηλαδή, όχι, να μη νομίζετε, εγώ...

Focusman91 έγραψε:Γενικά δεν είμαι ντίβα και δεν το λέω για να σας φλεξαρω τα φλασάκια μου αλλά που πήγαν τα ποστς που έγιναν πριν 4 μέρες ρε παιδιά?


Από εδώ: Ford Forum

:lol: :lol: :lol:


Πραγματικα περιεργη αισθηση του χιουμορ
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#643784 Εγώ πόσταρα Γιώργο φωτός από ένα Austin Allegro και χάλασε και το forum...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#643934 Σκεφτείτε τι έχει να γίνει αν κάνω κάνα engine swap και κουμπωσω πάνω τον κινητήρα του Fiesta St. Λογικά θα σβηστεί όλο το thread της Ford.
Τεσπά πλάκα κάνουμε ε! Δεν με πειράζει. Έτσι κι αλλιώς και το gif ήταν της πλάκας.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#661620 Από εδώ: Περί COVID-19

bill33 έγραψε:
trident1971 έγραψε:Οπως παντα, εξαρταται απο τους γονεις το τι θα κανουν τα παιδια. Αν οι γονεις τοσο καιρο μαλακιζονταν...
Δεν θα είχαν παιδιά...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#662685 Απο εδω: viewtopic.php?f=8&t=1967&view=unread#unread


funkyreverend έγραψε:
italakias έγραψε:Κυκλοφορω με αμαξι 20ετιας.
Δεν χαλαει,δεν μου ζηταει .
Πειτε μου εναν λογο να το σκοτωσω κσι να δωσω 30χηνες.
Για να κανω αποσβεση σε 30 χρονια;
Ειναι κοροιδια ,πεταμενα λεφτα.
Τα αμαξια ειναι τρυπιοι κουμπαραδες.
Οικιακες συσκευες.
Μονο ο Ντιμ εχει πραγματικο αυτοκινητο εδω μεσα.
Οι υπολοιποι πληρωσατε μαρκετινιστικους κουβαδες με ροδες.
Εχω και απαντηση γιαυτο.
Σορυ αλλα δεν θα παρω,με το παλιο θα μεινω σε πεισμα.
Αν ειχα χρημα ,κατι θα επαιρνα.
Αλλα για την καψουρα μου,την καυλα μου.
Οχι δικσιολογιες περι αποσβεσης και γκατζετακια για παιδακια.
Η κινα βρωμα νεφος.
Ας κλεισουν τα εκει εργοστασια.
Δεν μενδιαφερει.
Εγω κοροιδο δεν πιανομαι.
Τα λεφτα στην τσεπη και θα τα φαω οπως θελω εγω,οχι οπως θελουν οι καιροι.

Ολους τους μανατζαραιους κσι αρουραιους των αυτοκινητοβιομηχανιων,τους εχω για τα αρχιδια μου.


Από την ποιητική συλλογή "Ένα ανθολόγιο για τ'@@ μου", Α.Κ. Ιταλάκιας, εκδ. Γύρω-Γύρω Μέλισσες, 2020


hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#663295 Κενταει λεμε!

g8777 έγραψε:Σιγά μην χαραμίσω ταξίδι με Διάκο για να πάμε στους εμπόρους οπίου. :thumbsdown:

Με Διάκο έχει κλείσει τουρ στο Μαρανελλο. Από 2023 και μετά,την χρονιά που ξεκινάει το Μεγάλο Ξεβλαχεμα. :iconcool:

Σαν να το βλέπω

Διάκος - G , οδηγούμε πρώτοι το ηλεκτροκίνητο SUV της SF. Παρεμβαίνει ο Γρηγόριος μέσω τιντερ. :inlove:

Με την ευγενική χορηγία του Κομμουνιστικού Κόμματος Ελλάδος - λες και έμεινε και πουθενά αλλού , duh. (Θα μοιράσουμε Κυριακάτικο Ριζο σε Λαπο και Καμηλιαρη).


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#672699 Ο drdino θέτει στον sknipper ερωτήματα για να τον βοηθήσει στην έρευνα αγοράς εκτυπωτή:

Sknipper έχεις δει τι όγκο έχουν τα μηχανήματα αυτά, έτσι; Βασικά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχεις κάνει CAD (Cardboard Aided Design) κι έχεις κάνει ομοίωμα στον χώρο για να δεις αν επηρεάζεται αρνητικά η φωτεινότητα του δωματίου, αν σκιάζεται κάτι χωρίς λόγο, αν τα ηχεία θα έχουν ανεμπόδιστη λειτουργία κι αν η γάτα θα μπορεί να κάθεται κάπου κοντά όταν θα είναι ζεστό ζεστο το μηχάνημα, απλά για την 0.000001% πιθανότητα που δεν το είδες είπα να ρωτήσω... :lol: :)


Από εδώ:
https://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?p=672656#p672656
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#672766 Δε το βρίσκω ιδιαίτερα funniest.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#672770 Νομίζεις... Για πέρνα από το ποδηλατοπικό :P