Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#659165
markvag έγραψε:Αν σου φέρω καμιά 30αριά τετραγωνικά μάρμαρα, κάνεις και την μπεμπέκα;; :lol: :lol:


Ευχαρίστως και χωρίς μάρμαρα για πάρτη σου! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#659177
Giuseppe Busso έγραψε:
markvag έγραψε:Αν σου φέρω καμιά 30αριά τετραγωνικά μάρμαρα, κάνεις και την μπεμπέκα;;


Ευχαρίστως και χωρίς μάρμαρα για πάρτη σου! :iconcool:
Να σε ρωτήσω κατι;
Μόνο με 3,5 ευρω,πηγες κάπου και σου το έπλυναν ή αγορασες εσυ σαπούνια κτλ για α το καθαρισεις;
Γιατι άμα μόνο με 3,5 ευρω στο έπλυνα η τιμη είναι ξεφτίλα,δεν υπάρχει


< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#659183
Giuseppe Busso έγραψε:
markvag έγραψε:Αν σου φέρω καμιά 30αριά τετραγωνικά μάρμαρα, κάνεις και την μπεμπέκα;; :lol: :lol:


Ευχαρίστως και χωρίς μάρμαρα για πάρτη σου! :iconcool:


:inlove: :inlove:

Κι εγώ θα σού 'χω εφ' όρου ζωής τζάμπα συνδρομή στο ΚΟΜΜΑ :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#659197
Giuseppe Busso έγραψε:https://www.lambiko.gr/'

Μπες εδώ και ρίξε λίγο διάβασμα Βαγγέλη.
Δεν ανοίγει η σελίδα,αλλά νομίζω ότι περσυ το καλοκαίρι κάπου το είχα πετύχει κοντα στο παλιό εργοστάσιο της Ελαΐς.
Σωστα;
Σε ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία.

< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#659228
Tetix έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:https://www.lambiko.gr/'

Μπες εδώ και ρίξε λίγο διάβασμα Βαγγέλη.
Δεν ανοίγει η σελίδα,αλλά νομίζω ότι περσυ το καλοκαίρι κάπου το είχα πετύχει κοντα στο παλιό εργοστάσιο της Ελαΐς.
Σωστα;
Σε ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία.

< >


Στo link ο Μπουσσο ειχε βαλει στο τελος ενα ' κατα λαθος και δεν ανοιγε. Δοκιμασε παλι αν δε βρηκες ηδη την ακρη με το link:

https://www.lambiko.gr/
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#659296 Σε ευχαριστώ πολυ George,δεν ήξερα οτι έχει και άλλα παράρτημα στην Αττική.
Θα το κοιτάξω όταν έρθω Ελλάδα,αλλά για να ειμαι και ειλικρινής ανέκαθεν επλενα πάντα μονος μου ή και με τη βοήθεια του πατέρα μου που και που το αυτοκίνητο μου.


< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#659303 Καλύτερα είναι στο χέρι με ήπια καθαριστικά (και σωστό σφουγγάρι φυσικά) γιατί αυτά των αυτοματοποιημένων έχουν πολύ δυνατά χημικά και αφαιρούν πολύ πιο εύκολα ότι κεριά έχει πάνω το αυτοκίνητο. Θα μου πεις βέβαια μετά του ρίχνεις και το υγρό κερί που έχουν αλλά σίγουρα δε κάνει την ίδια δουλειά με αυτά τύπου πάστας ή ακόμα και quick detailer.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#659448 Εικόνα

Για κάτι μικροφτιαξίματα στα δέρματα και αφού πήγε για σέρβις ... (με καρδιοχτύπησε με κάτι ηλεκτρικά , αλλά ήταν απλά τα πράγματα. Τα είχε κάνει σκατά ο προηγούμενος με μια από τις ασφαλειοθήκες).

Εικόνα

Και το μεγάλο , ετοιμάζεται για τις ταλαιπωρίες του Καλοκαιριού , μετά από (πολύ) μεγάλο σέρβις .
Όσο το οδηγώ , τόσο περισσότερο το εκτιμώ . :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#659555 Φέτος κι λόγω covid επιλέγουμε βουνό για διακοπές και μπάνιο σε γλυκά νερά
Μνήμη του λαού μου σε λένε Πίνδο, 1060 υψόμετρο και φυσικά μπουφάν και κουβέρτα όταν πέσει ο ήλιος

Το συνδυάζουμε δε, με mild off road. Γενικά καλή συμπεριφορά με τα μεγάλα ελαστικά,το ύψος και την άνετη ανάρτηση, ακόμη και σε μέτρια νεροφαγωματα ανταποκρίνεται πολύ καλά, μέχρι εκεί όμωςΕικόναΕικόνα