Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#657778
mousatos έγραψε:
markvag έγραψε:Αν θέλεις να πεις πως έχουν το εμβόλιο - φάρμακο "αυτοί", δεν ισχύει, δεν υπάρχει ούτε φάρμακο, ούτε εμβόλιο, ούτε "αυτοί"...

https://time.com/5868980/coronavirus-va ... ian-elite/


Το bold στο "experimental".

Αυτό είναι το πρόβλημα. Δεν έχουμε χρόνο να κάνουμε δοκιμές όπως πρέπει και οτιδήποτε βγει θα είναι πειραματικό.

Μακάρι οι Ρώσοι να έχουν βρει κάτι καλό και να τους βγει. Είμαι φυσικά εξαιρετικά καχύποπτος σε οτιδήποτε δεν έχει περάσει από peer review (και το συγκεκριμένο απ' ότι καταλαβαίνω δεν έχει περάσει) και στα @@ μου αν το έβγαλε ο στρατός, ο Νομπελίστας γιατρός ή ο θεός ο ίδιος.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#657787 Το ξέχασες αυτό; 21 Απριλίου

White House Hot Mic - Everybody Here Has Been Vaccinated Anyway

Άβαταρ μέλους
By bill33
#657810
mousatos έγραψε:Το ξέχασες αυτό; 21 Απριλίου

White House Hot Mic - Everybody Here Has Been Vaccinated Anyway


https://www.snopes.com/fact-check/hot-m ... ews-covid/
Άβαταρ μέλους
By Serf
#658102
cabala10 έγραψε:Εικόνα


Νομίζω τα ναρκωτικά δεν μπορούν να κάνουν τόση ζημιά στον εγκέφαλο.

Εικόνα

Ο ίδιος έχει γράψει στο facebook:

Ο ΤΡΑΜΠ ΤΙΝΑΞΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΩΝ ΡΟΘΤΣΙΛΝΤΣ ΣΤΗ ΒΥΡΗΤΟ.
Το πανηγύρι ξεκίνησε.
Όλα έχουν προγραμματιστεί με την παραμικρή λεπτομέρεια.
Έρχεται η Ελευθερία των Λαών από τους τυράννους τους.
Κούλη τ ακούς;
Μαζέψου κι ετοιμάσου.
Δημήτριος Μαντες
5/08/2020
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#658149
Serf έγραψε:Νομίζω τα ναρκωτικά δεν μπορούν να κάνουν τόση ζημιά στον εγκέφαλο.

Εικόνα


Κορόιδευε εσύ, αλλά σε 2-3 χρόνια θα τον δεις στη Βουλή...

Εικόνα
Εικόνα

:tomato: :tomato: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#658188 Την επόμενη φορά που κάποιος με ρωτήσει γιατί γελάω με το ότι αυτο-χαρακτηριστήκαμε ως homo SAPIENS, θα τον παραπέμψω σε μερικά που εμφανίστηκαν σε αυτό το topic. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#658362
cabala10 έγραψε:https://www.facebook.com/UmbluTeleleuOfficial/videos/622660792010761/

:dizzy: :dizzy: :dizzy: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :ninja: :ninja: :ninja:



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#659061
ΤΟ ΓΗΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΠΩΣ ΔΟΛΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ....

ΤΟ ΓΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ "ΑΣΘΕΝΕΙΑ" ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΛΥ ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ.........

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ......ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΣΑΝ ΘΕΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ....
Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΤΟΙΑΣΗ........ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ.....ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΙΣ ΔΕΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΩΔΕΚΑ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΤΟΥ DNA ΜΑΣ.....
ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΕΠΙΦΥΣΗ ΜΑΣ....

ΕΧΕΙ ΔΙΑΠΡΑΓΕΙ ΜΙΑ ΑΔΙΚΙΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ Η ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑ, ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ.......
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΘΗ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΗ.......

ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ....Η ΓΕΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ....
ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ..........
ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣΑΝ ΣΤΗΝ ΓΑΙΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.......
ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.....
ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΕΛΛΙΞΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ....
ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΙΚΟΣ.....
ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ "ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ" ΕΙΔΗ....ΑΠΟΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΠΕΤΙΚΑ.......

ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΙΔΟΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΑΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΟΝΟΥΣ ΤΗΝ ΑΝΕΛΛΙΞΗ ΤΟΥ........ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΝΕΛΛΙΞΗ;;;;;;
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΟΔΟΣ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.....ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ .........
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΣΑΡΚΩΜΕΝΑ ΟΝΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ.........
ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΤΟΥ DNA ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ Η ΕΠΙΦΥΣΗ ΜΑΣ....
ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ.......ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΚΕΨΗΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ, ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ.....
Η ΑΥΤΟΙΑΣΗ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΙΑΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΟΥΝ, ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΡΝΑΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ, ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.........

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ....
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΔΙΩΞΗ ΜΟΥ........
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ, ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΘΑΛΑΜΟ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΣΑΣ......ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ, ΕΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ.......
ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΚΕΙ....
ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ


https://www.facebook.com/archontoula.to ... AE&fref=nf
Άβαταρ μέλους
By bebes
#659063
cabala10 έγραψε:
... ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.........

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ....
...


Ta παιδιά μας, αντί να δουλεύουν "μια ζωή", θα δουλεύουν πολλές ζωές;
Σύνταξη θα υπάρχει; κι αν ναι πόσα χρόνια προσδόκιμο θα έχει ενας συνταξιούχος;

Που είναι αυτός ο τύπος;
Εχω μερικά σοβαρά ερωτήματα να του θέσω... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#659068
bebes έγραψε:
cabala10 έγραψε:
... ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.........

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ....
...


Ta παιδιά μας, αντί να δουλεύουν "μια ζωή", θα δουλεύουν πολλές ζωές;
Σύνταξη θα υπάρχει; κι αν ναι πόσα χρόνια προσδόκιμο θα έχει ενας συνταξιούχος;

Που είναι αυτός ο τύπος;
Εχω μερικά σοβαρά ερωτήματα να του θέσω... :rtfm:
Μια μόνο ερώτηση ...από πού προμηθεύεται χόρτο ...πρεπει να είναι από το καλό


< >