Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By DimiEp3
#655344 Καλησπέρα σας παιδιά και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας

Κάτοχος ep3 type r pre facelift ! Θα ήθελα να το μετατρέψω σε Facelift . Δηλαδή φανάρια μπροστά πίσω ,προφυλακτήρες μπρος πίσω , καθίσματα και ταπετσαρίες από τις πόρτες !
Οι ερωτήσεις μου είναι αν έχει κάποιος προσωπική εμπειρία επι του θέματος ; Ποσό δύσκολο είναι , ποσό θα κοστίσει περίπου και γενικά πληροφορίες ! Σαφώς ευπρόσδεκτες όλες οι πληροφορίες όσων αφορά αυτό το θέμα ! Σας ευχαριστώ βενζινοκεφαλοι
Άβαταρ μέλους
By DimiEp3
#655369 Εξαρτάται φιλε μ! Για κάποιο λόγο τα Facelift κοστίζουν περισσότερο ! Επίσης αν έχεις το αμάξι σου που το ξέρεις δεν λέει να το πουλήσεις για να πάρεις κάτι που δεν ξέρεις , ελπίζοντας ότι θα σου βγει όσο καλό όσο το δικό σου ! Επίσης και γω αυτό θέλω να υπολογίσω μήπως με συμφέρει να πάω κατευθείαν σε αγορά Facelift!αν βρεθεί κάτι καλό εννοείται
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#655380 Γνώμη μου τότε, μην ασχοληθείς με κάτι τέτοιο που σκέφτεσαι και μην χαλάσεις την αυθεντικότητα του αυτοκινήτου σου.
Κράτα το ορίτζιναλ και αν βρεθεί κάτι για αλλαγή, θα είναι ευκολότερη και η πώλησή του.