Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#659092
bujinkan έγραψε:Μια μόνο ερώτηση ...από πού προμηθεύεται χόρτο ...πρεπει να είναι από το καλό


< >


Δεν μου φαίνεται για χόρτο...

Μάλλον τίποτα ληγμένα έχει πάρει. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#660777
Άβαταρ μέλους
By drdino
#660780 Χαραγμένη ηδη είναι αυτή με τα τατουάζ του διαβόλου άρα αυτά που λέει είναι η ρητορική του.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#660783 Δεν ειναι μετανόησε και ξαναγεννηθηκε. Εκει με τον πατέρα Κλεομενη εκανε και level up.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#660855 O Κλεομένης ήταν παραλία ή τον είδε σε όραμα;

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#664355
:ninja: :ninja:

Δειτε τα σχόλια!
Πόση μαλ@κία κυκλοφορεί εκεί έξω?
Άβαταρ μέλους
By rafi
#664363 Παλια γνωστη της κοπελας μου, διασταυρωνονται στο δρομο και η γνωστη παει να την αγγαλιασει και να τη φιλησει χωρις να φοραει μασκα φυσικα. Η δικια μου κοντοσταθηκε και της λεει η αλλη: "α, εισαι απο αυτους που φαγανε το παραμυθι του κορωνοιιου;"
Εν ολιγοις, δεν εστειλε τα μικρα παιδια της σχολειο λογω μασκας, στελνει το μικρο σε ομοιοπαθητικο, δεν εμβολιαζει και γενικα εχει ολο το πακετο.
Σπουδαγμενη νηπιαγωγος, δεν το ασκει, ο αντρας της μηχανικος και η ηλικια τους στα 35+.
Αυτο ειναι το επιπεδο μας.

.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#664365
rafi έγραψε:Παλια γνωστη της κοπελας μου, διασταυρωνονται στο δρομο και η γνωστη παει να την αγγαλιασει και να τη φιλησει χωρις να φοραει μασκα φυσικα. Η δικια μου κοντοσταθηκε και της λεει η αλλη: "α, εισαι απο αυτους που φαγανε το παραμυθι του κορωνοιιου;"
Εν ολιγοις, δεν εστειλε τα μικρα παιδια της σχολειο λογω μασκας, στελνει το μικρο σε ομοιοπαθητικο, δεν εμβολιαζει και γενικα εχει ολο το πακετο.
Σπουδαγμενη νηπιαγωγος, δεν το ασκει, ο αντρας της μηχανικος και η ηλικια τους στα 35+.
Αυτο ειναι το επιπεδο μας.
Τείνω να πιστέψω ότι οι νηπιαγωγοί είναι αρκετά επικίνδυνη ομάδα...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#664402
kubiak έγραψε:
rafi έγραψε:Παλια γνωστη της κοπελας μου, διασταυρωνονται στο δρομο και η γνωστη παει να την αγγαλιασει και να τη φιλησει χωρις να φοραει μασκα φυσικα. Η δικια μου κοντοσταθηκε και της λεει η αλλη: "α, εισαι απο αυτους που φαγανε το παραμυθι του κορωνοιιου;"
Εν ολιγοις, δεν εστειλε τα μικρα παιδια της σχολειο λογω μασκας, στελνει το μικρο σε ομοιοπαθητικο, δεν εμβολιαζει και γενικα εχει ολο το πακετο.
Σπουδαγμενη νηπιαγωγος, δεν το ασκει, ο αντρας της μηχανικος και η ηλικια τους στα 35+.
Αυτο ειναι το επιπεδο μας.
Τείνω να πιστέψω ότι οι νηπιαγωγοί είναι αρκετά επικίνδυνη ομάδα...


Υπάρχουν σαφείς ενδείξεις από γνωστά μου παραδείγματα, δεν μπορώ να γράψω παραπάνω όμως. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#664417
rafi έγραψε: "α, εισαι απο αυτους που φαγανε το παραμυθι του κορωνοιιου;"
Εν ολιγοις, δεν εστειλε τα μικρα παιδια της σχολειο λογω μασκας, στελνει το μικρο σε ομοιοπαθητικο, δεν εμβολιαζει και γενικα εχει ολο το πακετο.

.


:tomato: :vava: :tomato: :vava:

Είπαμε...

Εικόνα

+

Εικόνα

Ώρες ώρες δηλαδή...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#664483 Eγω επιμένω.Ολο αυτό είναι για να δουν πόσοι ηλίθιοι υπάρχουν στον πλανήτη.Δεν το εξηγώ αλλιώς.

Παω για το κοβιντ τεστ σήμερα.Στον δρόμο με παίρνει φίλη και συνάδελφος.42-43 ετών,έχει σπουδάσει ανθοκομία στην Σκωτία,ταξίδια σε Ινδίες κλπ,καθηγήτρια χορού και γιόγκας.γενικά χαζή δεν την έλεγα,δεν είχε δειξει σημάδια,ούτε καν ξανθιά είναι.Μου λεει μην σου πάρουν δείγμα απο τον μύτη.Το βάζουν πολύ βαθιά και σου πειραζει τον εγκέφαλο.Δεν απάντησα αμέσως ,μου ήρθε πολύ απότομο.Και τι να απαντήσεις;;;;;;;Τι;;;
ΤΟ άφησα να περάσει έτσι ,της είπα να κλείσει γιατί φτάνω..Μετά απο καμιά ώρα με πήρε τηλέφωνο να ρωτήσει πως έγινε η εξέταση,σκέφτηκα να της πω ότι είμαι ακόμα στο POST και δεν εχω μπει στο λειτουργικό αλλά αμφιβάλλω αν θα έπιανε το χιούμορ.
No hope!!!